Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: فردا آپدیت جدیدی برای Call of Duty: Advanced Warfare منتشر خواهد شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  Call-of-Duty-Advanced-Warfare-Advanced-S...20x349.jpg]

فردا بازی Call of Duty: Advanced Warfare، پچ جدیدی را که حاوی: تنظیم PWD، اضافه شدن Atlas 45 ،MORS ،Crossbow و... است، دریافت می‌کند. هنوز اطلاعات زیادی فاش نشده‌است. 
این اخبار توسط Michael Condry و در صفحه‌ی رسمی توییتر او منتشر شد:

نقل‌قول: آپدیت ۷/۹ بازی Call of Duty: Advanced Warfare که شامل: تنظیم PWD، اضافه شدن Atlas 45 ،MORS ،Crossbow و... است، فردا منتشر خواهد شد. با ما در ارتباط باشد
هنوز مشخص نیست که این آپدیت، برای چه پلتفرم‌هایی منتشر خواهد شد. همچنین امسال بازی Call of Duty: Black ops lll نیز منتشر خواهد شد؛ اما به احتمال زیاد، ما نباید انتظار یک سطح جدیدی از اعتبار را برای سری Call of Duty داشته باشیم. 
نسخه‌های قبلی بازی، اعتبار زیادی را برای سری Call of Duty، به وجود آوردند. ولی برخی از آنان، به همان اندازه از اعتبار بازی کاستند و این موضوع، نگرانی طرفداران را به وجود می‌آورد. زمان زیادی طول می‌کشد که شما تمامی مراحل بازی را به پایان برسانید و خوشبختانه پس از پایان مراحل، یک پچ، با مراحل جدید‌تر، عرضه می‌شود. 
همین الان بازی رو آپ کردم S0 (43) 
کلا شانس ندارم توی آپدیت بازی ها تا بازی ها رو آپ می کنم روز بعدش حتما باید یه پچی،چیزی بیاد!

من که الان تو بازی هستم  اسلحه های مذکور توش هستش و مشکلی نمی بینم.( هرچند توی خبر اومده معلوم نیستش برای چه پلتفرم هایی این آپدیت میاد) 

خلاصه اگه قرار باشه برای همه پلتفرم ها منتشر بشه امیدوارم حجم بالای 1 گیگ نداشته باشه ( که اصلا امکان نداره. تو این 1 سال اخیر هرچی پچ منتشر شده بدون استثنا همه بالای یه گیگ بودن متاسفانه)

ممنون بابت خبر S0 (24)