Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: اموزش انلاین بازی کردن gta sanandreas
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام . بازی gta سن اندریاس را شما میتوانید انلاین بازی کنید . در این بازی میتوانید وارد مافیا ها شوید اداره پلیس . اف بی ای . گارد ملی و... شغل های معمولی هم در این بازی هست که میتوانید وارد ان شوید مانند پزشک . خبرنگاری .مکانیک . راننده تاکسی وحتی معلم هم شوید . 

قطعا بسیاری از شما بازی جذاب جی تی ای (gta) سن اندرس را بازی کرده اید و محیطی جذاب و شبیه به دنیای واقعی را تجربه نموده اید.
تیم تخصصی Virtual Reality Games Center – VRGC با اقدام به راه اندازی سرور انلاین این بازی سعی در ایجاد محیطی جذاب تر و صمیمی تر و برگذاری رقابت هایی جدید (پینت بال , بوکس , دوئل , رالی , موتور , موتور پرشی , دو , رقص و … ) و شغل هایی همچون ( معلم , پزشک , پلیس , هیت من و ….) با امکانات زیاد نموده است .

دوستانی که از قبل تجربه ی بازی در این سرور هارا داشته اند از جذابیت این بازی اطلاع کاملی دارند ولی دوستانی که به تازگی میخواهند به جمع بازیکنان ما اضافه شوند نیازمند اموزش هایی هستند که تک به تک در مورد ان ها بحث میکنیم

نکته : این بازی حجم اینترنت بسیار کمی را مصرف میکند!!!

gta.vrgc.ir:7777

هیچ چیز خاصی نیاز نیست! کافیه نرم افزار سمپ (sa-mp) و پکیج این بازی رو داشته باشید !

دانلود نرم افزار سمپ :
http://files.sa-mp.com/sa-mp-0.3.7-install.exe

سپس فایل سمپ رو در پوشه ی gta نصب کنید! یعنی دقیقا داخل پوشه ی GTA.San.Andreas .
سپس فایل samp واقع در پوشه ی gta رو باز کنید .

صفحه ی زیر ظاهر میشود.

۱ – در ابتدا یک نام کاربری برای داخل بازی انتخاب کنید
۲ – سپس بر روی علامت نارنجی رنگ کلیک  کنید
۳ – در قسمت سوم ادرس سرور ما را وارد کنید
 یا10.121.55.18:7777 .
[font=comic sans ms]gta.vrgc.ir:7777
[/font]

[تصویر:  heart.png]
۴ – بر روی گزینه ی OK کلیک کنید

۱ – بعد از انجام موارد قبلی ادرس سرور ما در بخش Host Name ظاهر می شود .
۲ – اگر یک بار بر روی اسم سرور کلیک کنید در بخش دوم کاربران انلاین به همراه امتیازاتشان ظاهر می شود !!
۳- اگر دو بار روی سرور ما کلیک کنید ( دابل کلیک ) پنجره ای جدید ظاهر میشود که با زد دکمه ی Connect به سرور متصل می شوید.
تبریک شما به سرور gta انلاین وارد شدید . کمکی خواستید. helpme/ text . یا report text
منتظر حضور شما در سرور هستیم . ادرس فروم : http://forum.vrgc.ir/forum.php
من نسخه فارسیش رو دارم اونو نمیشه ان کرد؟

Mobin Ahmadi

باید خاطر نشان بشم که نسخه ی آنلاین این جی تی ای خیلی جذابه! م خودم شاید هر روز GTA V رو به صورت آنلاین رو PS4 بزنم، اما باور کنید سن آندریاس رو پی سی یه چیز دیگه ست!

تجربه اش ضرری نداره و من به دوستان، پیشنهاد می کنم
میشه ,
اگه مدی روش نصب نکرده باشید . به راحتی اجرا میشه وبدون لگ یا ارروری راحت میتوانید کانکت شوید .
موفق باشید .
(07-18-2015, 08:53 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]من نسخه فارسیش رو دارم اونو نمیشه ان کرد؟

میشه اما بعضی اوقات بازی قفل میکنه و میاد بیرون و کلاً مشکلاتی اینجاد میکنه. بهتره که از نسخه اصلی استفاده کنید.
دمت گرم :D