Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: شرکت Dice به قسمت Single player بازی Star Wars: Battlefront فکر نکرده
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
مدیر کل شرکت Patrick Bach ,Dice, می گوید " بخش یک نفره بازی هیچ فقط در دستور کار نبوده" کمبود بخش تک نفره مناسب، فضای نبرد، و قسمت مولتی پلیر ۳۲v۳۲، از مهمترین نگرانی ها برای طرفداران، پس از رونمایی Star Wars: Battlefront در ماه آپریل بودند که این امر، نشان می دهد که Star Wars تغییرات زیادی نسبت به ۱۰ پیش خود خواهد داشت. 
Bach ادامه داد " مفهوم برای ما این است که ما می خواستیم که گیمر ها، ستیز ها را دوباره زنده کنند. ما می خواستیم که گیمر ها نبرد ها را مانند نسخه اصلی (فیلم) تجربه کنند. و شرکت Dice می داند که چقدر این کار را در آن زمینه، به خوبی انجام داده است." همچنین Bach گفت " قدرت قسمت تک نفره بازی، به قدرت قسمت مولتی پلیر بازی نمی رسد. خیلی ها قبول دارند، Battlefield 2، آخرین بازی بود که من به بخش Champaign اهمیت دادم که حدودا ۵ سال پیش بود. پس بهتر است که Dice، بیشتر به به بخش مولتی پلیر بازی بپردازد. "
لازم به ذکر است بازی Star Wars: Battlefront، در تاریخ ۱۷ نوامبر، برای Xbox one، PS4 و Pc منتشر می شود. 

[تصویر:  StarWarsBattlefrontHoth640.jpg]

منبع
کوروش جان یه لطفی کن جملات کامل بنویس مثلا نکرده است نبوده است اینجوری جملات ناقص می شه یه جورایی البته از نظر من اما فکر کنم دستوری هم حرف من درست هست ممنون