Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: هزاران نفر در مراسم ختم Satoru Iwata حضور یافتند
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  EN-364498-thumb450x.0.0-250x141.jpg]
وال استریت ژورنال گزارش داده است که بیش از ۴۰۰۰ نفر در زیر باران شدید و طوفان در مراسم دو روزه ختم Satoru Iwata، مدیر عامل کمپانی نینتندو، در شهر کیوتو دور هم جمع شدند تا به آقای Satoru Iwata ادای احترام کنند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بر طبق رسم و رسومات ژاپنی، کمپانی نینتندو یک مراسم ختم دو روزه برای Iwata، که در روز شنبه بر اثر سرطان در سن ۵۵ سالگی فوت کرد، برگزار کرده است. در میان کسانی که در این مراسم حضور یافتند، Reggie Fils-Aime، رییس نینتندو آمریکا، Bill Trinen، کارگردان بازاریابی محصولات این کمپانی و آقایان Shigeru Miyamoto و Genyo Takeda، که در حال حاضر به مدیریت کمپانی مشغول هستند، حضور داشتند.
در سخنرانی روز جمعه، Takeda گفت که او و Miyamoto بسیار کار خواهند کرد تا چیزی را که Iwata آغاز کرده بود را ادامه دهند و افزود دانه ای را که امروز Iwata کاشته است، روزی رشد خواهد کرد و گل خواهد داد که در آن زمان است که لبخند بر لبان جهانیان نقش خواهد بست.
 طرفداران این کمپانی و ایشان و سازندگان بازی های ویدیویی هفته گذشته را با زنده نگه داشتن یادش و اثراتش بر دنیای بازی های ویدیویی گذراندند.

روحش شاد

فکر کنم کسی تو ایران کنسول ایشون را نداشته باشه
هنوز که هنوزه باورم نمیشه که مرده او مردی بود که کنسوب لازی رو یه نوع دیگری تعریف کرد برای همه روحش شاد یادش گرامی
خدابیامرزتش! :( 
برا یه همچین فرد بزرگی این تعداد خیلی کمه! :(