Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مشکلات ایجاد شده برای اینترنت ایران و یه پیشنهاد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
سلام بچه ها
همونطوری که خیلی هاتون در جریانین اوضاع اینترنت و بازی آنلاین حدود دو ماهه که وخیم شده
طبق چیزایی که شنیدم و احتمالا شما هم شنیدین پورت های UDP بسته شدن

راه حلی که فعلا نیست اما من یه چیزی پیدا کردم که شاید بتونه ازاین فلاکت نجاتمون بده
این آدرسی که می ذارم آدرس صفحه ی اجتماعی آقای واعظی وزیر محترم ارتباطاته
http://www.cloob.com/c/mahmoudvaezi/102926496

خیلیا اینجا پیام میذارن و حتی آقای وزیر یکی دوبار هم جواب دادن و قول پیگیری هم دادن.
درسته که شاید اصلا به نتیجه هم نرسیم(معمولا که اینجوری بوده!!!)با این حال به نظرم خوبه که پیگیر باشیم

پ.ن:
نمی دونم پست رو جای درستی زدم یا نه. من خیلی وقت نیست که توی انجمن هستم. مدیرای عزیز اگه اشتباهی شد بگین که درستش کنم
اولا مطمئنید واقعا مال خودشه؟؟؟؟؟
بعدشم اگه ما برای اینا مهم بودیم....................................!!!!! :@ 
واسه همینه که به ما میگن نسل سوخته!!!!!! :(
تا اونجایی که من می دونم و یه سری خبر هم توی سایت انتخاب خونده بودم بله این پیج مال خود جناب آقای واعظیه
چیزی که از دست نمیدیم. من خودمم پیام گذاشتم. تیریه تو تاریکی
فردا که از مدرسه برگشتم در این سایت مسخره ثبت نام میکنم تا این تیر رو به داخل تاریکی پرتاب کنم!!!
به به چه کامنت های زیبایی گذاشتن دوستان :|
مطمئنم چک نمی کنه این پیج رو وگرنه اون پیام های فوش رو پاک می کرد. 
فعلا باید منتظر باشیم امام زمان بیاد اینترنت رو برامون آزاد کنه  :) اینا که از ریشه می بندن مهم نیست بد یا خوب.
داداش همه جا خوب و بد هست. ایشونم گویا واقعا چک می کنن. نظراتو بخون. چند جا جواب دادن. حذف کردن همه ی کامنتای **** کار وقت گیریه
بالاخره کاریه که ممکنه اگه انجام بدیم جواب بده
خدا وکیلی تو کف آنلاین موندم!
یعنی افسردگی گرفتم بعد خوندن کامنتا :| یک ساعته دارم می خونم یعنی مغزم به فا*ک فنا رفت.
منم ترغیب شدم به افغانستان پناه ببرم که اینترنت داشته باشم. اینجا که سرعت من 60 کیلوبایته خداتومنم بابتش پول میدم
چه کامنتای جیگری ‎:D پیجه فانیه ممنون از اینکه اسباب خنده و شادی مارو فراهم کردی دوسته عزیز الان یه ساعته دارم میخونم و به حال خودم زار زار میخندم، بس که من خوشبختم و همه چی ارومه، پهنای باند نتمون هم که نگو لامصلب اتوبانه تهران کرجیه واسه خودش... البته این بنده ی خدا هم کاره ای نیستا....... انلاین رو هم من خیلی وخته قیدشو زدم با این نته کربنی و پینگه فسیلی
(05-16-2015, 10:47 PM)sheep2014 نوشته است: [ -> ]یعنی افسردگی گرفتم بعد خوندن کامنتا :| یک ساعته دارم می خونم یعنی مغزم به فا*ک فنا رفت.
منم ترغیب شدم به افغانستان پناه ببرم که اینترنت داشته باشم. اینجا که سرعت من 60 کیلوبایته خداتومنم بابتش پول میدم
کلمه خداتومن کمشه!!!!!!!! :dodgy:
(05-16-2015, 10:47 PM)sheep2014 نوشته است: [ -> ]یعنی افسردگی گرفتم بعد خوندن کامنتا :| یک ساعته دارم می خونم یعنی مغزم به فا*ک فنا رفت.

ماله من ۱۴ کیلو بایته با نته همراه اول ‎:D‎ ‎:D ‎:D مورد داشتیم به دو هم رسیده ‎:D تازه اونم تو وسطه تهران سیتی ‎:P دیگه خودت ببین چه خبره...
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6