Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: حل100درصدی لگ وافت فریم بازیGTAVهنگام رانندگی و...
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
[تصویر:  c18ltbpnnelm_t.jpg]

از اسم پست پیدا است که دوباره یه فایلی برای دانلود گذاشتم تا لگ و..رو حل کن اما این فرق میکنه چون دست ساز خودم و با زحمت زیاد ساختم مطمئن شما بعضی مواقع لگ و افت فریم موقع رانندگی و..رو داشتید پس اگه این مشکل را دارید این فایل را از انتهای این پست دانلود نمائید.

این فایلی که اپلود کرده ام یه دستکاری میکنی گرافیک رو نه اینکه کم کن نه بالعکس زیاد هم میکنه بدون اینکه سیستم زیاد بخواد و گرافیک رو واقعی تر میکنی درون این فایل اپلودی یه سری فایل هست که ان هارا در محل زیر کپی پیست کنید و حتما فایل readme را بخوانید

My Document/Rockstar Games/GTA V

در ادر بالا کپی کنید بعد که کپی کردید میبینید درون فایل اپلودی یه فایل به نام base files هست که توش محتوایت چند تا مد sweet fx هست که من اون هارو اديت کردم و بعد بهبنه کردم پس حتما محتويات درون فایل base files رو بریزید درون فایلی که بازی را نصب کرده اید

تذکر:فایل رو درون فایل نصبی کپی کنید نه خارج از فایل نصبی

حالا که محتویات فایل base files و بقیه رو ریختید رزولیشن کامپیوتر خود را بذارید روی 800x600 و بعد بريد بازی رو اجرا کنید .

حال که بازی اجرا شد بريد به تنظیمات دايركس رو اگه روی 11 هست بذارید روی 10 نه 10.1 بعد بازی رو ببندید و دوباره فایل های درون فایل اپلودی رو بریزید در ادرسی که بالا گفتم یادتون باشه فایل base files رو نریزید فایل base files باید درون فایل نصبی بازی باشه نه محل سیو بازی.

حالا دوباره رزولیشن رو بذارید روی 1024x600. و بعد بازی را اجرا کنید اگه رزولیشن کم بود و صفحه کوچیک بود مشکلی نداره بريد داخل بازی میبینید گرافیک تغییر کرده اگه تغییر نکرده بود کلید scroll lock رو بزنید تا گرافیک عوض شه و بعد بازی کنید میبینید که اون مشکلات رفع شده و مشکل کرش هم حل میشه و برای تغییر گرافیک بازی از دکمه scroll lock استفاده کنید یه بار بزنید on میشه یه بار دیگه بزنید off میشه و اگه مشکلاتتون حل شد حالا تنظیمات رزولیشن و...تغییر بدید

با تشکر این اموزش و اموزش های قبلیم مثل همیشه خودم کشف کردم و برای اولین بار پین سایت های ایرانی و جهانی البته تو فروم راک استار هم میخوام بذارم

لینک دانلود: http://uplod.ir/zidin7fvg0i7/fix_lag_and_crash.rar.htm

حجم 1 مگ و خورده ای

created by Ali Reza

thanks alot

در ضمن تو هر بازی دیگه ای مشکل داشتید بگید تا بازی را اینقدر دست کنم تا مشکل رفع بشه
سلام ممنون 
واقعا با این لگ هنگام رانندگی نمیشه بازی کرد

فقط
میشه این قسمت رو توضیح بدید یه زره نامفهموهه 

حال که بازی اجرا شد بريد به تنظیمات دايركس رو اگه روی 11 هست بذارید روی 10 نه 10.1 بعد بازی رو ببندید و دوباره فایل های درون فایل اپلودی رو بریزید در ادرسی که بالا گفتم یادتون باشه فایل base files رو نریزید فایل base files باید درون فایل نصبی بازی باشه نه محل سیو بازی.
(05-14-2015, 11:06 AM)Hossein = Gamer نوشته است: [ -> ]سلام ممنون 
واقعا با این لگ هنگام رانندگی نمیشه بازی کرد

فقط
میشه این قسمت رو توضیح بدید یه زره نامفهموهه 

بازی رو اجرا کن برو تو تنظیمات گرافیک اونجا یه گزینه برای دايركس هست که روی 11 هستش اونو تغییر بده به 10 و بعد بیا بیرون از بازی تو اون فایلی که اپلود کردم یه سری فایل هست اون هارو بریز تو اون ادرسی که اوایل پست گفتم بعد میبینی یه فایل هست به نام base files محتویات داخل اون رو بریز تو محل نصب بازي
دمت گرم داداش ‎^_~‎
پچ برای رفع افت فریم دیگین لایت سراغ نداری دوسته عزیز ‎:)‎
سلام داداش علیرضا.
یه سوال این پچ می تونه مشکل کم بودن رم رو رفع کنه؟

در ضمن من رمم 4 گیگ هست ولی این مشکلو دارم...

اینم تصاویر مشکلاتم برای راهنمایی بهتر تو:

http://*****/images/3fhe2l47l5so70vdixxl.png

http://*****/images/3fkowibxsvyhqcwee82k.png
(05-15-2015, 06:06 PM)Reza2015 نوشته است: [ -> ]سلام داداش علیرضا.
یه سوال این پچ می تونه مشکل کم بودن رم رو رفع کنه؟

در ضمن من رمم 4 گیگ هست ولی این مشکلو دارم...

اینم تصاویر مشکلاتم برای راهنمایی بهتر تو:

http://*****/images/3fhe2l47l5so70vdixxl.png

http://*****/images/3fkowibxsvyhqcwee82k.png

بله بستگی به سایر سخت افزار ها هم داره
داداش علیرضا دستت درد نکنه کلاً افت فریم هنگام رانندگی رو فیکس کرد.

می گم میتونی چنین چیزی برای رفع لگ و مشکلات The Evil Within بسازی؟می خوام بازی رو تموم کنم ولی خیلی لگ داره لامصب.
(05-15-2015, 07:10 PM)You Never Win نوشته است: [ -> ]داداش علیرضا دستت درد نکنه کلاً افت فریم هنگام رانندگی رو فیکس کرد.

می گم میتونی چنین چیزی برای رفع لگ و مشکلات The Evil Within بسازی؟می خوام بازی رو تموم کنم ولی خیلی لگ داره لامصب.

بله میتونم سازنده ها که بازی رو بهینه نمیكنن ما باید بهینه کنیم

کجاش مشکل داره؟
سلام داداش علیرضا.

یه سری سوالاًتی داشتم درباره اموزش میگم این base files ها محتویات داخلش باید بریزم یا اینکه همراه با خود base files ؟ 
در ضمن من باید داخل فایل محل نصب بازی بزیرم یا اینکه محل سیو بازی؟
من دقیقاً داخل هر دو My Document/Rockstar Games/GTA V و محل نصب بازی ریختم بعدش رزیلیشن بازی رو بردم به 800x600 بعد که بازی رو اجرا کردم دایرکس بردم به 10 بعدش متوجه نشدم گفتی که دوباره فایل ها رو کپی کنم به محل نصب بازی چون من یه بار کپی کرده بودم یعنی دوباره باید کپی کنم؟!
بعدش رزولیشن کامپیتر بردم به 1024x600 (البته من متوجه نشدم رزولیشن بازی رو باید تغییر بدم یا کامپیتر؟!) ولی خودم رزولیشن کامپیتر تغییر دادم.
اون خط اخری که گفتی کلید scroll lock، منظورت از طریق صفحه کلید باید scroll lock فعال کنم یا اینکه داخل تنظیمات بازی این دکمه هست؟

ممنون میشم راهنمایی کنی؟
سلام من خیلی به این پچ احتیاج دارم فقط لگ اعصاب خورد کن موقع رانندگی دارم ولی از شانس بدم لپ تاپ دارم که اگه اطلاع داشته باشین بازی با لپ تاپ هایی که intel+amd هستن مشکل داره ولی من تونستم با ترفندی بازی رو اجرا کنم با گرافیک amd. ولی متاسفانه تنظیمات بازی بعد هر بار اجرا بر می گرده از اول و دوباره باید تنظیماتو درست کنم پس این پچ برام جوابگو نیست. شما راه حل دیگه ای میشناسید؟؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کگنید ممنون.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6