Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: فروش اکانت FIFA 15 PC
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
یک عدد اکانت ارجین حاوی FIFA 15 یه قیمت 50تومان واسه فروش دارم. اکانت مال خودمه و تمام اطلاعات تکمیله
(09-04-2015, 12:47 PM)testimo92 نوشته است: [ -> ]یک عدد اکانت ارجین حاوی FIFA 15 یه قیمت 50تومان واسه فروش دارم. اکانت مال خودمه و تمام اطلاعات تکمیله

حتما یه عکس از اکانتتون قرار بدید
[تصویر:  Untitled.jpg]
[url=http://www.rodfile.com/es2mt5hur039][/url]
دادا زیاد ارزش نداره این قیمت یکم پایین بیاری شاید ننتیجه بگیری چون قیمت اصلی بازی الان 60 هزار تومن هست
اقا قیمت را خیلی خیلی بالا میگی اگه این طور باشه نو بخریم بهتره بعدم شما چه تضمین و اعتمادی به خریدار میدین که این اکانت اصلی و سالمه و کسی که اونا خریداری میکنه مشکلی براش پیش نمیاد؟
(09-04-2015, 08:19 PM)leonpeyman نوشته است: [ -> ]اقا قیمت را خیلی خیلی بالا میگی اگه این طور باشه نو بخریم بهتره بعدم شما چه تضمین و اعتمادی به خریدار میدین که این اکانت اصلی و سالمه و کسی که اونا خریداری میکنه مشکلی براش پیش نمیاد؟

این اکانت خودمه و سی دی کی رو هم می دم ک در صورت ک احیانا حکرها اکانت رو هک کنن بشه بازیابی کرد اکانت رو . واسه مشتری قیمت رو کمتر هم میدم
(09-04-2015, 09:10 PM)testimo92 نوشته است: [ -> ]
(09-04-2015, 08:19 PM)leonpeyman نوشته است: [ -> ]اقا قیمت را خیلی خیلی بالا میگی اگه این طور باشه نو بخریم بهتره بعدم شما چه تضمین و اعتمادی به خریدار میدین که این اکانت اصلی و سالمه و کسی که اونا خریداری میکنه مشکلی براش پیش نمیاد؟

این اکانت خودمه و سی دی کی رو هم می دم ک در صورت ک احیانا حکرها اکانت رو هک کنن بشه بازیابی کرد اکانت رو . واسه مشتری قیمت رو کمتر هم میدم
اقا اگه احیانا خودم خواستم بخرم چطور باید پرداخت کنم ؟ بعد دوست عزیز تو فروشگاه های مختلف الان بازی 55 تومان با تخفیف تا 35 هم می فروشن شما چه قدر میدین احتمالا خودم می خوامش

(09-05-2015, 12:21 AM)testimo92 نوشته است: [ -> ]
(09-04-2015, 09:53 PM)leonpeyman نوشته است: [ -> ]
(09-04-2015, 09:10 PM)testimo92 نوشته است: [ -> ]

اقا اگه احیانا خودم خواستم بخرم چطور باید پرداخت کنم ؟ بعد دوست عزیز تو فروشگاه های مختلف الان بازی 55 تومان با تخفیف تا 35 هم می فروشن شما چه قدر میدین احتمالا خودم می خوامش
من فروشگاه ها معتبر رو نگاه کردم . همچین قیمتی نیست . اکانتی ک اونا میدن هک شده و احتمال بازگردوندن اکانت هست اما من همراه سی دی کی می دم اکانتو و هیچ فرقی با خرید سی دی کی اصلی نداره. روال خرید مثل سایر سایت ها و خریدهای اینترنتی است.