Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: ╚تاپیک جامع برنامه استیم ■ اموزش ها و حل مشکلات
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
جدیدا تو سایتای فروش سی دی کی اشتراکی یه حالت تک نصب اومده که ارزون تره ولی اپدیت نمیزاره بازیو بکنی حتی با نوبت گرفتن.
الان اگه اشتراکی یه بازی رو تک نصب بگیرم بعد استیم رو به حالت go offline بزارم بعد اپدیت جدید بیاد واسه بازی ایا باید حتما اپدیت دانلود شه تا بازی اجرا شه؟
(07-10-2016, 11:36 PM)saeedgreat نوشته است: [ -> ]جدیدا تو سایتای فروش سی دی کی اشتراکی یه حالت تک نصب اومده که ارزون تره ولی اپدیت نمیزاره بازیو بکنی حتی با نوبت گرفتن.
الان اگه اشتراکی یه بازی رو تک نصب بگیرم بعد استیم رو به حالت go offline بزارم بعد اپدیت جدید بیاد واسه بازی ایا باید حتما اپدیت دانلود شه تا بازی اجرا شه؟
سلام
نه نیازی نیست آپدیت بشه چون شما اصلا دسترسی اینترنت به بازی ندادید که چک کنه براش آپدیت اومده یا نه
(07-10-2016, 11:45 PM)مجیدنصر نوشته است: [ -> ]
(07-10-2016, 11:36 PM)saeedgreat نوشته است: [ -> ]جدیدا تو سایتای فروش سی دی کی اشتراکی یه حالت تک نصب اومده که ارزون تره ولی اپدیت نمیزاره بازیو بکنی حتی با نوبت گرفتن.
سلام
نه نیازی نیست آپدیت بشه چون شما اصلا دسترسی اینترنت به بازی ندادید که چک کنه براش آپدیت اومده یا نه

اگه رو go offline نزارم .واسه بخش سینگل باید حتما بازی اپدیت بشه تا بازی کرد؟اینو واسه این میگم که شاید دوتا بازی گرفتم اشتراکی خواستم اولی اپدیت نشه دومی verify شه فایلاش.واسه همین go offline رو وردارمِ.
(07-11-2016, 12:14 AM)saeedgreat نوشته است: [ -> ]
(07-10-2016, 11:45 PM)مجیدنصر نوشته است: [ -> ]
سلام

اگه رو go offline نزارم .واسه بخش سینگل باید حتما بازی اپدیت بشه تا بازی کرد؟اینو واسه این میگم که شاید دوتا بازی گرفتم اشتراکی خواستم اولی اپدیت نشه دومی verify شه فایلاش.واسه همین go offline رو وردارمِ.
من اطلاع زیادی از بازی های اشترکی ندارم و اینو باید از خود فروشنده بپرسید یا صبر کنید کاربر هایی که از این سیستم استفاده می کنند جوابتون رو بدند ولی خب تا جایی که اطلاع دارم اگه این بازی ها به اینترنت متصل بشه از حالت فعال خارج میشه و باید دوباره نوبت بگیرید برای فعال سازی
بازم صبر کنید تا دوستانی که از این روش استفاده می کنند راهنماییتون کنند.
با سلام.
1-آقا من نمی دومن چرا هر روز برای کانتر گلوبال آفنسیو همش از 50 کیلوبایت تا 5 مگابایت آپدیت میاد.
2-اینو نمیدونم کجا بپرسم ایا اسکین رایگان برای اسلحه وجود داره؟
و اینکه خودمون چجوری میتونیم برای یک اسلحه اسکین بسازی؟ممنون میشم پاسخ بدید.
سلام،من امروز یه اکانت اشتراکی بازی Doom رو گرفتم الان دو تا اکانت رو استيم دارم یکی برای بازی های که خودم داشتم یکی این اکانت Doom حالا هر وقت خواستم می تونم به این اکانت یا اکانت خودم وصل شم ؟ بعد اگه از اکانت Doom گزینه Change user رو بزنم بعد دوباره بخوام به اکانت وصل شم ازم پس و ورد نمی خواد ؟ چون بازی فروش بهم رمز اکانت رو نداد؟
(07-14-2016, 12:20 PM)Mehrshadhp نوشته است: [ -> ]سلام،من امروز یه اکانت اشتراکی بازی Doom رو گرفتم الان دو تا اکانت رو استيم دارم یکی برای بازی های که خودم داشتم یکی این اکانت Doom حالا هر وقت خواستم می تونم به این اکانت یا اکانت خودم وصل شم ؟ بعد اگه از اکانت Doom گزینه Change user رو بزنم بعد دوباره بخوام به اکانت وصل شم ازم پس و ورد نمی خواد ؟ چون بازی فروش بهم رمز اکانت رو نداد؟

برای این که Doom رو بازی کنید باید از همون اکانت استفاده کنید.
رمز رو نداد؟ S0 (5)  شما اگه از اکانتش لاگ اوت کنید بعدا نمیشه برگشت بهش مگه این که رمز رو داشته باشین. احتمالا نداده چون فکر کرده اکانت دیگه ای ندارید. الان احتمالا تیک remember my password رو زده که ازتون رمز نمیخواد. ولی همونطور که گفتم، اگه به یه اکانت دیگه وصل شید، دفعه ی بعد رمز رو میخواد.
بگیرید از فروشنده. من خودم اشتراکی میگیرم اطلاعات کامل اکانت رو بهم میدن. عجیبه ایشون نداده.
راسته میگن بازی رو با اپدیت کامل دانلود کنی بعد بریزی تو محل بازی های  استیم اپدیت هارو شناسایی نمیکنه و بازم استیم خودش اپدیتارو باید دانلود کنه؟
(07-29-2016, 02:10 PM)saeedgreat نوشته است: [ -> ]راسته میگن بازی رو با اپدیت کامل دانلود کنی بعد بریزی تو محل بازی های  استیم اپدیت هارو شناسایی نمیکنه و بازم استیم خودش اپدیتارو باید دانلود کنه؟
با سلام
ببینید من خودم از هین روش بازی ها رو شناسایی میکنم به استیم ولی یکسری فایل ها از بازی هست که وقتی استیم شناسایی می کنه اونا رو خراب یا با فایل های اورجینال بازی هم خوانی نداره برای همین اون مقدار رو دانلود می کنه. برای خود من حداقل از 500 مگ تا 3 الی 4 گیگ با این روش دانلود کرده بستگی به اینکه چقدر فایل های بازی دستکاری شده داره.
سلام، من تازه اکانت PES 2017 رو خریدم و روی استیم فعالش کردم. ولی به محض اینکه نت رو قطع می کنم بازی دیگه بالا نمیاد. این مشکل میتونه از لایسنس بازی باشه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8