Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سیستم اجرایی witcher 3
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام دوستان. مشخصات PC من این هستش : ram = 4 , graphic = NVIDIA GeForce GT630 , CPU = intel core i3 3.20GHz. با این سیستم GTA V رو بدون هیچ افت فریم و لگی بازی کردم(LOw). اما وقتی witcher 3 رو نصب کردم، با افت فریم و لگ زیادی اجرا می شد ( روی LOW باز هم افت فریم داشت). میخواستم بدونم آیا راه حلی به جز ارتقا PC دارین؟؟؟ و سوال دوم اینکه اگه بخوام سیستم رو ارتقا بدم چه قطعه ای رو ارتقا بدم؟؟ (ram , graphic). ممنون میشم جواب بدین.
خب برادر شما دارین خدای بهینه سازی رو با یه بازیه بدون بهینه سازی مقایسه میکنین؟؟؟
درسته اما شما پیشنهادی دارین witcher رو درست کنم؟؟
(08-02-2015, 12:58 AM)amirva نوشته است: [ -> ]درسته اما شما پیشنهادی دارین witcher رو درست کنم؟؟

نه راهی نیست باید به فکر خرید کنسول یا ارتقا باشین منم سیستمم همینه
من میخواستم یه رم 8 بندازم رو سیستم. اما دقیقا نمیدونم مشکل افت فریم بخاطر رم یا گرافیک.( امیدوارم از رم باشه چون پول گرافیک ندارم D: )
(08-02-2015, 01:04 AM)amirva نوشته است: [ -> ]من میخواستم یه رم 8 بندازم رو سیستم. اما دقیقا نمیدونم مشکل افت فریم بخاطر رم یا گرافیک.( امیدوارم از رم باشه چون پول گرافیک ندارم D: )

ن اصلا از رم نیست بخاطر گرافیکه رم 16 هم بندازید درست نمیشه
من یه ماد ساختم كه خیلی راحت میتونی اجرا بکنی

http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/296/?
دوستان خیلی ممنون از راهنمایی. به نظرتون اگه بخوام گرافیک رو از GT 630 ارتقا بدم، چه گرافیکی بندازم که ارزون دربیاد؟؟؟ :)
(08-02-2015, 02:06 PM)amirva نوشته است: [ -> ]دوستان خیلی ممنون از راهنمایی. به نظرتون اگه بخوام گرافیک رو از GT 630 ارتقا بدم، چه گرافیکی بندازم که ارزون دربیاد؟؟؟ :)
خوب شما باید بگی که مدل پاور و مادربوردت چیه بر اساس اون دوستان بهت بگن  :cool:
مادربورد : ASUS H61-PLUS . پاور : PENTIUM 4  ATX 650. بگویید دوستان که اینجانب منتظر هستندی.
صفحه‌ها: 1 2 3