Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: بعد از مدت ها EA نحوه ی نمایش گیم پلی بازی ها را تغییر داد! (Star Wars: Battle front)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
DICE با این کلیپ SW Battlefront دستمان انداخته است!
DICE  نگاهی اجمالی و کوتاه به Star Wars Battlefront بر روی PC  را منتشر کرده است.
[تصویر:  star_wars_battlefront_e3_screen_4-600x337.jpg]
امسال اولین سالی بود که کمپانی EA قانون کلی خودش در فاش کردن بخشی از گیم پلی بازی ها رو زیر پا گذاشت. اگر دقت کرده باشید، از زمان انتشار Battlefield 3 تا کنون ناشر ابتدا محیط بازی در حالت معمول و تک نفره یا اصطلاحا single-player را نشان میداد که البته روی PC هم در حال اجرا بود.

تقریبا بر عکس، امسال این اجرا بر روی PS4 انجام شد و آنقدر کیفیت حیرت انگیز بود که تماشاگران به جای توجه به قابلیت های ویژه بازی، به این فکر فرو رفتند که Battlefront بر روی رایانه های شخصی چگونه خواهد بود؟

امروز جوابمان را گرفتیم[font=tahoma]; دقیقا همان مرحله ای که در [/font]E3 اجرا شد این بار در کلیپی که بر روی توییتر رسمی بازی قرار گرفته شده نیز اجرا شده ا. منتهی با این تفاوت که این بار از پلتفرم PC استفاده شده است.
تماشا کنید و ببینید آیا فرقی بین نسخه ی PS4 و نسخه PC می بینید؟

SW Battlefront برای پلتفرم های Xbox One ،PlayStation 4 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد./منبع

ضمن تشکر از دوستانی که وقت گذاشتن برای خوندن این متن باید عرض کنم کسایی که با لینک اجرا مشکل دارن ، این لینک با لینک منبع فرق داره و آنلاین می تونین ببینید!
خسته نباشید با اجازه 1 2 تا نکته عرض کنم
1- نباید از نحوه نگارش عامیانه یا همون تحت لفظی استفاده کنید جابمون و رو غلط هستند و باید به جوابمان و را تبدیل شوند
2- حتما 2 3 بار خبر بخونید و قبل از انتشار از دکمه پیش نمایش استفاده کنید ایk   این چنین غلط هایی میشود با یه نگاه ساده رفع کرد 
در کل نحوه نگارش خوبی دارید با رعایت این نکات آینده خوبی تو بخش خبرنگاری خواهید داشت 
ممنون
(06-27-2015, 01:36 AM)unique نوشته است: [ -> ]خسته نباشید با اجازه 1 2 تا نکته عرض کنم
1- نباید از نحوه نگارش عامیانه یا همون تحت لفظی استفاده کنید جابمون و رو غلط هستند و باید به جوابمان و را تبدیل شوند
2- حتما 2 3 بار خبر بخونید و قبل از انتشار از دکمه پیش نمایش استفاده کنید ایk   این چنین غلط هایی میشود با یه نگاه ساده رفع کرد 
در کل نحوه نگارش خوبی دارید با رعایت این نکات آینده خوبی تو بخش خبرنگاری خواهید داشت 
ممنون

ضمن تشکر و عرض خسته نباشید!

تصحیح شد.
به نظرم میتونه بازیه موفقی باشه! من که بهش امیدوارم!نمایشی که توی e3 پخش شد رو دوست داشتم! این یکی رو هم حتی دانلود میکنم!
ممنون بابت خبر

نقل‌قول: [font=B Roya]امروز جوابمون ور گرفتیم. دقیقا همان مرحله ای در [/font]E3[font=B Roya] اجرا شد این بار در کلیپی که بر روی توییتر رسمی بازی قرار گرفته شده نیز اجرا شده. منتهی با این تفاوت که این بار از کنسول [/font]PC[font=B Roya] استفاده شده است.[/font]
درستش پلتفرم pc هستش :rolleyes:
nami 1
ممنون بات خبر

[font=B Roya] که این بار از کنسول [/font]PC[font=B Roya] استفاده شده است.[/font]
درستش پلتفرم pc هستش 
------------------------------------------------------

درستش.. بابت خبر .. بود !!!
ممنونم . لطف دارین تصحیح شد.
بهتره از عنوان شروع کنیم:

نقل‌قول: بعد از مدت ها EA نحوه ی نمایش گیم پلی بازی ها را تغییر داد ! (Star Wars Battle front)
نام صحیح بازی: Star Wars: Battlefront
علامت تعجب (!) بهتره به حرف قبلیش چسبیده باشه.

نقل‌قول: به نام خدا
درسته همه چیز بهتره با نام و یاد خدا آغاز بشه اما در اخبار معمولا از جمله های این شکلی استفاده نمی‌شود.

نقل‌قول: امسال اولین سالی بود که کمپانی EA  قانون کلی خودش در فاش کردن بخشی از گیم پلی بازی ها رو زیر پا گذاشت. اگر دقت کرده باشین هر سال از زمان Battlefield 3 ناشر ابتدا محیط بازی در حالت معمول و تک نفره یا اصطلاحا single-player را نشان میداد که البته روی PC هم در حال اجرا بود.
بعد از کلمه EA دو تا فاصله گذاشتید.
"رو" عامیانه است و باید از "را" استفاده کنید. "کرده باشین" هم همینطور درستش "کرده باشید" هست.
بعد از "باشین" بهتره یک "،" قرار بدید.
کلمه "هر سال" اینجا زیاد جالب نیست. بهتره به جاش جمله رو به اینگونه بنویسید. از زمان معرفی بازی ... تا کنون...
بعد از محیط بازی‌ باید یک "را" اضافه بشه.

نقل‌قول: تقریبا بر عکس ، امسال این اجرا بر روی PS4 انجام شد و آنقدر کیفیت عالی بود که در عوض اینکه همه به آن توجه کنند ، در این فکر فرو رفتند که کیفیت بازی روی PCچگونه خواهد بود ؟
ویرگول "،" باید به حرف قبلیش چسبیده باشه و از حرف بعدی دور باشه.
ادامه جمله صحیحه اما می‌تونست بهتر هم باشه. مثل این:
"و آنقدر کیفیت بازی حیرت آور بود که بینندگان به جای توجه به قابلیت های بازی، در این فکر فرو رفتند که Battlefront بر روی رایانه های شخصی چگونه خواهد بود؟"

نقل‌قول: امروز جوابمان را گرفتیم. دقیقا همان مرحله ای در E3 اجرا شد این بار در کلیپی که بر روی توییتر رسمی بازی قرار گرفته شده نیز اجرا شده. منتهی با این تفاوت که این بار از پلتفرم PC استفاده شده است.
بهتره به جای "." از ";" بعد از "امروز جوابمان را گرفتیم" استفاده کنیم.

بعد از مرحله ای یک "که" باید اضافه بشه.
اون جمله ای که قرمز کردم بهتره حذف بشه، اینجا حالت گزافه گویی داره. بهتره اینطور بگیم این بار در کلیپی جداگانه نیز ...
اجرا شده؟ فعل ناتمام! باید است رو قرار بدید.
[/url]
نقل‌قول: SW Battlefront در ماه November برای کنسول های PS4,PC,Xbox one منتشر خواهد شد./منبع

[url=http://www.vg247.com/2015/06/24/dice-is-teasing-us-with-this-pc-footage-of-star-wars-battlefront/]
ماه نوامبر رو بهتره به فارسی بنویسید. PC کنسول نیست! همچنین به نحوه قرار گرفتن ویرگول رو در متنی که در ادامه می‌نویسم دقت کنید:
برای پلتفرم های Xbox One ،PlayStation 4 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.
==================
یک توضیح هم درباره قالب متن بدم بهتون:
بهتره عکس اخبار وسط چین و خود متن راست چین باشه.
موفق باشید/امیدوارم اخبار بعدیتون بدون مشکل باشه.
درود
لطفا به تمام نکات اشاره شده توسط دوستان دقت کنید.
در ضمن، همونطور که گفتم تصمیم ورود یا عدم ورود شما در تیم رو مهرشاد عزیز می‌گیرن; پس کامل به صحبت‌هاشون دقت کنید.