Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: از موبایل و تبلت Metal Gear Solid V: The Phantom Pain رونمایی شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سونی، موبایل و تبلت جدیدی را با الهام گرفتن از عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain خواهد ساخت.
این محصول به صورت محدود توسط سونی تولید شده است و بسیار زیبا به نظر می رسد.
برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

این تلفن همراه و تبلت به صورت محدود توسط سونی تولید شده است و بسیار زیبا به نظر می رسد اما اگر نقشه خرید این دو را کشیده‌اید بگذارید این را بگویم که این دو دستگاه تنها در ژاپن معرفی شده است و خبری از انتشار آن در بقیه دنیا نیست.
در ادامه می توانید عکس هایی که از این تبلت و تلفن همراه منتشر شده است را مشاهده کنید:
[تصویر:  Metal-Gear-Solid-V-3-250x188.jpg] [تصویر:  Metal-Gear-Solid-V-4-250x188.jpg] [تصویر:  Metal-Gear-Solid-V-250x188.jpg] [تصویر:  Metal-Gear-Solid-V-1-250x188.jpg] [تصویر:  Metal-Gear-Solid-V-2-250x188.jpg]

تاریخ انتشار این دو دستگاه همرمان با عرضه خود بازی می باشد‏، هرکدام از دستگاه ها با یک تصویر باکیفیت از عنوان، موزیکی از داخل بازی، کاور محافظ آن می باشد.
شما می توانید در تاریخ ۲ سپتامبر این محصول را تنها در ژاپن خریداری کنید.
عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain به زودی برای کنسول های نسل هفتم‏ نسل هشتم و همجنین PC عرضه خواهد شد.

منبع
چی میشد کاورش واسه آیفون هم بیاد؟
(08-18-2015, 03:23 PM)HamidR02 نوشته است: [ -> ]چی میشد کاورش واسه آیفون هم بیاد؟

کاورش حتما میاد لازم نیست سازنده تاییدش کنه یا تصاویر بده 
 اگه گوشیت ایفون باشه که شک نکن واسش میاد  من خودم تا حا صد تا کاور از بازی واتچ داگز پیدا کردم تو بازار یا بقیه بازیا