Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Xbox One کارهایی می‌کند که هیچ کنسول دیگری نمی‌تواند انجام دهد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
اخیرا مایکروسافت گام های بزرگی با Xbox One برداشته است، از عناوین مختلف انحصاری آن تا ویژگی هایی که همچنان به آن اضافه می شوند. در مصاحبه اخیر با مدیر اجرایی بخش Xbox آقای Kudo Tsunoda معتقد است که Xbox One کارهای می کند که هیچ کنسول دیگری نمی تواند انجام دهد. با ما در ادامه همراه باشید.

Tsunoda در رابطه با قابلیت cross-play و همچنین ترکیب Xbox One و PC گفت:
نقل‌قول:
همیشه اینطور بوده است که بعضی برروی PC بازی می کنند و افرادی نیز برروی کنسول هایشان و این غیر ممکن بود که این دو بتوانند با همدیگر بازی کنند، برای همین است که قابلیت Cross-Play ایده‌ای بسیار قدرتمند است زیرا این امکان را به وجود می آورد که این دو بتوانند باهم بازی کنند و اهمیتی ندارد که برروی چه دستگاهی به بازی می پردازند.
این قابلیت واقعا ارزشمند است و ما تنها ارائه کننده آن هستیم، Xbox One کارهای می‌کند که هیچ کنسول دیگری نمی‌تواند انجام دهد.
در پاسخ به سوال ما که Xbox One چه قابلیت هایی می تواند عرضه کند که PS4 توانایی عرضه آن را ندارد، Tsunoda اینطور پاسخ داد:
نقل‌قول:
ما اجازه می دهیم که کاربر هرکجا که خواست و بر روی هر دستگاهی که بخواهد به بازی بپردازد این هدف بلند مدت ماست.
Tsunoda نه تنها معتقد است که Xbox One در این بخش برتری دارد بلکه او می گوید کنسول مایکروسافت در بخش عناوین انحصاری نیز برتری دارد:
نقل‌قول:
تعداد عناوین انحصاری ما نیز از هر کنسول دیگری بیشتر است.
همین دلیل بود که باعث شد دو کنفرانس پر محتوا داشته باشیم، هفت عنوان انحصاری امسال می آیند و تعداد زیادی در سال ۲۰۱۶ نه تنها عناوین محبوب بلکه بازی های ID@Xbox و عناوین مستقل، ما به طرفداران خود امکانات بیشتری می دهیم.

[تصویر:  Xbox-One1-250x141.jpg]

منبع
ببخشید اقای دهنوی این ترجمه ها رو خودتون انجام می دید یا به کمک دیکشنری؟ممنون بابت خبر :heart:
(08-18-2015, 08:40 PM)Big Snake نوشته است: [ -> ]ببخشید اقای دهنوی این ترجمه ها رو خودتون انجام می دید یا به کمک دیکشنری؟ممنون بابت خبر :heart:

ترجمه توسط خود انجام میشه اما اگه به کلمه ناآشنایی برخورد کنم به دیکشنری مراجعه می کنم.

چطور مگه ترجمه نامفهومه؟
(08-18-2015, 08:43 PM)Amirhossein Dehnavi نوشته است: [ -> ]
(08-18-2015, 08:40 PM)Big Snake نوشته است: [ -> ]ببخشید اقای دهنوی این ترجمه ها رو خودتون انجام می دید یا به کمک دیکشنری؟ممنون بابت خبر :heart:

ترجمه توسط خود انجام میشه اما اگه به کلمه ناآشنایی برخورد کنم به دیکشنری مراجعه می کنم.

چطور مگه ترجمه نامفهومه؟

نه داداش ترجمه کاملا مفهمومه!فقط خواستم بدونم اگه از دیکشنری استفاده می کنید به منم معرفی کنید بازم ممنون :heart:
با تشکر 
واقعا xone یه شاهکار غیر قابل تکراره
(08-18-2015, 08:58 PM)Amir Hiden نوشته است: [ -> ]با تشکر 
واقعا xone یه شاهکار غیر قابل تکراره

درسته از نظر CPU و سرعت و کلا انجام کار XONE سرتره ولی خب از نظر قدرت خام پردازش عقب میافته بعد ما میریم کنسول بخریم که بازی کنیم ن بشینیم بریم وب گردی وقتی یه بازی بر روی ایکس وان 900P میاد PS4 همونو با 1080P میاره ولی در زیاد تفاوت ندارن و نمیشه بگیم کدوم برتره به دلیل فلان