Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: بازی Project Cars با 30 فریم در ثانیه و رزلوشن 720p بر روی WII U اجرا می شود
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[تصویر:  project_cars1-600x326.jpg]
بازی Project Cars عنوانی مسابقه ای است که برای کنسول های PS4 و XBOX ONE و PC منتشر شد، اما این سه؛ پلتفرم های کامل بازی نبودند، نسخه ی WII U هم بود اما در طی مراحل ساخت بازی حرفی از این نسخه نشد و تا چند ماه پیش منتشر شدن این بازی بر روی این نسخه در هاله   ای از ابهام بود اما بالاخره استودیوی سازنده ی، این بازی در توییتر خود گفت اجرا شدن بازی  Project Cars بر روی WII U ممکن است؛ امروز خبری از    مشخصات گرافیکی بازی منتشر شد.
مدیر استودیوی ساخت بازی در طی صحبت هایی که با چند نفر داشت، درباره ی وضعیت نسخه ی WII U کمی توضیح داد :
نقل‌قول: در حال حاضر این بازی با 23 فریم اجرا می شود و نهایتا تا 30 فریم بتوانیم اجرا کنیم اما بیشتر از 30 فریم نمیشود، زیرا این کنسول توان اجرای بازی رو فقط در 30 فریم در ثانیه با رزلوشن 720P دارد.
عنوان  Project Cars ابتدا قرار بود برای سه پلتفرم PS3، XBOX 360 و WII U عرضه شود، اما با آمدن کنسول های نسل هشت استودیوی سازنده ی بازی به منظور بهتر کردن گرافیک، ساخت بازی را بر روی دو کنسول PS3 و XBOX 360 کنسل کرد و پلتفرم جدید بازی به PS4، XBOX ONE، PC، WII U تغییر داد.
منبع
با این رزولیشن و فریم ریت رو PS3 و XBOX 360 هم میتونست عرضه کنه دیگه

نمیدونم دلیلش برای اینکار چی بوده ( جایگزینی WII U به جایPS3 و Xbox 360 )
(05-26-2015, 07:01 PM)mr of 619 نوشته است: [ -> ]با این رزولیشن و فریم ریت رو PS3 و XBOX 360 هم میتونست عرضه کنه دیگه

خودمم موندم توش که دلیلش چه بوده PS3 بازی داشته با 60 فریم اجرا کرده!!! دیگه اینو منمیتونست اجرا کنه
(05-26-2015, 07:26 PM)HOSSEIN COD نوشته است: [ -> ]
(05-26-2015, 07:01 PM)mr of 619 نوشته است: [ -> ]با این رزولیشن و فریم ریت رو PS3 و XBOX 360 هم میتونست عرضه کنه دیگه

خودمم موندم توش که دلیلش چه بوده PS3 بازی داشته با 60 فریم اجرا کرده!!! دیگه اینو منمیتونست اجرا کنه

عزیزان Wii u تاجایی ک میدونم از نسل 7 قوی تره یه جورایی بین نسل 7 و 8 هست قدرتش
(05-26-2015, 07:29 PM)ehsan1377 نوشته است: [ -> ]

نظر هر کس به خودش مربوطه و اینو همه میدونن و نظر شما هم محترمه.

ولی من مخالف نظر شما هستم چرا؟ چون نسل هفتم کنسول ها هم همین فریم ریت و رزولیشن رو اجرا می کردند( من توی فروم سایت همسایه دیدم که یه نفر اومده بود گفته بود که MW3 روی نسل 7 1080 و بین 30 تا 60 فریم هم اجرا شده ( نمیدونم واقعیت داره یا نه) به قول همین بابایی که درمورد نسخه WII U ازش سوال پرسیدن.

1- WII U توانایی اجرای فریم ریت بالاتر از 30 نداره ( که خب این رو هم کنسولا نسل هفتم بود حالا نمیدونم حسین جان کدوم بازی رو می گه رو 60 فریم تو پلی 3 بازی کرده)

2- قطعا رزولیشن بیشتر از 720 نمیده( که همونم شد توی نسل هفتم)

اگه قرار باشه بین نسل هفتم و هشتم باشه باید اکثر بازی ها رو با رزولیشن 900 اجرا کنه ( که در این حالت میشه جزء کنسول های نسل هشتم و تقریبا توی چندتا بازی با PS4 و XBOX ONE هم تراز میشه)
از طرفی هم اگه توی همین 720 باشه که دیگه بین نسل هفت و هشت نمیشه. چون دقیقا مشخصات یه کنسول نسل هفتمی رو داره.

در کل من گفتم نظر هر کسی برای خودشه و نظر شما هم محترمه. :heart: :heart: :heart:
وی یو به درد بازی ها aaa نمیخوره!!!!!!!!!
(05-26-2015, 08:13 PM)mr of 619 نوشته است: [ -> ]

ولی من مخالف نظر شما هستم چرا؟ چون نسل هفتم کنسول ها هم همین فریم ریت و رزولیشن رو اجرا می کردند( من توی فروم سایت همسایه دیدم که یه نفر اومده بود گفته بود که MW3 روی نسل 7 1080 و بین 30 تا 60 فریم هم اجرا شده ( نمیدونم واقعیت داره یا نه) به قول همین بابایی که درمورد نسخه WII U ازش سوال پرسیدن.

1- WII U توانایی اجرای فریم ریت بالاتر از 30 نداره ( که خب این رو هم کنسولا نسل هفتم بود حالا نمیدونم حسین جان کدوم بازی رو می گه رو 60 فریم تو پلی 3 بازی کرده)

اگه قرار باشه بین نسل هفتم و هشتم باشه باید اکثر بازی ها رو با رزولیشن 900 اجرا کنه ( که در این حالت میشه جزء کنسول های نسل هشتم و تقریبا توی چندتا بازی با PS4 و XBOX ONE هم تراز میشه)
از طرفی هم اگه توی همین 720 باشه که دیگه بین نسل هفت و هشت نمیشه. چون دقیقا مشخصات یه کنسول نسل هفتمی رو داره.

در کل من گفتم نظر هر کسی برای خودشه و نظر شما هم محترمه. :heart: :heart: :heart:
منظورم بازی Beyond Two Souls هست.
راست میگه اگه قرار باشه بین نسل هفت و هشت باشه باید در حد 900p اجرا کنه ولی من ندیدم چنین بازی ای پس نتیجه میرسیم وی یو مال نسل هفت هست و فقط سال 2012 عرضه سده است به همین دلیل میگن مال نسل هشت است
(05-26-2015, 08:13 PM)mr of 619 نوشته است: [ -> ]

عزیزم بازی با بازی فرق داره. شما نسخه Wii u واچ داگز یا اساسین بلک فلگ رو ببین گرافیکش دقیقا یه چیز بین نسل 7 و 8 هست.
شما داری یک عنوان نسل بعدی رو با بازی های نسل 7 مثل MW3 مقایسه میکنی.
فقط هم به رزولوشن نیست. پس الان xone ک بعضی بازی هارو 720 اورد یعنی با x360 یکیه؟
بحث گرافیک با رزولوشن فرق داره. S0 (24) S0 (24) S0 (24)  :heart:
دوستان Wii U یه چیزی بین نسل هفت و نسل هشت هست. الان درسته که توانایی اجرای بازی ها رو مثل کنسول های نسل هشت نداره، اما خب اونا رو بهتر از نسل هفت اجرا میکنه. رزولوشن و فریم ریت پایین تر هستن، اما خب همه چیز  که این دو تا نیستن. الان مثلا در Wii U ما شاهد تکسچر های با کیفیت تر و کلی بهبودی دیگه نسبت به نسل هفتم هستیم.
(05-26-2015, 09:25 PM)Blue Sun نوشته است: [ -> ]دوستان Wii U یه چیزی بین نسل هفت و نسل هشت هست. الان درسته که توانایی اجرای بازی ها رو مثل کنسول های نسل هشت نداره، اما خب اونا رو بهتر از نسل هفت اجرا میکنه. رزولوشن و فریم ریت پایین تر هستن، اما خب همه چیز  که این دو تا نیستن. الان مثلا در Wii U ما شاهد تکسچر های با کیفیت تر و کلی بهبودی دیگه نسبت به نسل هفتم هستیم.
نه جناب اشتباه نکن اصلا wii u نه بین نسل هشت هست و نه نسل هفت این یه کنسول مستقل هست و اصلا کارش به 4 کنسول نسل هشت و هفت نیست ولی شاید کم تفاوت در بازی ها داشته باشه ولی حرف شما درست نیست
صفحه‌ها: 1 2