Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: کلیف بلزیسنکی دسته Move را مسخره کرد!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
کلیف بلزیسنکی خالق پرآوازه ی مجموعه ی Gears of War در مصاحبه ای دسته های Move پلی استیشن را مسخره کرد و این موضوع هواداران پلی استیشن 3 را حسابی عصبانی کرد.

بلزینسکی در مصاحبه ای با Eurogamer گفت: «Move همینه که هست. وقتی تو غرفه های نمایشگاه Move می بینیم نمی تونم جلوی خودمو بگیرم که یاد بستنی قیفی درخشان نیفتم! خندم می گیره!» جای دیگری در مصاحبه گفت: «واقعا دیگه نمی خوام یه تیکه ی پلاستیکی دیگه جلوم رو میز بذارم واسه بازی. واسه همین خیلی از کینکت حال می کنم.»

پس از واکنش هزاران فن بوی دوآتشه ی پلی استیشن3 و سونی در سایت N4G به این صحبت ها و بد و بی راه هایی که به کلیفی بی و اعضای خانواده اش حواله کردند، بلزیسنکی در توییتر خودش نوشت: «چالش امروز هم انجام شد: فن بوی های N4G مثل این که سر شوخی ای که من کردم حسابی اونجاشون سوخته! از خوندن کامنت هاشون خسته نمی شم.» در یک توییت دیگر نوشت: «تو ذهن ام دارم یه عالمه فن بوی پلی استیشن رو تصور می کنم که دستشونو گذاشتن اونجاشون دارن از درد می دوون این ور اون ور. کاش یکی عکس اینو بکشه!»

منبع