Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاریخ انتشار Tales of Zestiria بر روی PS4 و PC مشخص شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
بدون تردید طرفداران Tales با خواندن تیتر، بسیار خشنود شده اند. همان طور که مستحضر هستید، پیش از این فروشگاه هلندی اقدام به لیست کردن عناوین نمود و ظاهرا PCبازان از طریق شبکه Steam به بازی دسترسی خواهند داشت. در حال حاضر نیز شرکت Namco Bandai از انتشار نسخه غربی Tales of Zestiria برای پلتفرم های PC و Playstation 4 خبر داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

[تصویر:  Tales-of-Zestiria-Slay-600x338.jpg]

نسخه غربی بازی Tales of Zestiria در ماه های گذشته برای کنسول PS3 تایید شده بود و حال نیز دارندگان PC و PS4 در ماه اکتبر سال جاری می توانند این بازی زیبا را تجربه نمایند.

بنا بر گفته شرکت Namco Bandai، بازی در 16 اکتبر در اروپا و استرالیا برای کنسول های Playstation 3 و Playstation 4 منتشر خواهد شد. همچنین PCبازان می توانند در 20 اکتبر از طریق Steam اقدام به تهیه بازی نمایند.

آن طور که از شواهد پیداست تا به الان هیچ خبری از نسخه مربوط به آمریکای شمالی به گوش نرسیده است اما انتظار می رود در مدت زمان نسبتا کوتاهی نسخه متعلق به این ناحیه نیز تایید شود.
حیف این بازی های ژاپنی تو اهواز پیدا نمیشه فقط یه بار یاکوزا رو بزور تونستم خودم دانلود کنم  :D 
آقا یه منبع دانلود هم بدین برای دانلود این بازیهای  :)
من نسل هفتی بدبخت هیچی ندارم برا بازی کردن :(