Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: راهنمای بازی The Witcher 3 Wild Hunt (قسمت دوم)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
investigate all reaming leads in velen

یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ S0 (44) S0 (44) S0 (44) S0 (44)
(02-01-2016, 03:37 PM)mohsen.mcn نوشته است: [ -> ]investigate all reaming leads in velen

یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی شما هنوز مرحله رو تموم نکردی
شما تا فبل از پیدا کردن سیری 1 مرله اصلی داری که اون مرحله به 3 بخش تقصیم میشه
1_ جست و جوی velen
2_ جست و جوی نونگراد
3_ جست و جوی اسکالگا
که در هر 3 باید به دنبال رد سیری باشین

______
شما هنوز بخش velen رو تموم نکردی

(02-01-2016, 03:37 PM)mohsen.mcn نوشته است: [ -> ]investigate all reaming leads in velen

یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی شما هنوز مرحله رو تموم نکردی
شما تا فبل از پیدا کردن سیری 1 مرله اصلی داری که اون مرحله به 3 بخش تقصیم میشه
1_ جست و جوی velen
2_ جست و جوی نونگراد
3_ جست و جوی اسکالگا
که در هر 3 باید به دنبال رد سیری باشین

______
شما هنوز بخش velen رو تموم نکردی
دوستان من جایی هستم که میرم پیش این یارو چاقه بعدش که صحبت میکنم دوتا گزینه روشنه یکیش بازیه که من بلد نیستم بعدیش رو که میزنم هیچ علامتی روی نقشه نیست وفقط همون پیغام میاد الان باید کجا برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کمکـــــــــــــــــــــــــــ Wall Wall Wall Wall
سلام.تو لول 22 .مرحله the isle of mists گیر کردم.3تا قایق تو تصویر هست 2تاش که تکون نمیخوره یکیش هم که به نقطه زرد میرسه اما خبزی نیست.تو همین مرحله یه جای دیگه میگه به help keira take care of her business to valen تو بیزینس در والن کمک کن اما من نمیدونم چه جوری.ممنون
(02-02-2016, 05:39 PM)a-b.amir نوشته است: [ -> ]سلام.تو لول 22 .مرحله the isle of mists گیر کردم.3تا قایق تو تصویر هست 2تاش که تکون نمیخوره یکیش هم که به نقطه زرد میرسه اما خبزی نیست.تو همین مرحله یه جای دیگه میگه به help keira take care of her business to valen تو بیزینس در والن کمک کن اما من نمیدونم چه جوری.ممنون

اول به قسمت Side quest بروید و ماموریتهای مربوط به شخصیت keira رو انجام بدید.
برای انجام این ماموریت isle of mist، وقتی وارد منطقه زرد شدید، وارد مه بشوید.توجه بکنید وقتی وارد این مرحله میشید، ممکنه بعدا نتونید برخی از ماموریت های جانبی رو ادامه بدید
ممنون،اما اونجا اصلا مه نیست

منظورتون اینکه با قایق برم تو مه؟ اما اونجا چیزی نیست
(02-02-2016, 09:28 PM)a-b.amir نوشته است: [ -> ]ممنون،اما اونجا اصلا مه نیست

خب باید حتما قبلش مراحل دیگه رو انجام بدید بعد برید سمت این مرحله.
توی Velen برای شخصیت Keria باید این مراحل رو انجام بدید(راهنما قدم به قدم هم داخلش هست)
(02-02-2016, 02:27 PM)mohsen.mcn نوشته است: [ -> ]دوستان من جایی هستم که میرم پیش این یارو چاقه بعدش که صحبت میکنم دوتا گزینه روشنه یکیش بازیه که من بلد نیستم بعدیش رو که میزنم هیچ علامتی روی نقشه نیست وفقط همون پیغام میاد الان باید کجا برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کمکـــــــــــــــــــــــــــ Wall Wall Wall Wall
سلام دوست عزیز. برای اینکه این مرحله رو بتونید انجام بدید باید مراحل hunting a witch و wandering in the dark رو انجام بدید. در پایان مرحله wandering in the dark کتابی به نام ladies of the wood به شما داده میشه که در بخش quest items قرار میگیره. این کتاب رو بخونید و مرحله ای به همین نام یعنی ladies of the wood براتون آزاد میشه. این مرحله رو به پایان برسونید و بعدش میتونید مرحله ای که مد نظرتون هست رو انجام بدید.
دوست من سعی کنید نام مرحله رو قرار بدید تا بهتر بتونیم راهنماییتون کنیم.
(02-03-2016, 02:10 AM)Legendary Warrior نوشته است: [ -> ]
(02-02-2016, 02:27 PM)mohsen.mcn نوشته است: [ -> ]دوستان من جایی هستم که میرم پیش این یارو چاقه بعدش که صحبت میکنم دوتا گزینه روشنه یکیش بازیه که من بلد نیستم بعدیش رو که میزنم هیچ علامتی روی نقشه نیست وفقط همون پیغام میاد الان باید کجا برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کمکـــــــــــــــــــــــــــ Wall Wall Wall Wall
سلام دوست عزیز. برای اینکه این مرحله رو بتونید انجام بدید باید مراحل hunting a witch و wandering in the dark رو انجام بدید. در پایان مرحله wandering in the dark کتابی به نام ladies of the wood به شما داده میشه که در بخش quest items قرار میگیره. این کتاب رو بخونید و مرحله ای به همین نام یعنی ladies of the wood براتون آزاد میشه. این مرحله رو به پایان برسونید و بعدش میتونید مرحله ای که مد نظرتون هست رو انجام بدید.

ممنون ازاینکه جواب میدی اسم مرحله رو کجا مینویسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(02-03-2016, 02:49 PM)mohsen.mcn نوشته است: [ -> ]
(02-03-2016, 02:10 AM)Legendary Warrior نوشته است: [ -> ]

ممنون ازاینکه جواب میدی اسم مرحله رو کجا مینویسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

توی منو قسمت Quest-Main quest میتونید مراحل اصلی رو ببینید.همچنین مرحله ای که دارید انجام میدید، در هنگام بازی زیر نقشه میتونید اسم مرحله+کاری که باید انجام بدید رو مینویسه
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17