Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: کنسول Wii U اندکی پس از عرضه با کمبود کانتنت و بازی رو به رو نخواهد شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
طبق گفته های رجی فیلز ایم سخنگو و رئیس بخش امریکای شرکت نینتندو کنسول Wii U اندکی پس از لانچ در گنجه ی شما خاک نخواهد خورد.ایشان همچنین اعلام کردند که لانچ کنسول و عناوین ان تا مدتی بعد از لانچ قوی خواهند بود.

ایشان با وب سایت Kotaku درباره ی عملکرد Wii و اینکه اندکی پس از عرضه ی این کنسول IP های قویش تقلیل یافتند و بسیاری از بازیبازان کنسول دیگری را خریداری کردند صحبت کرده است.ایشان باور دارد که تاریخ تکرار نخواهد شد.

"این یک مسئله ی کاملا معمول است که در بخش پایانی و دوم زندگانی یک کنسول , بازی های کمتری هستند که عرضه می شوند , و این یک مسئله ی کاملا درست می باشد.اما به نظر من این مسئله را باید در چشم انداز کامل زندگانی یک کنسول مشاهده کنید.اگر شما به نسل حاضر نگاه کنید میبینید که از 5 بازی پرفروش این نسل 4 تای ان متعلق به شرکت نینتندو می باشند و توسط شرکت های FIRST-PARTY این شرکت ساخته و فقط بر روی Wii در دسترس بودند."

"بنابرین ما یک میراتث بسیار بسیار خوب را در اختیار داریم که اگر شما کنسول ها و سخت افزار های ما را خریداری نمایید بازی های بسیار بزرگی برای شما در دسترس خواهد بود و بازی هایی که شما دوباره بر میگردید و چند وقت یکبار به اتمام می رسانید."

"بنابرین وقتی یک خریدار به این مسئله فکر می کند سوال می کند که ایا من با این مسئله و قضیه رو به رو خواهد بود یا خیر؟ایا به جزء 50 بازی که در هنگام لانچ ما ان را معرفی کردیم و در دوره ی لانچ قرار است برای این کنسول عرضه بشود ایا من راحت و مطمئن خواهم بود که کانتنت های بزرگی برای در دسترس قرار گرفتن من عرضه خواهد شد؟مطمئنا!"

"و بهترین مسئله این است که با وجود یک کنسول HD و سیستم انلاین شرکت های THIRD-PARTY بازی ها و کانتنت های عالیشان را برای کنسول ما عرضه می کنند.زیرا دو مانع وجود داشت.برای مثال وقتی من می خواستم یک بازی از سری COD را برای کنسول Wii بسازم با وجود فرمت SD این کنسول و نبود یک تجربه ی انلاین خوب و عالی از این کار پشیمان می شدم."
خوبه.ممنون.Confused74:Confused74:Confused62:
(09-17-2012, 10:18 PM)mohammad13 نوشته است: [ -> ]خوبه.ممنون.Confused74:Confused74:Confused62:

داش من اون تشکر رو برا عمم که نزاشتن !!!