Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: mafia 3 توسط ۲k تایید شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  mafia3-reveal-header.jpg]با سلام. بازی مافیا ۳ که من خیلی منتظرش بودم توسط ۲k تایید شد :D 
http://www.gamespot.com/articles/mafia-3...0-6429230/

سرانجام ساخت بازی مافیا 3 توسط شرکت 2K تایید شد. این شرکت اعلام کرد که اولین تریلر این بازی را در نمایشگاه گیمزکام که چند روز دیگر در شهر کلن کشور آلمان برگزار می‌شود، منتشر خواهد کرد. شرکت 2K با ارسال ایمیلی به رسانه‌های مختلف خبر ساخت این بازی را تایید کرد و به این موضوع اشاره کرد که اطلاعات جدید به همراه اولین تریلر را تا چند روز دیگر منتشر خواهد کرد. البته استودیوی سازنده بخش‌هایی از بازی را تنها به برخی از رسانه‌ها نشان می‌دهد و فعلا قرار نیست این نمایش‌ها به‌صورت عمومی منتشر شوند.

اینا نکات اصلیش بود بازی در سال ۱۹۳۰ اتفاق میفته تو سایت نوشته.
تو سایتاهم یک بند راجب مافیا ۳ هست بقیش مربوط به تاریچه ی بازی مافیا و سری های قبلی است.

تریلر این بازی به گفته سایت polygon در ۸ اگوست ینی شنبه در نمایشگاه gamercom نمایش داده خواهد شد.
فقط دعا کنید سیستم من بکشه.

[url=http://www.gamespot.com/articles/mafia-3-confirmed-full-reveal-coming-next-month/1100-6429230/][/url]
عزیز من !
لینک خبر یه صفحه کامل نوشته ، اون وقت شما فقط نصف خط توضیح دادید ! S0 (43)
عکس هم که نذاشتید !  S0 (43)
از شوق زیاد بود میخواید من حذف کنم شما کاملشو بنویس :huh:
(07-29-2015, 12:17 PM)gamer p30 نوشته است: [ -> ]از شوق زیاد بود میخواید من حذف کنم شما کاملشو بنویس :huh:

نه فقط میگم که قوانین رو رعایت کنین تا خبرتون ، یه خبر ایده آل باشه !
وگرنه به احتمال زیاد خبرتون توسط مدیرا بسته میشه !
همون طور که دوستمون گفت، لطفا یه تصویر هم برای خبر بزارین یه سری اطلاعات بیش تر هم ترجمه کنین. مثلا راجع به نحوه تایید شدن بازی بگین (قضیه توییتر و اینا).
عیسی پور کجایی که یه دهنی بخونی واسمون

بهتر از این نمیشه فکر کنم بهترین خبر امروز باشه
(07-29-2015, 12:28 PM)black ops 3 نوشته است: [ -> ]عیسی پور کجایی که یه دهنی بخونی واسمون

بهتر از این نمیشه فکر کنم بهترین خبر امروز باشه

دیروز بود این خبر 
ایشون دیر گذاشتن