Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: پیرامون تبلیغات سایت گیمفا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام خدمت مدیریت محترم سایت گیمفا.

امیدوارم بنده رو به عنوان تحریریه سابق به یاد داشته باشید و بدانید که انتقاد من فقط در جهت بهبود سایت گیمفا هست، نه دشمنی و غرض ورزی.
چند وقتی هست که تبلیغاتی روی صفحه اصلی سایت میبینیم که موضوعاتی رو تبلیغ میکنن که هر کسی رو وسوسه میکنن
مثال:

پست تبلیغاتی : نرم افزار پریموم هک کلش اف کلنز با کمترین قیمت

پست تبلیغاتی : فروش انواع اکانت آکبند PS4 با گارانتی بلند مدت و قیمت مناسب

جالب این هست که تعدادی از کاربرا هم نکته رو گوشزد میکنن که این تبلیغات، فیک و تقلبی هست و هربار شاهد پاک شدن نظرات دوستانی که به تبلیغات انتقاد میکنن هستیم.
کاملا میشه سرنوشت اون بنده خدایی که به واسطه این تبلیغ شما "نرم افزار پریمیوم هک کلش اف کلنز" رو خریده و بعد از استفاده شاهد هدر رفتن سرمایش هست رو تصور کرد. ایجاد درآمد به هر شیوه روشی بود که باعث شد تیم گیمفا در زمان ما از هم پاشیده شه، خواهشا اعتبار گیمفا رو با این تبلیغات مضحک و تقلبی زیر سوال نبرید...
هرکسی میدونه که کلش اف کلنز یک بازی آنلاین هست و هک کردنش امکان نداره و اگر هم هک کرد بلافاصله بن خواهد شد.

هنوز هم هر وقت امضای خودمو نگاه میکنم میفهمم که روش درآمد به هر روشی اصلا جواب نداد و باعث شد تیم گیمفا از هم پاشیده شه....

تشکر.
من هم با ایشون موافقم  :(
سایت گیمفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال ارائه خدمات یا محصولاتی که تبلیغ آنها در سایت قرار می گیرد نخواهد داشت.

https://gamefa.com/%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB...%8C%D8%AA/