Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: اطلاعات جدیدی از بازی Star Wars: Battlefront منتشر شد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  no_text_-_Star_Wars_Battlefront_Key_Art.0.0-250x141.jpg]

اگر  شب گذشته را مطالعه کرده باشید از شایعات منتشر شده پیرامون معرفی یک قهرمان جدید بازی Star Wars: Battlefront در Gamescom 2015 آگاه هستید. امروز Dice این موضوع را تایید کرد. Dice همچنین درباره گیم پلی بازی و بخش های جدید چند نفره بازی صحبت کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر، به ادامه مطلب مراجعه کنید. 
این اطلاعات در وبسایت رسمی  منتشر شدند، مکانی که Mathew Everett، مدیر انجمن، این اطلاعات را در اختیار عموم گذاشت:

نقل قول: بزودی ما از انواع شاخه های جدید بخش چند نفره، گیم پلی بازی، قهرمانی جدید و… پرده برداری خواهیم کرد. شما می‌توانید این اطلاعات را در Gamescom 2015 گرفته و تجربه کنید. من مطمئن هستم که شما بسیار هیجان زده خواهید شد. 

در این پست اطلاعات خاصی درباره بازی داده نشده ولی طبق گفته Mathew Everett، این اطلاعات را در Gamescom 2015 دریافت خواهیم کرد. Gamescom 2015 از تاریخ ۱۳ مرداد آغاز خواهد شد، پس برای گرفتن این اطلاعات از Gamescom 2015 در تاریخ ۱۳ مرداد، چشم از روی سایت گیمفا بر ندارید.
ما با خواندن این پست مطمئن شدیم که شایعات مبنی بر معرفی یک قهرمان جدید در Gamescom 2015 واقعیت داشته‌اند ولی سوال اصلی این است که این قهرمان ممکن است چه کسی باشد.
 نظر شما درباره این بازی چیست؟ به نظر شما چه شخصیتی در Gamescom 2015 معرفی خواهد شد؟ نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید.

قهرمانی جدید ؟

مثلا کی میتونه باشه