Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: اطلاعات تازه ای از عنوان Zombi منتشر شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
همانطور که قبلا اعلام کردیم، عنوان Zombi قرار است در تاریخ ۱۸ اوت (سه شنبه، ۲۷ مرداد ۱۳۹۴) برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One و PC منتشر شود. این عنوان، در ابتدا با نام ZombiU، به صورت انحصاری برای کنسول WiiU منتشر شده بود و اکنون نام آن به Zombi تغییر پیدا کرده است. بر طبق گفته های سازندگان، این بازی تنها به صورت دیجیتالی قابل خریداری خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

[تصویر:  zombi-ds1-670x377-constrain-250x141.jpg]

HUD بازی که در ابتدا به خاطر تاکید سازندگان بر استفاده از گیم پد کنسول WiiU، از بازی حذف شده بود، اکنون در صفحه نمایش حضور خواهد داشت اما زمانی که از آن استفاده نشود، ناپدید خواهد شد. بر اساس اطلاعاتی که سازندگان منتشر کرده اند، field of view بازی گسترش پیدا کرده است و دو سلاح تازه به بازی اضافه شده اند. همچنین، چراغ قوه نور بیشتری را تولید خواهد کرد که باعث می شود باتری آن، زودتر تمام شود.

بازی در هنگام مراجعه بازیکن به کوله پشتی، متوقف نخواهد شد. بنابراین ممکن است شما در هنگام کار با وسایلتان، مورد حمله قرار گیرید. این مورد شباهت زیادی به سری Dark Souls، دارد. به علاوه بخش دو نفره در این نسخه، حذف شده است و سازندگان، تنها برروی حالت تک نفره تمرکز کرده اند.

منبع
امیدی بهش ندارم

ممنون بابت خبر
تشکر بایت خبر
تو منبع نوشته که انگار بازی در لندن ویرانه هستش . . .
الان این بازی تو چه سبکی هست؟S0 (19)
(07-31-2015, 11:53 PM)Last Warrior نوشته است: [ -> ]تشکر بایت خبر
سلام سجاد
توی منبع هم من چیز دقیقی راجع به سبکش ندیدم، به خاطر همین یه سرچ زدم تا به جواب برسم
سبکش شوتر اول شخص - ترس و بقا هست
البته توی بازی حتما نیازی نیست با اسلحه گرم مثل تفنگ بیفتی به جون زامبی ها و خلاصه از خیلی چیزای دیگه مثلا مثل چوب بیسبال یا کریکت هم میشه استفاده کرد
(08-01-2015, 10:29 AM)Blue Sun نوشته است: [ -> ]
(07-31-2015, 11:53 PM)Last Warrior نوشته است: [ -> ]تشکر بایت خبر
سلام سجاد
توی منبع هم من چیز دقیقی راجع به سبکش ندیدم، به خاطر همین یه سرچ زدم تا به جواب برسم
سبکش شوتر اول شخص - ترس و بقا هست
البته توی بازی حتما نیازی نیست با اسلحه گرم مثل تفنگ بیفتی به جون زامبی ها و خلاصه از خیلی چیزای دیگه مثلا مثل چوب بیسبال یا کریکت هم میشه استفاده کرد
در ادامه جواب آقا ابراهیم من کامل کنم اگر همون ZombiU باشه سیستم بازی این جوری هست که هر دفعه یه شخصیت ور می داری و بازی پیش می بری و هدف نجات اون شخص هست اما اگز شخصیت مورد نظرت بمیره بازی کلا از یه جای دیگه با یه شخصیت دیگه پیگری می شه انگار که بازمانده بوده که مرده . حالا اینکه سیستم داستان بازی چه جوری هست دقیق یادم نیست اما کلیت گیم پلی بازی به نجات از بین هزاران زامبی خلاصه می شه یه نکته جالبی که یادمه روی نسخه Wii بود اینه که اگر بری جایی که شخصیت قبلیت مرده بود می تونی بین زامبی ها بصورت زامبی پیداش کنی