Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: DLC لباس جدید سیری برای The Witcher 3 به زودی عرضه خواهد شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
وقتی دارندگان اکس باکس وان اطلاعیه ای مبنی بر دانلود DLC ” لباس جدید سیری” برای The Witcher 3 Wild Hunt را دریافت کردند، بسیاری از طرفداران این عنوان پیشنهاد را پذیرفتند، غافل از این که DLC به اشتباه عرضه شده بود. با ما در ادامه همراه باشید.

[تصویر:  The_Witcher_3_Review_01_620x349123.jpg]

در پی انتشار اشتباه DLC لباس جدید سیری، Marcin Momot از CD Projekt Red هفته ی گذشته در توییتی به هواداران هشدار داد:

نقل‌قول: @feijoax @witchergame این DLC به اشتباه از طریق Xbox Live در دسترس قرار گرفته است و هنوز آماده نیست. ما استفاده از آن را تا زمان عرضه ی رسمی توصیه نمی کنیم.
— Marcin Momot (@Marcin360) July 6, 2015

برای کسانی که می خواستند بدانند که این DLC را چه زمانی می توانند دریافت کنند، در این هفته به سوالشان با واژه ی “به زودی” پاسخ داده شد. با دانلود بسیاری از کاربران در زمان عرضه ی DLC، آن هم تحت کانال های رسمی واقعا آزار دهنده است که مطلع شویم انتشار آن به اشتباه بوده است. علاوه بر این، خطر آسیب رسانی این DLC آماده نشده به فایل های ذخیره ی بازی را نیز باید به مشکلات به وجود آمده افزود.

توصیه می شود اگر این بروزرسان را نصب کرده اید، آن را غیر فعال کنید تا از رسیدن هرگونه آسیب به بازی جلوگیری شود.

برای پاک کردن بروزرسان (و یا حداقل غیر فعال کردن آن) به قسمت گزینه ها، محتویات قابل دانلود رفته و آن را غیر فعال کنید. انجام این عمل باعث می شود که به فایل های ذخیره شده ی شما آسیبی نرسد.

نقل‌قول: #TheWitcher#WildHunt#FreeDLC#ComingSoonpic.twitter.com/Kott7Z66MQ
— The Witcher (@witchergame) July 13, 2015

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

**

اقا این لباسا که میدن بیرون چه فایده ای داره وقتی بازی تموم میشه دیگه هیچ کدوم از کاراکترا نیستن تا لباس رو به تنشون ببینی 
من بازی رو دو سه روز پیش تموم کردم تمام مراحل فرعی ( به جز مراحل مربوط به کارت بازی) رو انجام دادم ولی هیچ کدوم از کاراکترا رو ندیدم 
الان افسرده ام:(
پیشنهاد من به دوستان : اقا بازی رو انجام ندید اعتیاد پیدا می کنید بعد که بازی تموم میشه دپرس میشین 
پیشنهاد من به cd red : تو رو خدا یه اپدیتی پچی چیزی بده بیرون که کاراکترای اصلی بعد بازی دوباره باشن که حداقل این dlc هایی که داری میدی و مربوط به لباسه به یک دردی بخوره 

افسرده ام :(
(07-14-2015, 02:51 AM)Ct Os نوشته است: [ -> ]اقا این لباسا که میدن بیرون چه فایده ای داره وقتی بازی تموم میشه دیگه هیچ کدوم از کاراکترا نیستن تا لباس رو به تنشون ببینی 
من بازی رو دو سه روز پیش تموم کردم تمام مراحل فرعی ( به جز مراحل مربوط به کارت بازی) رو انجام دادم ولی هیچ کدوم از کاراکترا رو ندیدم 
الان افسرده ام:(
پیشنهاد من به دوستان : اقا بازی رو انجام ندید اعتیاد پیدا می کنید بعد که بازی تموم میشه دپرس میشین 
پیشنهاد من به cd red : تو رو خدا یه اپدیتی پچی چیزی بده بیرون که کاراکترای اصلی بعد بازی دوباره باشن که حداقل این dlc هایی که داری میدی و مربوط به لباسه به یک دردی بخوره 

افسرده ام :(
خب مگه مجبورت کرده بودن بشینی یک ریز بازی کنی حالا برو با بتمن عوض کن یا بزار برا متال گیر