Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سونی به وضوح توضیح می‌دهد که چرا PS4 از قابلیت پشتیبانی بازی‌های قدیمی بهره نمی‌برد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  ps4-amd-250x141.jpg]
ظاهرا کنسول شرکت سونی، تا به حال برنده‌ی میزان فروش کنسول‌ها در نبرد Xbox One و PS4 بوده است. چرا می‌گویم “ظاهرا”؟ چراکه مایکروسافت برگ برنده‌ای را رو کرده که پلی استیشن ۴ از آن بهره نمی‌برد: پشتیبانی از بازی‌های قدیمی. با گیمفا همراه باشید. 

آقای یوشیدا در گفت و گو با Games Radar اذعان داشت:
نقل‌قول:
ما پشتیبانی بازی‌های قدیمی را بر روی PS4 نداریم. شما با PS Now می‌توانید بازی‌های PS3 را روی PS4 بازی کنید اما هدف اصلی این شبکه این نیست. ما می‌خواهیم با استفاده از این شبکه و با حذف کردن نیازهای یک بازی کاری کنیم که بازیهای Playstation به دستگاه‌های متعددی راه یابد. این دستگاه‌ها شامل دستگاه‌های متفرقه نیز می‌شود. چندی پیش همکاریمان با سامسونگ را با شما در میان گذاشتیم. از حالا افرادی که تلویزیون‌های سامسونگ را خریداری کنند می‌توانند بازی‌های پلی استیشن را روی آن اجرا کنند. خوب، به نظرتان با وجود این اهداف باز هم نیازی به پشتیبانی بازی‌های قدیمی هست؟
وی با کمی مکث ادامه می‌دهد:
نقل‌قول:
من واقعا مردمی که از ما این قابلیت را درخواست می‌کنند را درک می‌کنم. ولی اگر این کار راحت بود، آن را انجام می‌دادیم اما در حال حاضر تمرکز ما روی بازی‌های PS4 و سرویس‌های جدید می‌باشد. همچنین بازی‌هایی مثل The Last of Us را با نرخ فریم ۶۰ روی کنسول مذکور بازسازی می‌کنیم. همین اتفاق برای Dark Souls II هم افتاده است. شخصا همین چند وقت پیش این بازی را برای دومین بار تمام کردم.
نظر شما چیست؟ آیا این صحبت‌ها را قانع کننده می‌دانید؟
http://gamingbolt.com/sony-explains-why-...d-services
خوب این دوستمون بازسازی دارکسولزو برای بار دوم تمام کرده به ما چه ارتباطی داره ؟
قطعا مایکروسافت بزرگترین برگ برنده را رو کرده و خود سونی هم اینو فهمیده که داره بهونه میتراشه بهتره تو نسخه اسلیم PS4 (اگه ساخته شه) این قابلیت بیاد که کم کم داره رقابتو میبازه به رقیب غربیش
تازه میتونه یه سورپرایزای دیگه ای هم بیاره وسط مثلا قابلیت پستیشبانی از بازی های PS2 و PS1 هم اضافه کنه که دیگه نور علا نور میشه
ممنون بابت خبر
(07-27-2015, 11:59 PM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]خوب این دوستمون بازسازی دارکسولزو برای بار دوم تمام کرده به ما چه ارتباطی داره ؟
قطعا مایکروسافت بزرگترین برگ برنده را رو کرده و خود سونی هم اینو فهمیده که داره بهونه میتراشه بهتره تو نسخه اسلیم PS4 (اگه ساخته شه) این قابلیت بیاد که کم کم داره رقابتو میبازه به رقیب غربیش
تازه میتونه یه سورپرایزای دیگه ای هم بیاره وسط مثلا قابلیت پستیشبانی از بازی های PS2 و PS1 هم اضافه کنه که دیگه نور علا نور میشه
ممنون بابت خبر

ای گفتی ps1 یادش بخیر
نمیدونم چرا دیگه حس بازی کردن روی پلی 4 نیست ? دوست دارم ی پلی 1 یا 2 داشته باشم