Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: طریق انلاین بازی کردن Call Of Duty:Black Ops2 به روش PlusMaster
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
به نام خدا

حتما شما شده تا حالا این بازی رو تا اخر برین و با خودتون بگین: وای چی میشد اگه میتونستیم این بازی رو با دوستامون بازی کنیم. خب شما می تونید فقط باید راهکار های این روش رو دنبال کنید. اضافه کنم که ما دیروز یه عالمه فعالیت کردیم و مدیران به ما نه اعتبار دادند نه انگیزه ولی به هر حال باز هم ما فعالیت می کنیم.

[تصویر:  yw05rb1tkshl.png]

1-ابتدا باید در این سایت عضو بشید.

2-وقتی عضو شدید یک ایمیل حاوی لینک فعال سازی میاد. روی اون کلیک کنید. تبریک میگم شما عضو سایت پلاس مستر شدید.

3- سپس باید بازی رو پاک کنید و از نو نصب کنید و این پچ رو دانلود کنید.

4-سپس باید اپدیتر پلاس مستر رو دانلود و بریزین تو بازی و بازش کنید و بزارین فایل های لازم رو دانلود کنه.

5-سپس بعد از این کار نام کاربر و رمزی که باهاش تو سایت ثبت نام کردید وارد کنید و Start  رو کلیک کنید.

6- تبریک،شما میتونید هم اکنون این بازی رو بصورت انلاین بازی کنید.
این روش خیلی وقته وجود داره و یکی از بدترین مشکلاتش اینه نمیتونین هاست یا به دیگران جوین بشین، باید از طریق custome games دوستاتونو اینوایت کنین و باهاشون بازی کنین.
(07-28-2015, 05:25 PM)omidkhalafbeigi نوشته است: [ -> ]این روش خیلی وقته وجود داره و یکی از بدترین مشکلاتش اینه نمیتونین هاست یا به دیگران جوین بشین، باید از طریق custome games دوستاتونو اینوایت کنین و باهاشون بازی کنین.

بله درست میگین اما همینم غنیمته
واسه ما که کار نمی کنه!
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید واسه من این ارور رو میده
کلا اگه یکم بیشتر راهنماییم کنید ممنون میشم چون من تا حالا بازی انلاین انجام ندادم ولی خیلی دوست دارم تجربه کنم 
من پچ و اپدیتر رو گرفتم و اپدیتر فایلهای مورد نیاز رو دان کرده ولی وقتی استارت رو میزنم صفحه سیاه میشه و دوباره برمیگرده به دسکتاپ و این ارور رو میده 
Could not load default asset 'light_dynamic' for asset type 'lightdef'.
Tried to load asset 'light_dynamic'.

Wall
(11-08-2015, 05:18 PM)skyfall1994 نوشته است: [ -> ]سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید واسه من این ارور رو میده
کلا اگه یکم بیشتر راهنماییم کنید ممنون میشم چون من تا حالا بازی انلاین انجام ندادم ولی خیلی دوست دارم تجربه کنم 
من پچ و اپدیتر رو گرفتم و اپدیتر فایلهای مورد نیاز رو دان کرده ولی وقتی استارت رو میزنم صفحه سیاه میشه و دوباره برمیگرده به دسکتاپ و این ارور رو میده 
Could not load default asset 'light_dynamic' for asset type 'lightdef'.
Tried to load asset 'light_dynamic'.

Wall

نسخه ى بازیت باید کامل باشه 
تاریخ کامپیوترت باید به روز باشه  و تایم زون هم باید روی هنگ کنگ تنظیم شده  باشه 
 اپدیت انلاین رو هم بریز تو پوشه ى بازی بعد مولتی پلیر یا زامبی روواجرا کن 
تو سایت هم که ثبت نام کردی هر چی کاربر  هست اونجا  اددشون  و یا درخواست دوستی بده
سلام
کسی میدونه چطور میتونم این بازی رو تحت شبکه انجام بدم؟
یعنی آفلاین، تحت شبکه lan بین 5 تا کامپیوتر (مثل گیم نت ها)
خیلی واجبه اگر کسی لینکی از آموزشش داره یا کمکی میتونه بکنه ممنون میشم پاسخ بده. S0 (27)
سلام
این روش الان کار میکنه؟؟؟
(07-13-2016, 03:19 PM)MONSEF نوشته است: [ -> ]سلام
این روش الان کار میکنه؟؟؟
سلام.
بله خودم هم بازی کردم با این روش خیلی حال داد!!