Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: E3 2015: اطلاعات جدیدی از Uncharted 4 منتشر شد | رانندگی جیپ و جزئیات تریلر گیم پلی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
[تصویر:  Uncharted-PSX-Gameplay.jpg]
همانطور که مطلع شدید دیروز صبح و طی کنفرانس Sony در E3 2015 بود که نمایشی جدید از گیم پلی Uncharted 4: A Thief’s End منتشر شد که توانست نظر بسیاری از بازیبازان را به خود جلب نماید. حال آقایان Neil Druckmann و Bruce Straley گارگردانان این بازی اطلاعات جدیدی را از این مرحله ( مرحله ی جیپ ) و تکنولوژی های استفاده شده در آن را در اختیار هواداران قرار داده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

نکات اشاره شده به شرح زیر می باشند:
۱- نمایش گیم پلی که دیروز دیدیم تنها نیمی از یک نمایش طولانی تر می باشد که در واقع بخشی از بازی را تشکیل می دهند.
۲- رانندگی با ماشین جیپ یک مکانیزم کاملا جدید در سری uncharted می باشد.
۳- با این ماشین ها توان رفتن به هر جای نقشه ی بازی را دارید و تنها مشکل پیش روی شما ساختمان ها، صخره ها و مواردی از این قبیل هستند که حتی می توانید برخی از آن ها را نیز از بین ببرید ( با ماشین آنها را نابود کنید! ).
۴- N@ughty Dog در تلاش است تا راندن جیپ را انعطاف پذیر و مناسب کند.
۵- جیپ تاثیر به سزایی بر محیط دارد و حدود این تاثیر از تعامل بازیباز با آن سر چشمه می گیرد.
۶- در بازی بخش هایی وجود دارد که شما می توانید با ماشین خود ( جیپ ) به کاوش در آنها بپردازید با کم کردن سرعت خود، و خارج شدن از ماشین توان حرکت آزادانه در محیط به شما داده می شود.
۷- با سرعت رانندگی کردن در محیط مستلزم خلق جزئیات بیشتری در محیط می باشد که شبیه یک دیگر نباشند ( همه ی آنها شبیه به هم نیستند ). به عنوان مثال تنها یک نوع گیاه ( علف ) در محیط بازی وجود ندارد زیرا N@ughty Dog دوست دارد بازیبازان تنوع در محیط را احساس کنند و این امر نیازمند کار بسیاری می باشد.
۸- جیپ خودرویی غیر قابل پیش بینی است و برای ماجراجویی طراحی شده است. به وسیله ی آن شما می توانید از میان گل و لای عبود کنید، از روی تحته سنگ ها بپرید، کارهای دیوانه  وار انجام دهید و به ارتفاعات رفته و به پایین بپرید!
۹- شخصیت های بازی در این عنوان کمی پیر تر شده اند و به همین دلیل طراحی آنها شکلی واقع گرایانه تر به خود گرفته است. هرچند که  چهره ی لطیفی دارند اما در صورت آنها می توانید چین و چروک را ملاحظه نمایید.
۱۰- در ساخت بازی برای نشان دادن حرکات پوست و استخوان ( پوست بر روی استخوان ) از یک تکنولوژی کاملا جدید استفاده شده است که لطافت خاصی به این موضوع بخشیده است.
۱۱- در برخی از صحنه ها شما قادر به استفاده ی ترکیبی از طناب جدید و جیپ تیتن دریک می باشید.
۱۲- گستره ی عظیمی از آزادی عمل در انجام این کار ( استفاده ی ترکیبی از جیپ و طناب ) پیش روی شما قرار دارد.
۱۳- برخی از عناصر بازی از The Last of Us الهام گرفته شده است. به عنوان مثال در مبارزات تن به تن گاهی اوقات دوستان شما به شما کمک می کنند و گاهی نیز برعکس این اتفاق باید صورت بگیرد.
۱۴- داستان بازی روایتی از تقابل شخصیت های این عنوان می باشد.
۱۵- N@ughty Dog چند ماه بر روی نمایش گیم پلی که نشان داده شد کار کرده است و چند هفته ی پیش کیفیت مد نظر اعضای استودیو حاصل شد.
۱۶- N@ughty Dog قصد داشت مکانیزهای ( جدید ) بازی را به دقت در این نمایش نشان دهد.
۱۷- بعد از تماشای کامل ویدیو Bruce Straley ( کارگردان بازی ) از مسیری که بازی در روند ساخت پیشروی دارد، اطمینان خاطر پیدا کرده است. این نمایش گیم پلی نشان دهنده ی اصول و معیار های بازی بود.
نظر شما را در مورد این نمایش گیم پلی نمی دانم اما به شخصه از تماشای آن لذت بردم و  کاسه ی صبرم برای تجربه ی بازی رو به سر ریز شدن است!
محمد سعید خزایی - گیمفا 
فجیع منتظر این عنوانم!!!!!!!
واقعا با اون نمایش گیم پلی کف و خون قاتی کردم!!!!!!
خدا رو شکر نسخه های قبلیش هم برا ps4 میاد!!!!!!
(06-17-2015, 04:18 PM)Jon Snow نوشته است: [ -> ]فجیع منتظر این عنوانم!!!!!!!
ولی از نظر من، هنوز نتونسته به اون قولی که در E3 2014 داده بود عمل کنه ... شاید فقط یک بازار گرمی مسخره بود که خود N@uthy Dog هم توش موند ...
این گرافیک به هیچ وجه با اون گرافیک قابل قیاس نیست. تقصیر خودشونه! گفتند این تریلر CG هست، ولی گرافیک گیم پلی هم همین طوری خواهد بود. فعلا که به قولش ادا نکرده ... در کل نه این عنوان و نه Rise of Tomb Raider، نتونستند انتظارات من رو بر آورده کنند؛ نه فقط در بخش گرافیک فنی و بصری؛ بلکه در طراحی حرکات و انیمیشن ها هم اونجوری که باید و شاید می بودند (مثلا نسل هشت هست!)، نبودند ... هر دو عنوان 
(06-17-2015, 04:29 PM)DeadSec نوشته است: [ -> ]خوش به حال PS4 دارا !!!!
ما که PS4 نداریم !!! 
نمیشد این N@ughty Dog برای PC هم بازی میساخت ؟؟؟؟!!!

میشه بگی اونوقت کلمه ی «فرست پارتی» چه معنایی پیدا می کرد؟
(06-17-2015, 04:25 PM)Prince of Persia نوشته است: [ -> ]
ولی از نظر من، هنوز نتونسته به اون قولی که در E3 2014 داده بود عمل کنه ... شاید فقط یک بازار گرمی مسخره بود که خود N@uthy Dog هم توش موند ...
این گرافیک به هیچ وجه با اون گرافیک قابل قیاس نیست. تقصیر خودشونه! گفتند این تریلر CG هست، ولی گرافیک گیم پلی هم همین طوری خواهد بود. فعلا که به قولش ادا نکرده ... در کل نه این عنوان و نه Rise of Tomb Raider، نتونستند انتظارات من رو بر آورده کنند؛ نه فقط در بخش گرافیک فنی و بصری؛ بلکه در طراحی حرکات و انیمیشن ها هم اونجوری که باید و شاید می بودند (مثلا نسل هشت هست!)، نبودند ... هر دو عنوان 

گیمپلی بازی توی نمایش اونقدر غنی بود که من اصلا به گرافیک توجه نکردم:| بعدش اون تریلر 500 مگی رو دانلود کنید! و گرافیک واقعی اونجا مشخص میشه! واقعا حرف نداشت!  :blush:
(06-17-2015, 04:32 PM)The Last Resort نوشته است: [ -> ]
(06-17-2015, 04:29 PM)DeadSec نوشته است: [ -> ]خوش به حال PS4 دارا !!!!
ما که PS4 نداریم !!! 
نمیشد این N@ughty Dog برای PC هم بازی میساخت ؟؟؟؟!!!

میشه بگی اونوقت کلمه ی «فرست پارتی» چه معنایی پیدا می کرد؟

هیچ معنایی پیدا نمیکرد ! اصلا همچین کلمه ای بوجود نمی اومد ! S0 (2)
عرضه ی Uncharted 4 برای PC یا هر پلتفرم دیگه ای = قیمه قیمه شدن اعضای استدیوی N@ughty Dog به دست Kazuo Hirai و دوستان !!!
البته دور از شوخی، این استدیوی خصوصی PS محسوب میشه و محصولاتش هم فقط برای پلتفرم های PS منتشر میشه ... کاملا معقول هست ...
(06-17-2015, 04:32 PM)ragnar las borg نوشته است: [ -> ]

گیمپلی بازی توی نمایش اونقدر غنی بود که من اصلا به گرافیک توجه نکردم:| بعدش اون تریلر 500 مگی رو دانلود کنید! و گرافیک واقعی اونجا مشخص میشه! واقعا حرف نداشت!  :blush:

منم همون کیفیتو دیدم و واقعا عالی بود!!!!!!!!!!! :)

البته باز هم کاملا مشخصه که گرافیک بازی به پای e3 2014 نرسید ولی از اینی که الان نشون دادن قطعا خیلی بهتر خواهد بود!!!!!!!! ;)

اول بگم که برای مشخص شدن حرفام رنگ هر بخشو جدا کردم.

دقیقاً میتونم بپرسم چرا مث اون نمایش پارسال نبود؟ چون که تویِ شب و ماه چهارده نشون ندادن و پیرهن نیت هم خیس نبود تا نور بازتاب بشه؟

با شجاعت گفتن که تریلر تویِ PS4 کپچر شده و In-Engine هست. بله گفتن که بهش میرسن و احتمالا هم همین طور خواهد بود؛ چون بیشترین پیشرفت گرافیکی بازی های ناتی داگ تویِ دو، سه ماه آخر کار اتفاق میفته.

فعلا!

والا نمیدونم از آنچارتد چه انتظاری داشتین، اگه میتونین برین تریلر رو با بالاترین کیفیت (1080 گیمرساید) دانلود کنین و در همون ثانیه های اول قیافه سولی رو ببینین، برای تمامی بافت ها و عضلات صورتش طراحی انجام شده! خود ناتی داگ هم گفته بود که انیمیشن های صورت در این بازی 30 فریم بر ثانیه خواهند بود! یعنی یه انقلاب جدید توی طراحی عضلات و قیافه! بهتره بدونی که نسل قبل، فریم عضلات 10-15 بود!

نقل‌قول: هیچ معنایی پیدا نمیکرد ! اصلا همچین کلمه ای بوجود نمی اومد
خوشحالم که متوجه شدی D:

(06-17-2015, 04:45 PM)The Last Resort نوشته است: [ -> ]

دقیقاً میتونم بپرسم چرا مث اون نمایش پارسال نبود؟ چون که تویِ شب و ماه چهارده نشون ندادن و پیرهن نیت هم خیس نبود تا نور بازتاب بشه؟

درسته تو این تریلرا ناتان بدنش خیس نبود ولی باز هم بیاید قبول کنیم این تریلر جدید نسبت به قبلی گرافیکش ضعیف تره!
ولی اینجور که سابقه ناتی داگ به ما ثابت شده قطعا به قولش پایبند خواهد بود و اون گرافیک رو برای ما تو نسخه نهایی رقم خواهد زد! ;)
صفحه‌ها: 1 2 3