Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: بحث و تبادل درباره خرید بازی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام من کاربر جدیدی هستم البته جدید نه من همون ALIALI 323214 هستم یادتون میاد منو عمرا کسی یادش بیاد خوب بماند این حرفا این اولین پستم در فروم هست امیدوارم خوشتون بیاد.
خواب توی این پست همونطور که از اسمش معلومه یه کسی میخواد یه بازی بخره نمیدونه چی بخره من یا کسه دیگه ای بهش راهنمایی میکنه البت باید یه چیزی بگه دیگه که ما بفهمیم بماند یا یه بازی رو در نظر داره شک داره بخره نخره و یکی که اون بازی رو خریده میاد بهش راهنمایی میکنه قانون هم اینه که اسپم ندید توهین نکنید و از بحث پرت بپرهیزید و درست حسابی راهنمایی کنید امیدوارم تایپک پست ارسال چه میدونم هرچی خوبی باشه :D
(06-05-2015, 06:28 PM)reza gamer نوشته است: [ -> ]پستت قانون نداره :huh:

گفتم که تو پست

لطفا اول مطالعه کنید بعد یه چیز بگید 
آخ ایول چ به موقع زدی :)
من خیلی اهل بازی های FPS نیستم بیشتر DotA 2 بازی میکنم.
چند وقت پیش Titanfall رو گرفتم واقعا هیجان بالایی داره و دوباره به این سبک علاقه مند شدم.
حالا میخام یه بازی آنلاین FPS دیگه هم بگیرم بین Cs:go و COD:Blackops 2 و Payday 2 موندم. راهنمایی لفطاً  :@
(06-05-2015, 07:10 PM)the7nightmare نوشته است: [ -> ]آخ ایول چ به موقع زدی :)
چند وقت پیش Titanfall رو گرفتم واقعا هیجان بالایی داره و دوباره به این سبک علاقه مند شدم.
حالا میخام یه بازی آنلاین FPS دیگه هم بگیرم بین Cs:go و COD:Blackops 2 و Payday 2 موندم. راهنمایی لفطاً  :@

ببین بلک اوپس دو آنلایش  خوبه  و تو آینده است یعنی مشکلی که با تخیلی نداری
کانترم که خودت میدونی خوبه ولی داستان نداره و بعد یه مدت تکراری میشه
PAY DAY 2 آنلاینش فوق العاده است و ویژگی های عالی داره 
و اگه دنبال هیجانی PAY DAY از همه هیجان بیشتری داره و من PAY DAY رو پیشنهاد میکنم حالا بزار چند نفر دیگه هم بیان راهنمایی میکنن این نظر شخصی منه جوگیر نشی بخری بندازی گردن من
و راستی هر سه تارو میتونی دانلود کنی به روش های مختلف آنلاین بازی کنی نیاز به اورجینالشون نیست این سه تا چون خیلی وقته اومدن و روش های بسیار متفاوتی برای آنلاین زدنشون هست
(06-05-2015, 07:16 PM)batman knight نوشته است: [ -> ]ببین بلک اوپس دو آنلایش  خوبه  و تو آینده است یعنی مشکلی که با تخیلی نداری
کانترم که خودت میدونی خوبه ولی داستان نداره و بعد یه مدت تکراری میشه
PAY DAY 2 آنلاینش فوق العاده است و ویژگی های عالی داره 
و اگه دنبال هیجانی PAY DAY از همه هیجان بیشتری داره و من PAY DAY رو پیشنهاد میکنم حالا بزار چند نفر دیگه هم بیان راهنمایی میکنن این نظر شخصی منه جوگیر نشی بخری بندازی گردن من
و راستی هر سه تارو میتونی دانلود کنی به روش های مختلف آنلاین بازی کنی نیاز به اورجینالشون نیست این سه تا چون خیلی وقته اومدن و روش های بسیار متفاوتی برای آنلاین زدنشون هست

آره خوب میشه ولی الان دیگه هر 3 تاشون ارزون شدن دور و بر 40 تومن. دیگه ارزش اون همه دردسر کرک شدنو نداره.
یه نکته مهمم پینگ تایمشه که خودش خیلی موثره.
دوستان برای تابستان این بازی ها رو مد نظر دارم.از بین سال 2014 و 2015 پیشنهاد دیگری دارید بدید لطفا.ولفنشتاین جدیده عین قبلیشه.نمیخرم
dragon age
witcher 3
trine 3
project cars
(06-05-2015, 07:10 PM)the7nightmare نوشته است: [ -> ]آخ ایول چ به موقع زدی :)

داداش من ۱ ماه کامل بازی cod black ops 2 رو هم مولتی و هم زامبی بازی میکردم و معتادش شدم لامصب خیلی قشنگه مخصوصا بخش co op زامبیش بشدت معتاد کنندست بسته های الحاقیش هم که خیلی زیادن و احساس خستگی نمیکنی تو بازی از نظر بنده هم بین همه ی کالاف ها این نسخه تو بخش انلاین از همشون قشنگ تر بود البته سعی کن با رفقیات بازی کنی یا با ایرانی ها و یخورده باهاشون گرم بشی اونوقت بازی برات خیلی جذاب تر میشه 
از نظر بنده call of duty black ops 2 رو بخر
(06-05-2015, 08:15 PM)fredmehdi نوشته است: [ -> ]دوستان برای تابستان این بازی ها رو مد نظر دارم.از بین سال 2014 و 2015 پیشنهاد دیگری دارید بدید لطفا.ولفنشتاین جدیده عین قبلیشه.نمیخرم
dragon age
witcher 3
trine 3
project cars

داینگ لایت اگه تجربه نکردی بتمن وقتی که اومد مد مکس متال گیر وقتی که اومد بزا فک کنم ببینم امممممممم 

آها مورتال کامبت ایکس و جی تی ای وی البت اگه پیسی بازی چون تازه اومده برا پیسی دیگه همینا بود تو ذهنم اگه چیزی باز اومد میگم
(06-05-2015, 08:15 PM)fredmehdi نوشته است: [ -> ]دوستان برای تابستان این بازی ها رو مد نظر دارم.از بین سال 2014 و 2015 پیشنهاد دیگری دارید بدید لطفا.ولفنشتاین جدیده عین قبلیشه.نمیخرم
dragon age
witcher 3
trine 3
project cars

پلتفرمت چیه ؟ 
پس چرا بتمن نایت تو لیستت نیست !!!!! 
pc.خوشم نمیاد.سلیقه ای هست دیگه.

(06-05-2015, 08:22 PM)batman knight نوشته است: [ -> ]
dragon age
witcher 3
trine 3
project cars

داینگ لایت اگه تجربه نکردی بتمن وقتی که اومد مد مکس متال گیر وقتی که اومد بزا فک کنم ببینم امممممممم 

آها مورتال کامبت ایکس و جی تی ای وی البت اگه پیسی بازی چون تازه اومده برا پیسی دیگه همینا بود تو ذهنم اگه چیزی باز اومد میگم
یتمن رو که گفتم.جی تی ای و دایینگ لایت هم بازی کردم.فایتینگ هم فقط تکن دوست دارم.مد مکس و متال هم شهریور میاد و کو تا شهریور.
صفحه‌ها: 1 2