Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Batman: Arkham Knight –کار نکردن leaderboards بر روی ps4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
leaderboards بر روی نسخه ps4 بتمن ارکهام نایت لود نمی شود.
این هفته به خصوص برای بتمن هفته خوبی نبوده است از پورت بد بازی برای pc ، تعلیق فروش این بازی تا متای 62 نسخه pc
نسخه ps4 نیز با بعضی مسائل روبه رو است.
در چند روز گذشته برخی کاربران در بعضی انجمن های گیم گزارشاتی ارسال کردند.حتی سونی نیز گزارش داد که leaderboards کار نمیکند!
به نظر می رسد این مسئله فقط  نسخه ps4 را تحت تاثیر قرار داده است.

منبع:http://www.vg247.com/2015/06/26/batman-arkham-knight-leaderboards-not-working-on-ps4/
[تصویر:  arkham_knight_ps4_leaderboard_issue_1152x648.jpg]
به نظرم خیلی عجله کردن و باید یه تاخیر چند ماهه میزدن! چون همینطور که میبینید خیلی به ضرر بازی شده از اون نسخه ی pc بگیر تا نسخه های کنسولی! از راک استدی همچین چیزی بعید بود :(
game spot حق داشت که نمره 70 رو بهش داد  :P
(06-26-2015, 02:14 PM)Son of Siavash نوشته است: [ -> ]game spot حق داشت که نمره 70 رو بهش داد  :P

فکر کنم اونا رو پی سی بازی کردن چون واقعا افتضاحه بعد اشتباهی نمره رو به ps4 دادن

Mobin Ahmadi

ممنون آرش جان به خاطر خبر ولی یه سری نکات رعایت نشده:

1) باز هم یه خبر دیگه و باز هم مشکل در تیتر خبر. " Batman: Arkham Knight –کار نکردن leaderboards بر روی ps4 " ببین دوست من، درستته که منبع اینجوری زده ولی اون زبان انگلیسیه و این زبان فارسی! قواعدش خیلی فرق دارن. از لحاظ گرامر، این جمله مشکلی نداره ولی این جمله اصلا روان و گویا نیست. بعدش هم درست تر اینه که leaderboards رو معناش کنی

2) باز هم می بینم که اسم بازی ها رو فارسی نوشتی که :-| نباید اینجوری بنویسی. اسم بازی ها کلا باید انگلیسی باشه

3) ببین دوست من بهتره که loading رو " بارگذاری " معناش کنی. 

4) باز هم مشکلات قبلی و گویا نبودن جمله: " این هفته به خصوص برای بتمن هفته خوبی نبوده است از پورت بد بازی برای pc ، تعلیق فروش این بازی تا متای 62 نسخه pc " مشکل ویرگول هم باز دیده میشه. نقطه هم که آخرش نذاشتی  [تصویر:  s0%20(43).gif] 

5) " نمیکند " نباید سر هم باشه

6) در کل خبر بیشتر از 400 کلمه بود که شما خیلی کوتاشه کردی و باز هم به خبر صدمه زدی

پیشنهاد می کنم همراه با این مشکلات، مشکلات خبرای قبلی رو بخونی

در نهایت تاکید می کنم که شما فعلا روی کیفیت اخبار تمرکز کن نه تعداد، گذاشتن خبر زیاد شاهکار نیست، گذاشتن خبر زیاد با کیفیت عالی شاهکاره. شما فعلا روی کیفیت تمرکز کن، اگه شده روزی 2 خبر بذار ولی باید کیفیتشون عالی باشه

خسته نباشی
این بازی هم همش مشکل بود