Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تیم ترجمه گودلایف:کمیک uncharted (بخش اول ارائه شد)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
این کمیک بر اساس بازیی به همین نام ساخته شد.هر 3 قسمت منتشر شده از این بازی جز بهترین بازی هایی بودند که تاحالا منتشر شدند.خصوصا شماره ی سه که تونست طراحی فوق العاده ای رو به نمایش بذاره.
این کمیک هم به اندازه ی بازیش زیباست.داستان و طراحی عالی از کمپانیdc این کمیک رو واقعا خوب از آب درآورده.احتیاجی نمی بینم که بخوام از این کمیک تعریف کنم.
نیتن دریک ماجراجویی بی بدیل،اینبار دست روی اتاق کهربا گذاشته.عتیقه ای که بار ها و بارها دست به دست شده و حالا نیتن که مثل پدرانش ذاتا یک ماجراجوست به دنبال این عتیقه ی گرانبهامی گرده

اینم بخش اول:

کلیک
کنید
فقط من یکم سرم شلوغ شد مجبور شدم اینو سریع ترجمه کنم،غلطی چیزی داشت شرمنده
مترجم و ادیتور:
H.A.M.I.D
هیچ کامیکی با سبک ماجراجویی به تن تن نمیرسه
(07-25-2015, 06:10 PM)icelord نوشته است: [ -> ]سلام.
مسلما آنچارتد نیازی به تعریف نداره چون اینجا هممون باهاش آشنا هستیم
خط داستانی کمیک از بازی جداست و داستان دیگه ای رو روایت می کنه.البته این بار داستان مربوط به نازی ها و روساست!
جلد اول به طور رایگان و سه جلد بعدی در فروشگاه گودلایف به قیمت 900 تومان ارائه می شن
جلد اول هم نهایتا تا فردا ارائه میشه.
نکته:
گروه و سایت دیگه ای حق ترجمه ی این کمیک رو ندارن.

دوست عزیز شما حق این کمیک رو از ناشر و نشریه‌ی اصلی خریدید که حق رو از بقیه برای ترجمه گرفتین؟
خیلی‌ها قبل شما این کمیک و کلی کمیک دیگه رو ترجمه کردن، اما هیچ کدوم حق ترجمه‌ رو از بقیه نگرفتن و کمیک رو انحصاری نکردن.
سلام.
حرفتون کاملا درسته ولی قراره که این کمیک مدتی بعد از فروش دیجیتالیش نسخه ی چاپیش هم روی همین فروشگاه فروش بره،که خب دوست ندارم بعد از این که چاپ شد،10 نفر بیان بگن ترجمه ی مارو کپی کردین،چنین قضیه ای سر کمیک دیگه ای پیش اومد و نذاشتن که چاپ بشه.خواستم سر این یکی مشکلی پیش نیاد
جلد اول اضافه شد
سلام خدا قوت و تشکر این کنیم فکر کنم شش جلد باشه یا شش مجموعه اگه کسی دسترسی داره من انگلیسیش دیدم فارسی شده اش جایی نیست