Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: xbox one و Mortal Kombat X پر فروش ترین های ماه آوریل در US
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  mortal_kombat_x.jpg]
عنوان Mortal Kombat X در ماه آوریل پر فروش ترین بازی شد به طوری که در طی این یک ماه از رتبه ی دوم  سقوط نکرد، البته این روند یک هفته بود و بقیه ی هفته ها در جایگاه اول بود. همچنین در این ماه کنسول مایکروسافت یعنی XBOX ONE هم به پر فروش ترین کنسول رسید و دیگر PS4 پرفروش ترین نبود، البته وبسایت vg247 خبر زیادی در این باره نگفته و بیشتر درمورد پر فروش ترین بازی های این ماه پرداخته است ولی مایک نیکولز ریس سایت  Gamesbeat درباره ی XBOX ONE گفته است:
نقل‌قول: به عنوان کنسول XBOX ONE فروش خوبی در ماه آوریل داشته است، تا ماه های قبل و رکورد زده است که این نشانه ی خیلی خوبی است.
اما بپردازیم به لیست پر فروش ترین بازی های ماه آوریل
در این ماه عنوان GTA V حتی با وجود نسخه ی PC نتوانست رکورد Mortal Kombat X را بشکند و همچنان در رتبه ی دوم قرار دارد و بازی زیبایی که      چندین هفته در رتبه ی اول بود یعنی Battlefield Hardline در جایگاه سوم هست. در پایین می توانید لیست را مشاهده کنید.
نقل‌قول: [*]01 Mortal Kombat X (PS4, Xbox One)
[*]02 Grand Theft Auto V (PS4, Xbox One, PC, 360, PS3)
[*]03 Battlefield: Hardline (Xbox One, PS4, 360, PS3, PC)
[*]04 MLB 15: The Show (PS4, PS3)
[*]05 Minecraft (360, PS3, Xbox One, PS4)
[*]06 NBA 2K15 (Xbox One, PS4, 360, PS3, PC)
[*]07 Call of Duty: Advanced Warfare (Xbox One, PS4, 360, PS3, PC)
[*]08 Dark Souls II: Scholar of the First Sin (PS4, Xbox One, 360, PS3)
[*]09 Super Smash Bros. (3DS, Wii U)
[*]10 Borderlands: The Handsome Collection (PS4, Xbox One)

این لیست نشان میدهد که عنوان Mortal Kombat X خوب بوده و همچنان در رتبه ی اول است و قصد ندارد به رتبه های دوم و سوم برود و این برای شرکت سازنده ی بازی بسیار خوشایند است که بازی ای که ساخته همچنان برایش سود آور است.

خوبه که XBOX ONE هم داره به حالت نرمال میرسه .
امیدوارم موفق باشند و این بازی هم لایق این مقدار فروش هست .
حسین خبر مشکلات جمله بندی بیشتر داشت ، لطفا بیشتر دقت کن .
خسته نباشید .
یعنی Mortal Kombat X تونست [font='Noto Sans', 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif]Grand Theft Auto V رو زیــر خــــودش نــگه داره !!![/font]
[font='Noto Sans', 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif]خــیلی عجیبه ؟!! ؛ با این که خودم X رو ترجیح میدم به GTA اما باز این سدر نشینیش خیلی عجیبه[/font]
(05-15-2015, 02:57 PM)offboy نوشته است: [ -> ]یعنی Mortal Kombat X تونست [font='Noto Sans', 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif]Grand Theft Auto V رو زیــر خــــودش نــگه داره !!![/font]
[font='Noto Sans', 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif]خــیلی عجیبه ؟!! ؛ با این که خودم X رو ترجیح میدم به GTA اما باز این سدر نشینیش خیلی عجیبه[/font]

الان نزدیک دو ساله که از انتشار GTA V برای PS3 و Xbox 360 میگذره.
6 ماهه که از انتشارش برای Xbox One و PS4 میگذره.
یک ماه هم از انتشارش برای PC میگذره.
GTA V فروشش حتی بیش تر از انتظار خود سازنده ها بوده و خلاصه میشه گفت که به اندازه کافی فروش داشته و همین که بعد از این همه مدت بین پنج بازی برتر توی جدول های فروش دیده میشه جای تعجب داره.

اما خب Mortal Kombat X تنها یک ماهه که اومده (در ماه آپریل) و یه عنوان کاملا جدید هم هست و خلاصه فروش بیشترش کاملا طبیعیه.
این ماه ویچر جای مورتال رو میگیره :dodgy: :heart: درمورد xbox هم سخنی ندارم :D :cool:
(05-15-2015, 03:53 PM)ragnar las borg نوشته است: [ -> ]این ماه ویچر جای مورتال رو میگیره :dodgy: :heart: درمورد xbox هم سخنی ندارم :D :cool:
به نظر من ویچر نمیتونه جای موتال رو بگیره مگر دو سه هفته بگزره و دیگه فروش موتال کم بشه
(05-15-2015, 03:53 PM)ragnar las borg نوشته است: [ -> ]این ماه ویچر جای مورتال رو میگیره :dodgy: :heart: درمورد xbox هم سخنی ندارم :D :cool:
در این که این ماه ویچر 3 پرفروش ترین بازی میشه و جای مورتال کامبت رو میگیره که شکی نیست D:
ویچر 3 تعداد پیش فروش هاش فقط از مرز یک میلیون نسخه گذشته دیگه فروش خود بازی در زمان انتشار مسلما خیلی بالاست D:
البته فکر نمیکنم که پرفروش ترین بازی این ماه (ماه می) بشه، چون قراره اواخر ماه می منتشر بشه. مورتال که پرفروش ترین بازی ماه آپریل شده اوایل ماه منتشر شده بود، اما خب به احتمال زیاد ویچر 3 پرفروش ترین بازی ماه ژوئن هست. D:
مورتال هم همون طور که گفتم در صدر بودنش کاملا طبیعیه، چون یه بازی جدیده و توی همین ماه آپریل هم منتشر شده.
(05-15-2015, 03:08 PM)Blue Sun نوشته است: [ -> ]
(05-15-2015, 02:57 PM)offboy نوشته است: [ -> ]یعنی Mortal Kombat X تونست [font='Noto Sans', 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif]Grand Theft Auto V رو زیــر خــــودش نــگه داره !!![/font]

GTA V فروشش حتی بیش تر از انتظار خود سازنده ها بوده و خلاصه میشه گفت که به اندازه کافی فروش داشته و همین که بعد از این همه مدت بین پنج بازی برتر توی جدول های فروش دیده میشه جای تعجب داره.

اما خب Mortal Kombat X تنها یک ماهه که اومده (در ماه آپریل) و یه عنوان کاملا جدید هم هست و خلاصه فروش بیشترش کاملا طبیعیه.

حرفت کاملا منطقیه ابراهیم جان ؛ ولی بیشتر منظورم تو سبک بازی بود .. تو این چند سال ندیده بودم بازی فایتینگی بتونه حتی 1 ماهه هم با توجه به انتشار بازیه های معروف دیگه تو
همون زمان بتونه سدر باشه ..  خودم کاملا 2 هفته است درگیره بازیم هنوز که هنوز سیر نمیشم از بازیش .. چه سر کار چه خونه تا زمانی گیرم میاد میرم تو نخه بازی کمبات
(05-15-2015, 04:46 PM)offboy نوشته است: [ -> ]
(05-15-2015, 03:08 PM)Blue Sun نوشته است: [ -> ]

حرفت کاملا منطقیه ابراهیم جان ؛ ولی بیشتر منظورم تو سبک بازی بود .. تو این چند سال ندیده بودم بازی فایتینگی بتونه حتی 1 ماهه هم با توجه به انتشار بازیه های معروف دیگه تو
همون زمان بتونه سدر باشه ..  خودم کاملا 2 هفته است درگیره بازیم هنوز که هنوز سیر نمیشم از بازیش .. چه سر کار چه خونه تا زمانی گیرم میاد میرم تو نخه بازی کمبات

بله خسرو جان باهات موافق هستم. بازی های فایتینگ خوب که اکثرا ژاپنی هستن مثل Tekken و Street Fighter درسته که فروش خوبی دارن، اما خب در حد مورتال کامبت که یه بازی فایتینگ غربیه فروش ندارن. البته فراموش نکنیم که ما داریم راجع به پرفروش ترین بازی های ماه در آمریکا صحبت میکنیم. D:
توی چند سال گذشته هم همون طور که گفتی کم پیش اومده که یه بازی فایتینگ بتونه پرفروش ترین بازی ماه بشه. البته نباید فراموش کنیم که مورتال کامبت علاوه بر غربی بودنش، پیشینه خیلی طولانی هم داره و همواره به عنوان یکی از برترین های این سبک شناخته میشه.
آخرین بازی فایتینگی که تونست پرفروش ترین بازی ماه بشه، Injustice: Gods Among Us بود که ماه آپریل سال 2013 (دقیقا 2 سال پیش) منتشر شده بود و همون ماه و ماه بعدیش یعنی ماه می به عنوان پرفروش ترین بازی ماه در آمریکا شناخته شد. نکته جالب اینه که سازنده این بازی هم همون سازنده مورتال کامبته و این هم یه فایتینگ کاملا غربی محسوب میشه.

خلاصه میشه از بازی های فایتینگ غربی، مخصوصا اون هایی که ساخته NetherRealm Studios هستن، انتظار فروش بالایی رو داشت. D:
دیگه دیدم حاشیه نقل قول خیلی زیاد میشه (پست رو زشت میکنه) نقل قول نگرفتم 
ابراهیم عزیز: 

Injustice: Gods Among Us رو به کل از حافظه ام پاک شده بود ؛ درست میگی شما . .. این بازی هم سدر نشین بود 2 سال پیش
حـتی همین Komabt X هم خیلی الــگو از Injustice گرفته . (ورداشتن اشیاء و نحوه فایتینگ) خـوب البته سازنده ها هم یکین در کل
اما به قولی کمبات دیگه با توجه بازی های ارائه شده خوب تونست هم از لحاظ نمره منتقدین و انتظارها بر بیاد . .. 
خوب موضوع تایپیک کلی تر از بحث کمبات و حرفای منه  , منم خلاصش میکنم و ممنون که جواب دادی