Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: نام بسته های الحاقی جدید The Witcher 3 لو رفت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
همانطور که می دانید، CD Projekt RED، سازنده عنوان The Witcher 3: Wild Hunt، قول داده است که ۱۶ بسته ی الحاقی رایگان در عرض ۸ هفته برای این عنوان منتشر می شوند. به طوری که هر هفته، شاهد دو بسته ی الحاقی جدید خواهیم بود. در هفته های گذشته ۶ عدد از ۱۶ عدد بسته ی الحاقی منتشر شد. حال به تازگی، نام دو بسته ی الحاقی جدید عنوان The Witcher 3: Wild Hunt نیز لو رفت. با جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.


[تصویر:  witcher3logo.jpg]


در هفته سوم پس از انتشار بازی The Witcher 3: Wild Hunt، سری سوم بسته های الحاقی ( شامل ۲ بسته الحاقی) این عنوان نیز چهارشنبه ۳ ژوئن ۲۰۱۵( چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۴) در دسترس کاربران قرار گرفت. این بسته های الحاقی، ست کامل زره Nilfgaardian و مجموعه ای از کمان های جدید را به بازی افزودند.
اما  اگر به سایت  مراجعه کنید، متوجه می شوید که نام دو بسته ی الحاقی جدید بازی The Witcher 3: Wild Hunt نیز به تازگی در لیست بسته های الحاقی این بازی و زودتر از موعد درج شده است و این در حالی است که هنوز نام این دو بسته ی الحاقی به طور رسمی تایید نشده است. نام  این دو بسته ی الحاقی همان طور که در تصویر پایین نیز مشاهده می کنید ” Fool’s Gold ” و ” Ballad Heroes’ Neutral Gwent Card Set ” می باشد.
هنوز چیزی به طور رسمی اعلام نشده و صرفا احتمال می دهیم که بسته ی الحاقی اول با نام  Fool’s Gold، ماموریتی جدید به مانند ماموریت معدنچی های گم شده  در بسته ی الحاقی هفته دوم، به بازی بیافزاید و همچنین بسته ی الحاقی دوم با نام Ballad Heroes’ Neutral Gwent Card Set نیز به احتمال زیاد Gwent کارت های جدید به بازی اضافه می کند. همچنین عبارت Ballad Heroes’ Neutral نیز احتمالا به یکی از چهار جناح بازی The Witcher 3: Wild Hunt اشاره دارد.


مطمئنا هفته آینده اطلاعات و جزئیات بیشتری در رابطه با این بسته های الحاقی منتشر خواهد شد.


نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟


[url=http://www.gameranx.com/updates/id/28465/article/the-witcher-3-dlc-leaked-looks-legit/]منبع