Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: جملات ماندگار انیمیشن ها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
عالی بود دمتون گرم. S0 (62)
[تصویر:  644680_aKBq5Wvp.jpg]

آنا: Olaf! داری آب میشی!
Olaf: آب شدن برای بعضی آدم ها, ارزشش رو داره!

یخ زده-کریس باک-جنیفر لی 

بعضیا میگن سرنوشت انسان از قبل معین شده و انسان در آینده دخالتی ندارد ،اما من اینو بهتر از هر کسی میدونم که:
 سرنوشت هر انسانی تو دستای خودشه، فقط باید به قدر کافی شجاع باشی تا بتونی اینو بفهمی...!

شجاع 2012- مارک اندروز و براندا چپمن
[تصویر:  bgwr2bb7u8qa6ruck9c5.png]

ماركل : تو روزنامه نوشته كه ما پيروز ميشيم !
جادوگر وست : فقط احمق ها هر چي كه مي خونن باور مي كنن .

انيمه قلعه متحرك هاول (Howel's moving castle)
Shingeki No Kyojin

اون روز، بشریت به یاد آورد. ترسی که از حمله ی اونا توی جونمونه و حقارتی که با زندگی توی قفسی به نام دیوار، تحمل می کنیم.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آرمین: یه روز قراره توی دنیای بیرون این دیوارا گشت بزنیم، درسته؟ می گن اون جا آبشار هست، سرزمین هایی که کامل از یخ ساخته شدن و جاهایی که شن های عمیق و فراوان دارند. این دنیاییه که پدر و مادرم می خواستن برن.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ارن: می خوام دنیای بیرون رو ببینم و درکش کنم. نمی خوام بدون دونستن این که اون بیرون چیه، درون دیوارا بمیرم.

ارن: اگه ببری، زنده می مونی. اگه ببازی، می میری. اگه نجنگی، نمی تونی پیروز بشی.

لیوای: اگه نمی خوای بمیری، فکر کن.
Boku dake ga inai machi

فوجینوما ساتورو: آینده همیشه نامشخصه. تنها قدرت اراده هست که می‌تونه رد پاهایی توش بذاره.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

فوجینوما ساتورو: "کسی رو باور داشتن" خیلی عبارت عجیبیه، مگه نه؟ آخه اگه واقعاً یکی رو باور داشته باشی، نیازی نیست بهش بگی "من باورت دارم". مثل اینه که بگی "من باور دارم که هوا وجود داره". منظورم اینه که وقتی می‌گی "باور دارم" به خاطر اینه که این وسط یه تردیدی هم وجود داره؟ منظورم این نیست که "باور داشتن به چیزی" یعنی دروغ گفتن. اصطلاح "باور داشتن" در واقع شکل دیگه‌ای از امید داشتن به باور کردن یه چیزه.
FINAL FANTASY XV BROTHER HOOD
گلادیولِس: ایگنس انقدر ناکتیس رو لوس نکن وگرنه یاد نمی گیره نسبت به غذا این قدر سخت گیر نباشه.
ایگنس:قدر نصیحت رو می دونم ولی اگر میشه خودت بهش بگو.
گلادیولس:چرا من؟
ایگنس:به خواطر این که من هر روز بهش می گم.
الکس: باید یه مقداری پول مونده باشه.
رئیس پنگوئن ها: باهاش دندون خریدم، بعد دادم طلا کاریش کردن که بتونم سیب بخورم، متاسفانه بعد متوجه شدم سیب دوست ندارم. S0 (45) 
برگرفته از ماداگاسگار3
[تصویر:  5hlch6gmb7sn.jpg]
_ببینم امروز صبح قرص حماقت خوردی ؟ 

toy story   S0 (29)
_كلود : « وينسنت! خطا قابل بخشش نيست »
_وينسنت : « من تا به حال امتحان نكردم »
برگرفته از فاینال فانتزی

_سفيروث : « مهمترين چيز توي دنيا براي تو چيه ؟ مي خوام لذت گرفتنش رو از تو بچشم .»
_كلود : « برات خيلي متاسفم ، بايد بگم كه تو واقعا خيلي نادوني ... تو دنياي ما همه چيز مهمه » 
برگرفته سكانس نبرد كلود با سفيروث و بخشي از رجز خواني اين دو

_اندی: می شه کمکت کنم باک ماشین رو پر کنی؟
_مادر: البته ! حتی اجازه می دم ماشین رو برونی اندی
_واقعا؟
_مادر - بله! وقتی 16 سالت شد!
 toy story

ما هر قسمتی از بدن رو میتونیم بسازیم .... هر قسمتی ... حتی بهتر از خودش ... خیلی بهتر از اصلش ... ولی نمیتونیم یه انسان بسازیم ... ما نمیتونیم روح انسان رو خلق کنیم.
Ghost in the Shell
یکی از معروف ترین و بهترین جملات دنیای انیمیشن، که از شخصیت Buzz Lightyear که توی سه‌گانه Toy Story بود.

To Infinite and Beyond.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12