Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: کارگردان Scalebound از مایکروسافت عصبانی است
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
Scalebound یکی از عناوین انحصاری Xbox One است ، کارگردان این عنوان Hideki Kamiya در جدیدترین پست خود در توییتر بسیار از مایکروسافت عصبانی است.
شش ماه پیش بود که Hideki Kamiya در مصاحبه ای در مورد مایکروسافت گفت که از عملکرد این ناشر غربی بسیار راضی است و حتی در مقایسه با ناشرانی که در شرق هستند بهتر عمل می کند :
نقل‌قول:
مایکروسافت اولین ناشر غیر ژاپنی است که با آن کار می کنم و من کار آن ها را بسیار تحسین می کنم زیرا مایکروسافت تنها منتظر نتیجه کار نیست و برعکس ناشرین شرقی آن ها در روند کار نیز کمک به سزایی می کنند و برای فردی به بی مسئولیتی من ، آن ها نمی گذارند هواسم پرت کار دیگری شود!
حال گویا اوضاع عوض شده است و  این کارگردان ژاپنی در توییتر عصبانیت خود را از مایکروسافت نشان می دهد ، پست او پس از ساعاتی در توییتر پاک گردید اما ما توانستیم اسکرین شاتی از این پست بگیریم ، Hideki Kamiya در توییتر اینطور نوشت :
نقل‌قول:
اون عوضی های توی مایکروسافت ، با من شوخیشون گرفته؟
هنوز معلوم نیست که چه مشکلی بین مایکروسافت و Hideki Kamiya به وجود آمده اما او کمی بعد در توییتی دیگر نوشت:
نقل‌قول:
اگه قرار باشه به Gamescom برم ، برای طرفداران میرم نه به عنوان یک پایه برای کنفرانس مایکروسافت.
اینطور که به نظر می رسد او از نحوه برخورد مایکروسافت ناراضی است ، اما این پایان ماجرا نیست او حتی از بخش تبلیغات مایکروسافت نیز عصبانی است!
او در توییتی دیگر اینطور ناراحتی خود را ابراز کرد:
نقل‌قول:
اون تصویری که اونا توی صفحه اصلی سایتشون از Scalebound گذاشتن رو دیدید؟ افتضاح و آشغاله.
Hideki Kamiya در گذشته نیز بارها به طرفداران و کسانی که انتقادی به او کرده اند جواب های نامناسبی داده است و این بار اول او نیست.
برای مثال ، یکی از طرفدران Scalebound در جواب توییتی که او درمورد مایکروسافت داده بود گفت:
نقل‌قول:
مایکروسافت مثل همیشه خراب کرده ، موندم این حرفا چه تاثیری رو نتیجه بازی میزاره
و Hideki Kamiya در جوابش گفت:
نقل‌قول:
هرچی بشه بهتر از زندگیه تو درمیاد!
خارج از این بحث ها باید دید این عنوان در Gamescom چه می کند و آیا می تواند طرفدارن را راضی نگه دارد؟

[تصویر:  1402354166-scalebound_copia_jpg_0x0_q85-250x140.jpg]

منبع
ایول

مکنه واسه ps4 بیاد پس
(07-30-2015, 05:50 PM)black ops 3 نوشته است: [ -> ]ایول

مکنه واسه ps4 بیاد پس
S0 (43)
بین کارگردان بازی و مایکروسافت مشکلی پیش اومده، نه بین استودیو و مایکروسافت. بعدش اگه مشکلی بین استودیو و مایکروسافت هم بود، بازم کاریش نمیشد کرد. بین اینا الان یه قرار داد هست که میگه که این عنوان به صورت انحصاری توسط مایکروسافت برای Xbox One منتشر میشه. حق و حقوق کل IP رو نمیدونم اما خب حق انتشارش فعلا فکر کنم مال مایکروسافت باشه.
پس در نتیجه اصن امکان نداره فقط چون صرفا کارگردان بازی داره به ناشر فحش میده، بازی برای پلتفرم های دیگه هم عرضه بشه.
الان کونامی کوجیما رو با اون سابقه فوق العاده ای که داره اخراج کرده. اب از اب تکون خورد؟ کوجیما هم به همکاری ادامه نمیداد، بازم MGS 5 منتشر میشد.
حلا قضیه کنسل شدن سایلنت هیلز تا حدودی فرق داره. اون بازی کلا توی مراحل اولیه ساخت بود و هنوز داستانی چیزی هم فکر نکنم براش نوشته شده بود. بعدش توی اون قضیه، علاوه بر کوجیما تمامی افراد مهمی که توی پروژه همکاری داشتن، اون رو ترک کردن.