Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: PewDiePie تواسنت تعداد تماشاچی های خود را از مرض 10 بیلیون نفر رد کند!!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  pewdiepie.jpg]

متقد بازی های و شخصیت PewDiePie توانست اولین کسی باشد که تعداد بیننده خود را از مرز 10 بیلیون نفر رد کند!!

ایشون در اکانت اصلی خودش در تویت نوشته:

امروز برای ما روز تارخی شد!! 10 بیلیون (میلیارد) نفر!!! این خیلی خوبه!! از همه ی شماهموتن مچکرم!!! بوس !! :D

ایشون بهرین بازی پرداز و شخصیت دز یویتوب هست با 39 میلیون subscribers و 6.5 میلیون دنبال کننده در توییت !!!

منبع: VGA
داداش ممنون.
ولی یه مشکل بزرگی که داری اینه که اصلا قبل از ارسال نوشتت اون رو بازخوانی نمی کنی و میشه پر از غلط املایی در ضمن نکات دستوری هم رعایت نمیکنی.
موفق باشی
39 میلیون ساب اسکرابر رفیق نه 39 !

ویدیوهاش نفسن خیلی دوسش دارم همین الانم پیش پاتون داشتم کانالشو میدیدم
(09-07-2015, 05:54 PM)only-pc نوشته است: [ -> ]داداش ممنون.
ولی یه مشکل بزرگی که داری اینه که اصلا قبل از ارسال نوشتت اون رو بازخوانی نمی کنی و میشه پر از غلط املایی در ضمن نکات دستوری هم رعایت نمیکنی.
موفق باشی

سلام!! ممنون از راهنمایتون!! ولی تازه کارم دوست دارم اولین کسی باشم که خبرو منتشر میکنه!!!

(09-07-2015, 05:55 PM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]39 میلیون ساب اسکرابر رفیق نه 39 !

ویدیوهاش نفسن خیلی دوسش دارم همین الانم پیش پاتون داشتم کانالشو میدیدم

متوجه نشدم؟؟!
(09-07-2015, 05:56 PM)Sheytoonak نوشته است: [ -> ]
(09-07-2015, 05:54 PM)only-pc نوشته است: [ -> ]داداش ممنون.
موفق باشی

سلام!! ممنون از راهنمایتون!! ولی تازه کارم دوست دارم اولین کسی باشم که خبرو منتشر میکنه!!!

خواهش میکنم. اگه سوالی بود در خدمتم.
در ضمن تلاشت واقعا قابل تقدیره چون دو تا خبر رو خیلی زود منتشر کردی.
بلاخره باید همه هوای همو داشته باشیم منم وقتی تازه اومدم تو انجمن خیلی ها دستمو گرفتن تا به اینجا رسیدم.
نقل‌قول: ایشون بهرین بازی پرداز و شخصیت دز یویتوب هست با 39 subscribers و 6.5 میلیون دنبال کننده در توییت !!!

نوشتی 39
میلیونش کجاست ؟
به نظرم حقشه، چون واقعا ویدئو های جالب و خنده داری میذاره.
(09-07-2015, 06:18 PM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]
نقل‌قول: ایشون بهرین بازی پرداز و شخصیت دز یویتوب هست با 39 subscribers و 6.5 میلیون دنبال کننده در توییت !!!

نوشتی 39
میلیونش کجاست ؟

چه بی اعصاب!! :-/

ولی دمت گرم!! :D
10 بیلیون مگه همون 10 میلیارد نیست؟
از جمعیت آدما بیشتر تماشاچی داشته؟
مظنور اینه که مجموع بازدید کل ویدیو هاش اینقدر شده؟
(09-07-2015, 07:27 PM)0099 نوشته است: [ -> ]10 بیلیون مگه همون 10 میلیارد نیست؟
از جمعیت آدما بیشتر تماشاچی داشته؟
مظنور اینه که مجموع بازدید کل ویدیو هاش اینقدر شده؟

آر منظورش همینه