Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: اطلاعات جدید هیجان انگیزی از Fifa 16 منتشر شد | بخش داستانی بالاخره تایید شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  FIFA-16-250x141.jpg]

بازی Fifa 16 بزودی منتشر خواهد شد و وقتی که طرفداران بفهمند چه اطلاعات جالبی منتشر شده است، حتما هیجان زده خواهند شد. برای دریافت این اطلاعات، به ادامه مطلب مراجعه کنید. 
شما می‌توانید با مشاهده این تریلر به تمام پیشرفت‌ها پی ببرید؛ اما ما این لیست تغییرات را در زیر برای شما قرار دادیم:
  • جدید و آپدیت شدن منوی اصلی.
  • "Authentic Mach Day Experience"
  • 450 Starhead آپدیت شده برای بازیکنان، شامل تیم ملی بانوان، FUT Legends، بازیکنان لیگ برتر جزیره، بازیکنان لالیگا و...
  • آب هوا‌ و زمان‌های جدید مسابقات. تنظیمات آب و هوا بسیار وسیع‌تر خواهند بود که شامل 9 حالت می‌شوند: آفتابی، ابری، بارانی، برفی، مه آلود، نیمه ابری، تار و مه آلود و همچنین باران شدید یا با شدت معمولی که به صورت ناگهانی در وسط بازی شروع به باریدن می‌کند. (آب و هوای پویا)
  • اضافه شد 900 شعار جدید طرفداران از جمله شعار Allez Paris که متعلق به تیم PSG است و یا شعار When The Reds Go Marching In متعلق به تیم Liverpool.
  • اسپری‌های محو شونده به بازی اضافه شدند.
  • اضافه شدن خوشحالی‌های پس ار گل جدید؛ برای مثال رفتن به نزدیک لنز دوربین و یا خوشحالی با مربیان در نیمکت.
  • اضافه شدن بخش Story of Your Season که داستان شما و مربیگریتان در باشگاه خود را به تصویر می‌کشد.
  • گزارشگران عربی، پرتغالی، برزیلی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیاییه آمریکای لاتین، ژاپنی، لهستانی و روس به بازی اضافه شده‌اند.
باید گفت که تمام این ویژگی‌ها برای بهتر شدن تجربه بازیبازان و غوطه ور شدن در این بازی، به آن اضافه شده‌اند.
لازم به ذکر است که بازی Fifa 16 در تاریخ 22 سپتامبر سال جاری (معادل با 31 شهریور سال جاری) برای پلتفرم‌های PS4 ،PS3 ،Xbox One ،Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد.

منبع: Segmentnext.com
اقا فکر کنم این بیاد گوتی سال بشه.
اسپری محو شونده؟؟؟ شوخی میکنی عالیه‌
بچه ها من گزارشگر رو میزارم برزیلی ببینم چی میگه با گذارششون کیف میکنم‌.
عربی هم جالبه اسپانیایی رو که نگو.
پس be the story هم به فیفا اومد.
عالیه نمیتونم صبر کنم الان یه زنگ میزنم CPY بیاد کرکش کنه ما بازی کنیم(اقا این cpy که هاردلاین رو کرک کرد معلوم شد دی ار ام سقوط کرده و بای بای)
خدا ییش با گزارشگراش خیلی حال میکنم فقط کاشکی بشه برای هر مسابقه یه گزارشکر انتخاب کنیم مجبور نشیم بریم تو تنظیمات کلی بازی.
ال کلاسیکو با گزارشگر اسپانیایی چه شود.
اقا بیاید
 منو جمع کنید دارم از حال میرم اینقدر خر کیف شدم.
هایپم هزاره
(08-20-2015, 03:37 AM)Be the story نوشته است: [ -> ]اقا فکر کنم این بیاد گوتی سال بشه.
عالیه نمیتونم صبر کنم الان یه زنگ میزنم CPY بیاد کرکش کنه ما بازی کنیم(اقا این cpy که هاردلاین رو کرک کرد معلوم شد دی ار ام سقوط کرده و بای بای)
خدا ییش با گزارشگراش خیلی حال میکنم فقط کاشکی بشه برای هر مسابقه یه گزارشکر انتخاب کنیم مجبور نشیم بریم تو تنظیمات کلی بازی.
اقا بیاید
هایپم هزاره

تنها بازی ورزشی تاریخ که تونسته بود گوتی بشه بازی (2003) madden nfl 2004 بود
چه انتظاری دارید عزیزانم آروم باشید
لطفا گروه های قفل شکنو هم نیارید وسط که وارد یه بحث تازه میشیم !!
(08-20-2015, 03:41 AM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]
(08-20-2015, 03:37 AM)Be the story نوشته است: [ -> ]اقا فکر کنم این بیاد گوتی سال بشه.
اقا بیاید
هایپم هزاره

تنها بازی ورزشی تاریخ که تونسته بود گوتی بشه بازی (2003) madden nfl 2004 بود
چه انتظاری دارید عزیزانم آروم باشید
لطفا گروه های قفل شکنو هم نیارید وسط که وارد یه بحث تازه میشیم !!

اقا من تنها فکر میکنم که تو داری خیز بر میداری برای مدیریت یا واقعا پاری خیز بر میداری؟
اقا شما بشین این فوتبال رو ببین کف میکنی انیمیشن جدید خوشحالی پس از گل با نیم کت نشینان ارزوی من بود.
گزاشگر جدید هم همینطور.
تیم ملی ایران رو هم بزارن حله.