Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: ممکن است در E3 تریلری از بخش چند نفرۀ Uncharted 4 به نمایش در آید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  Uncharted-4-A-Thiefs-End_0.jpg]
ناتی داگ امروز در طی صحبت هایی که داشت، سخنان بسیار جالبی دربارۀ بخش چند نفرۀ عنوان Uncharted 4 زد با ما همراه باشید...
ساعاتی قبل ناتی داگ به طرفداران خود، در رابطه با بخش چند نفرۀ بازی Uncharted 4 کمی سخن گفت:
" من مطمأنم که شما خوشحال می شوید که در E3، ویدؤیی از بخش چند نفرۀ  Uncharted 4 را مشاهده کنید، تیم ما سخت در تلاش است این کار را برآورده کنند"
چندی بعد Robert Cogburn، یکی از طراحان بازی Uncharted 4 در توییت خود چنین نوشت:
نقل‌قول: امروز در بازی رقابتی بین دو تیم MP و QAMP بود، که البته تیم MP برنده شدند.
با توجه به توییتی که Robert Cogburn نوشته است، نشان می دهد که ساخت بخش چند نفرۀ بازی به اتمام رسیده است، و در عین حال طرفداران این سری از بازی مشتاقند، تا گیم پلی، از بخش چند نفرۀ بازی مشاهده کنند.
 Uncharted 4 قرار است آخرین نسخه از سری Uncharted باشد؛ داستان بازی سه سال بعد از نسخۀ قبلی است، و قرار است قبل از 31 ماه مارس 2016 توسعه بیابد.
در عین حال دو استودیوی Uncharted و the last of us در حال کار بر روی این نسخه هستند.
منبع
شاید تو غرفه هاشون قابل بازی کردن باشه ولی خیلی خوبه که از بخش چند نفره هم رونمایی کنن
امیدوارم مثل لست اف اس یه مولتی بسیار سرگرم کننده ای داشته باشه!  :heart:
(06-01-2015, 02:40 PM)ragnar las borg نوشته است: [ -> ]امیدوارم مثل لست اف اس یه مولتی بسیار سرگرم کننده ای داشته باشه!  :heart:
مولتی های آنچارتد خیلی بهتر از تلو هست من خودم مولتی های آنچارتدو بازی کردم اصلا یه چیز دیگس!