Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: بازی جدید Dragon Quest Builders معرفی شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  1331207199586119490.jpg]
از آتش نمی‌ترسید؟ پس شمشیر خود را برداشته و به جدال با اژدها بروید. امروز شرکت Square Enix در طی گزارش خبری رسما اعلام کرد که یک بازی جدید از مجموعه عناوین Dragon Quest تحت عنوان Builders در حال ساخت است.

هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده است. ولی با توجه به گزارش های سایت 4Gamer، شما هر انتظاری از یک عنوان با سبک RPG block-building دارید، در این بازی وجود دارد.

عنوان مذکور قرار است در تعطیلات زمستانی به صورت انحصاری در کشور ژاپن عرضه گردد. پلتفرم های مقصد بازی نیز، PS4، PS3 و PS VITA است.
هنوز هیچ صحبتی در رابطه با عرضۀ جهانی نشده است ولی انتظار می‌رود در آیندۀ نزدیک تاریخ انتشار جهانی نیز معلوم شود.

در ادامه شما را به تماشای تصویری از بازی دعوت می‌کنم.
[تصویر:  1331207199414183490.jpg]
                                         عنوانی جدید، با گیم پلی هم سبک با بازی ماینکرافت
منبع
(07-08-2015, 01:18 PM)Hossein.R.C.g نوشته است: [ -> ][تصویر:  1331207199586119490.jpg]
از آتش نمی‌ترسید؟ پس شمشیر خود را برداشته و به جدال با اژدها بروید. (آفرین!)
 امروز شرکت Square Enix در طی گزارش خبری (قبلا هم گفته بودم لازم نیست گزارش خبری رو به کار ببری) رسما اعلام کرد که یک بازی جدید از مجموعه عناوین Dragon Quest تحت عنوان Builders در حال ساخت است. (خوبه آفرین)

هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده است. ولی با توجه به گزارش های سایت 4Gamer، شما هر انتظاری از یک عنوان با سبک RPG block-building دارید، در این بازی وجود دارد. (بهتر بود میگفتی این بازی تمام انتظاراتی که از یک عنوان فلان دارید را براورده خواهد کرد.)

عنوان مذکور قرار است در تعطیلات زمستانی به صورت انحصاری در کشور ژاپن عرضه گردد. پلتفرم های مقصد(پلتفرم مقصد غلطه پلتفرم خالی کافیه) بازی نیز، PS4، PS3 و PS VITA است(می‌باشد).
هنوز هیچ صحبتی در رابطه با عرضۀ جهانی نشده است ولی انتظار می‌رود در آیندۀ نزدیک تاریخ انتشار جهانی نیز معلوم شود.

در ادامه شما را به تماشای تصویری از بازی دعوت می‌کنم.
[تصویر:  1331207199414183490.jpg]
                                         عنوانی جدید، با گیم پلی هم سبک با بازی ماینکرافت
منبع
خیلی خوب بود! انتظار چنین نگارش کم اشکالی رو نداشتم!!! خیلی بهتر شدی اشکالات رو گفتم بالا که خیلی جزئی هستن.
ترجمه: 20
نگارش: 17
نمره کل: 18.5 
 یک پیشرفت کاملا غیر منتظره بود! آفرین. یک و نیم نمره تا 20!  :heart: