Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سازندگان Yakuza عنوان جدیدی را در نمایشگاه Tokyo Game Show 2015 رونمایی خواهند کرد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  Yakuza-5.jpg]
این‌طور که از گفته های آقای Toshihiro Nagoshi، تهیه کننده و سازنده فرانچایز Yakuza پیداست، قرار است که کمپانی سگا در جریان نمایشگاه Tokyo Game Show 2015، از عنوان جدیدی رونمایی کند.

بر اساس اعلام وبسایت siliconera، آقای Nagoshi در رابطه با هیجان خود برای رونمایی یک عنوان جدید در طول برنامه زنده NicoNico، صحبت کرده است:
نقل‌قول:
من برای نمایشگاه Tokyo Game Show، بسیار هیجان زده هستم، اگر چه اجازه ندارم که در مورد علت این احساس توضیح دهم.
ما از یک عنوان جدید در نمایشگاه Tokyo Game Show رونمایی خواهیم کرد، عنوانی که بسیار عالی خواهد بود.
وی افزود:
نقل‌قول:
من معتقدم که کنفرانس سگا در نمایشگاه Tokyo Game Show یکی از هیجان انگیزترین کنفرانس هایی می باشد که ما در گذشته شاهد بودیم.
لازم به ذکر است که تاکنون خبری مبنی بر اینکه این عنوان یک نسخه جدید از سری Yakuza یا یک IP جدید خواهد بود، منتشر نشده است.

منبع
والا این سری بازی ها بازی های خوبی هستند ولی حیف برای PC نمیان چون هم فروشش بیشتر می شه هم طرفداراش.حتی تصور یه بازی ژاپنی اوپن ورلد هم سخته!عجب شاهکاریه این سری!

ممنون بابت خبر.به امید عرضه نسخه جدید برای PC!
(08-24-2015, 11:59 PM)You Never Win نوشته است: [ -> ]والا این سری بازی ها بازی های خوبی هستند ولی حیف برای PC نمیان چون هم فروشش بیشتر می شه هم طرفداراش.حتی تصور یه بازی ژاپنی اوپن ورلد هم سخته!عجب شاهکاریه این سری!

یاکوزاها که اوپن ورد نیستن !
(08-25-2015, 12:00 AM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]
(08-24-2015, 11:59 PM)You Never Win نوشته است: [ -> ]والا این سری بازی ها بازی های خوبی هستند ولی حیف برای PC نمیان چون هم فروشش بیشتر می شه هم طرفداراش.حتی تصور یه بازی ژاپنی اوپن ورلد هم سخته!عجب شاهکاریه این سری!

یاکوزاها که اوپن ورد نیستن !

یه نسخه ش بود فکر کنم!
ولی اینو نمی گم کلاً اوپن ورلد ژاپنی رو می گم این استارتشه!چون بازی های ژاپنی همه ش تو دنیای های عجیب هست و جنگ با شمشیر داره.این توی دنیای واقعی هست.
ی بازی بزن اوپن ورد باشه تو چین کره و ژاپن چه حالی میده
Gta6 رو تو کره بزنن وای چقدر چرت میشه
GTA VI اگه تو ژاپن باشه من از همین الان می رم دست کارگردانو می بوسم!ولی نه ریسکش خیلی زیاده کسی این ریسکو نمی کنه!
(08-25-2015, 12:08 AM)Project Amir نوشته است: [ -> ]ی بازی بزن اوپن ورد باشه تو چین کره و ژاپن چه حالی میده
Gta6 رو تو کره بزنن وای چقدر چرت میشه

هست 
اسلیپینگ داگز تو هنگ کنگ جریان داره و جی تی ای چاینا تاون وارز تو چینه