Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Kojima و del Toro به دنبال ساختی عنوانی مشترک هستند | معجونی دیگر از جنس ترس؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
چندی قبل به صورت رسمی اعلام شد ساخت عنوان فوق العاده مورد انتظار Silent Hills لغو شده است و  Kojima به همراه Guillermo del Toro از کار بر روی این عنوان دست کشیده اند. اما هم اکنون اطلاعاتی مبنی بر همکاری این دو کارگردان خلاق در پروژه ی جدیدی منتشر شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

[تصویر:  jzj8_del-toro-and-kojima.jpg]


در محاصبه ای که امروز del Toro با وبسایت  داشته است از همکاری خود با کوجیما خبر داده و بیان نموده است:
نقل قول:
من کار کردن با کوجیما را دوست دارم. در حال حاضر ما با هم در ارتباط بوده و دوست هستیم. و در حال کار کردن با یکدیگر می باشیم اما این عنوان ( مورد همکاری ) Silent Hills نیست.
در ادامه ایشان از اهدافی که به هنگام توسعه ی Silent Hills داشتند گفت و ادامه داد:
نقل قول:
ما در حال برنامه ریزی برای بازی بودیم که با لغو پروژه ی آن هیچ وقت ( برنامه ها ) عملی نشد. ما می خواستیم مرز کنسول های جدید را جا به جا کنیم و دست به خلق عنوانی بزنیم که ذهن شما را درگیر نماید. یکی از بزرگترین لحظات در تاریخ ( Metal Gear ( Solid حضور Psycho Mantis می باشد. این ایده که یک بازی بتواند با شما ارتباط ( تعامل ) برقرار کند دوست داشتنی ( جالب ) است.
همچنین شما می توانید آنچه قرار بود در Silent Hills نشان داده شود را به واسطه ی دموی P.T تست کنید. اگرچه به تازگی کونامی اقدام به حذف این دموی فوق العاده از  PlayStation Store کرده است اما درصورتی که شما آن را در اکانت خود داشته باشید کماکان قادر به تجربه اش خواهید بود. حال تنها می بایست صبر کرد و دید این پروژه ی جدید Kojima و del Toro چه خواهد بود.