Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: UK Game Chart 18 May | سریع و خشن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
[تصویر:  project_cars_art_work.jpg]

هفته گذشته دیدیم که عنوان مورد انتظار Project CARS، که در سبک مسابقه ای می‌باشد، توانست Mortal Kombat را که سه هفته در صدر بود، شکست دهد مقام اول را بدست آرود. این هفته و با انتشار عنوان Wolfenstein: The Old Blood، انتظار می‌رفت که Project CARS صدر جدول را ترک گفته و جایش را به این عنوان بدهد، اما این عنوان توانست در زمینه فروش برخلاف انتظارات عمل کند و این هفته را نیز در صدر باقی بماند.

در ادامه لیست UK Game Chart این هفته، که شامل 20 بازی می‌شود، را مشاهده خواهید کرد.
نقل‌قول:
1. PROJECT CARS
2. WOLFENSTEIN: THE OLD BLOOD
3. GRAND THEFT AUTO V
4. MORTAL KOMBAT X
5. FINAL FANTASY X/X-2 HD REMASTER
6. FIFA 15
7. CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE
8. DYING LIGHT
9. DESTINY
10. BATTLEFIELD HARDLINE
11. MINECRAFT: XBOX EDITION
12. HALO: THE MASTER CHIEF COLLECTION
13. MINECRAFT: PLAYSTATION EDITION
14. FORZA HORIZON 2
15. WWE 2K15
16. TERRARIA
17. ASSASSIN'S CREED UNITY
18. DISNEY INFINITY 2.0
19. LEGO MARVEL SUPER HEROES
20. FAR CRY 4
آخرین باری که یکی از عناوینی که به دست Bandai Namco به انتشار رسیده و توانسته بود که دو هفته پیاپی در صدر جدول UK Game Chart باقی بماند، سال 1999، بود. با این که فروش Project CARS نسبت به هفته گذشته 66 درصد افت داشته است، اما خب این بازی همچنان مقام اول را در اختیار دارد.
Wolfenstein: The Old Blood در هفته اول انتشارش توانست مقام دوم را به دست بیاورد. 67 درصد از فروش Wolfenstein: The Old Blood بر روی PS4، و 27 درصد از آن بر روی Xbox One بوده است.
فروش GTA V نسبت به هفته پیش 25 درصد افت داشته است. ناگفته نماند که همین امروز Rockstar Games اعلام کرده که GTA V توانسته در انگلستان بیش از 5 میلیون نسخه بر روی تمامی پلتفرم‌ها، به فروش برساند.

میشه گفت طبق انتظار بودش! اولش پروجکت باشه و بعدش ولفنشتاین! خداییش حق پروجکت بودش که با نمراتی که گرفته اول باشه ولی باز هفته دیگه رتبه اول جایگاه ویچر هستش:D
ممنون. 15 ثانیه از بنده زودتر منتشر کردید S0 (2)  S0 (43)
(05-18-2015, 05:43 PM)m.moien نوشته است: [ -> ]ممنون. 15 ثانیه از بنده زودتر منتشر کردید S0 (2)  S0 (43)

مطمئنی؟ تاپیک یک ساعت پیش ایجاد شده ها D: در هر صورت بیخیالش، بهتره درگیر مسائل حاشیه ای نشیم و موضوع بحث رو عوض نکنیم. D:
همون طور که دوستمون گفت، بدون شک هفته دیگه ویچر صدر جدول رو در اختیار داره D:
GTA V هم همیشه توی جمع 5 تای اول بود، به خاطر همین انتظار داشتم که تا الان بیش تر از 5 میلیون نسخه توی انگلستان فروخته باشه، اما خب فراموش نکنیم که 5 میلیون هم باز خیلی زیاده.
2.5 میلیون از این 5 میلیون نسخه هم توی 5 روز اول انتشار بازی برای دو کنسول نسل هفتمی، فروخته شده. 
مطمئنی؟ تاپیک یک ساعت پیش ایجاد شده ها D: در هر صورت بیخیالش، بهتره درگیر مسائل حاشیه ای نشیم و موضوع بحث رو عوض نکنیم. D:
GTA V هم همیشه توی جمع 5 تای اول بود، به خاطر همین انتظار داشتم که تا الان بیش تر از 5 میلیون نسخه توی انگلستان فروخته باشه، اما خب فراموش نکنیم که 5 میلیون هم باز خیلی زیاده.
2.5 میلیون از این 5 میلیون نسخه هم توی 5 روز اول انتشار بازی برای دو کنسول نسل هفتمی، فروخته شده. 
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
بزارید به پای اشتباه من.
منتظرم عملکرد ویچر رو ببینم چون که در پیش فروش بیش از یک ملیون نسخه فروش کرده... و این عالی. طی صحبت ‎های که یوشیدا کرده فروش خوب Bloodborne هم دور از انتظار اونا بوده...
فقط باید منتظر ماند برای عرضه دو شاهکار دیگه که ببینیم سرنوشت گوتی چه خواهد شد!
(05-18-2015, 06:05 PM)m.moien نوشته است: [ -> ]مطمئنی؟ تاپیک یک ساعت پیش ایجاد شده ها D: در هر صورت بیخیالش، بهتره درگیر مسائل حاشیه ای نشیم و موضوع بحث رو عوض نکنیم. D:
بزارید به پای اشتباه من.
منتظرم عملکرد ویچر رو ببینم چون که در پیش فروش بیش از یک ملیون نسخه فروش کرده... و این عالی. طی صحبت ‎های که یوشیدا کرده فروش خوب Bloodborne هم دور از انتظار اونا بوده...

احتمالا GOTY مال Arkham Knight بشه  S0 (2)
(05-18-2015, 08:33 PM)DeadSec نوشته است: [ -> ]
(05-18-2015, 06:05 PM)m.moien نوشته است: [ -> ]مطمئنی؟ تاپیک یک ساعت پیش ایجاد شده ها D: در هر صورت بیخیالش، بهتره درگیر مسائل حاشیه ای نشیم و موضوع بحث رو عوض نکنیم. D:
بزارید به پای اشتباه من.

احتمالا GOTY مال Arkham Knight بشه  S0 (2)

و احتمالا کوجیما هم این وسط با کلاه مرغیش راه میره و بیکار نشسته ؟؟؟  301
بازم مثل همیشه / متال فراموش نشه
با توجه به نمرات به نظر بازی خوش ساختی رو در سبک ریسینگ شاهد هستیم .
حقش هم هست که اول باشه ... ولی ویچر بیاد دیگه پراجکت وراجکت نمیشناسه D:
Arkham Knight شانس خیلی زیادی داره، اما خب به نظر من که گوتی نمیشه.
بازی های RPG به خاطر زحمات فراوان و فوق العاده زیادی که سازنده ها براشون کشیدن و قابلیت سرگرم کردن بازیکنان برای صد ها ساعت و کلی موارد دیگه به نوعی نسبت به دیگر بازی ها برتری دارن.
به نظر من که گوتی امسال همین ویچر 3 هستش.
بزار یه مقایسه ساده هم انجام بدیم. D: بازی های RPG که لیاقتش رو داشتن، همگی گوتی شدن. پارسال که Dragon Age گوتی شد. سال 2011 هم Arkham City نامزد گوتی بود، اما خب به اسکایریم باخت و خلاصه اسکایریم گوتی شد. (به نظر من که گوتی شدن کاملا حقش بود)
سال 2008 هم Fallout 3 گوتی شد.
(05-18-2015, 08:42 PM)Blue Sun نوشته است: [ -> ]Arkham Knight شانس خیلی زیادی داره، اما خب به نظر من که گوتی نمیشه.
بازی های RPG به خاطر زحمات فراوان و فوق العاده زیادی که سازنده ها براشون کشیدن و قابلیت سرگرم کردن بازیکنان برای صد ها ساعت و کلی موارد دیگه به نوعی نسبت به دیگر بازی ها برتری دارن.
به نظر من که گوتی امسال همین ویچر 3 هستش.
بزار یه مقایسه ساده هم انجام بدیم. D: بازی های RPG که لیاقتش رو داشتن، همگی گوتی شدن. پارسال که Dragon Age گوتی شد. سال 2011 هم Arkham City نامزد گوتی بود، اما خب به اسکایریم باخت و خلاصه اسکایریم گوتی شد. (به نظر من که گوتی شدن کاملا حقش بود)
سال 2008 هم Fallout 3 گوتی شد.

بعد من میگم بازی های RPG بیشتر منتقد پسندند اونوقت به بنده اتک میزنید  :cry:
صفحه‌ها: 1 2 3