Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: عکس کنسول یا pc و بازی های بروبچ گیمفا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام امیدورام خوب باشید خدا هم باهاتون باشه و به ارزوهاتون برسید. این پست از اسمش معلومه که باید چیکار کنید باید عکس pc یا کنسولتون رو بزارید میتونید بازی هاتون رو هم کنارش بزارید و عکس بگیرید.بعد اسپم بی اسپم همینطور اگه عکس با کیفیت باشه بهتره اگر هم کیفیت دوربینتون کمه بزارید اشکال نداره. درمورد pc یا کنسول کسی هم میتونید نظر بدید فقط بحث و دعوا راه نندازید و پست رو خواهشا خراب نکنید.فقط بازم میگم اسپم بی اسپم برخورد جدی میشود!!!!!!!!!!!!!!! بازم میگم خدا همراهتون. نظر و قلب هم یادتون نره خواهشا

کسی نذاشت فعلا پس من میزارم ببخشید بی کیفیت هستن درسته گفتم بهتره باکیفیت ولی کسایی که دوربینشون کیفیت پایینه مثل من اشکال نداره دیگه ببخشید اگه بد بود.
[تصویر:  83ftx93wy7qbnwe8ryot.jpg][تصویر:  a4d2wz5b6nsy7lqe639b.jpg]
ببخشید ها یعنی کسی نیست بزاره من این تایپک رو گذاشتم تا حال کنیم لطفا بزارید دیگه
والپیپرو :D :blush:

[تصویر:  bfap90n5awutasydjnlu.jpg]
(09-05-2015, 11:09 AM)batman knight نوشته است: [ -> ]ببخشید ها یعنی کسی نیست بزاره من این تایپک رو گذاشتم تا حال کنیم لطفا بزارید دیگه

شاید اگه بگی عکس کنسول یا pc و بازی های بروبچ گیمفا بیشتر استقبال شه چون کنسولا که شبیه همن فقط رنگشون فرق می کنه مگه اینکه ماد شده باشن
اتاق
[تصویر:  index.php?module=thumbnail&file=vu4n_201....24.59.jpg]
کنسول
[تصویر:  index.php?module=thumbnail&file=2r1w_201...162725.jpg]
داخل کیس
[تصویر:  index.php?module=thumbnail&file=1tqu_201....26.58.jpg]
[تصویر:  ehwb1l7g2g0jtv3wbtf6.jpg]شرمنده یکم قدیمیه 
فردا یه عکس خوب از چهارتاشون میزارم  :heart:
اگه میشه فردا بازی هاتون رو هم بزارید کنار کنسول و pc تون که خوشگل تر شه