Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: چرا این نام کاربری؟ چرا این امضا و آواتار؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(06-20-2016, 04:01 PM)ebrahimnankali نوشته است: [ -> ]آواتار: عاشق هیتلرم.یکی از بهترین و بزرگ ترین انسان های دنیا.زنده باد هیتلر

امضاء: اسم وب سایتمه نیاز به توضیح نیست :D

چرا این نام کاربری؟
تبلیغ در امضا ممنون هست.
(06-20-2016, 04:02 PM)スヌーピーアミニ نوشته است: [ -> ]
(06-20-2016, 04:01 PM)ebrahimnankali نوشته است: [ -> ]آواتار: عاشق هیتلرم.یکی از بهترین و بزرگ ترین انسان های دنیا.زنده باد هیتلر

امضاء: اسم وب سایتمه نیاز به توضیح نیست :D

چرا این نام کاربری؟
تبلیغ در امضا ممنون هست.
آخ آخ آخ. ببخشید ببخشید. الان اسم وبمو پاک میکنم.نمیدونستم جزء تبلیغات غیر قانونیه آخه تو انجمنا آزادی.باز هم عذر میخواهم
نام کاربری:فامیلیمه که البته ی اخرشو حذف کردم
اواتار:دست مبارک امام خامنـه ای. S0 (29) S0 (29)
امضا:انقلابی مانده ایم و اهل کتمان نیستیم...         از مسیر آمده هرگز پشیمان نیستیم...
یه موضوعی تو انجمن پیش اومد تصمیم گرفتم این جمله رو بزارم برا امضا.بالاخره انقلابی بودن هزینه داره
نام : واقعا بی دلیل 6701 گذاشتم اخرش البته کد همراه اول شیراز   S0 (2)
اواتار : بازیش خیلی دوست دارم  S0 (43)
امضا : با خیلی از نوب ها مواجه شدم همشون هم ترکوندم تصمیم گرفتم حامی نوبان بشم  S0 (2)
اسم: نمیدونم همینجوری گذاشتم  S0 (2) 
اواتار: بتمن ارکام نایت واقعا شاهکار بود دلم نیومد پروفایلمو چیز دیگه ای بزارم S0 (29) S0 (29)
امضا: عاشق این گردنبند ویچرام S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2)
نام کاربری:به خاطر عشقم Dean Ambrose قهرمان S0 (29) S0 (29) S0 (29) S0 (29) 
آواتار:قهرمانی عشقم S0 (29) S0 (29) S0 (29) S0 (29) S0 (29) 
امضاء:بی‌رحمی عشقم THE LUNATIC FRINGE/THE WWE WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION/DEAN AMBROSE
اسم:تو همه انجمن هایی که تا حالا بودم از این نام استفاده کردم به خاطر همین همیشه سعی کردم همین باشه S0 (44)
اواتار:چون خیلی دوسش دارم.خیلی خوش تیپ و باحاله S0 (36)
امضا:بهترین سریالی که تا حالا دیدم چرا امضام نباشه! Ghelion
نام کاربری: حس خیلی بدی هستش. فقط کافیه چشماتو ببندی فکر کنی تنها باشی وسط یک جنگل تو یک کلبه و تاریک باشه و فقط خودت باشی و یک مرده(شاید هم زامبی. شاید هم یک جن خبیث) S0 (43)
آواتار: بازی ماورا: دو روح (Beyond:Two Souls) یکی از بهترین تجربههای من این اواخر بود و تو چارت رسمی بهترین بازی‌های عمرم بعد از The Last OF US و The Walking Dead:S1(بدجوری بد دلم نشست. اما از فصل دومش زیاد خوشم نیومد و از اصول خودش کمی دور شده بود ولی بد هم نبود S0 (44)  خدا کنه فصل سومش خوب باشه) سومین بازی عمرم بود که تجربه کرده بودم S0 (29)
امضا: باز هم همون. شاهکار کیج جان. امیدوارم دوباره با Detroit:Become Human همه رو انگشت به دهن بزاره S0 (88)
نام کاربری
Oh do know something about chaos?
It's FAIR
یه چیزی رو در مورد هرج‌ومرج میدونی؟     عادلانه‌ست.

آواتار: هیث لجر، شخصی که نشان داد جوکر مال ذهن های کوچیک نیست.
امضا: تروی بیکر، کسی که فهماند هرکسی نمیتونه صدای جوکر رو داشته باشه.
آواتار:عشقمو عشقش S0 (29) 
امضا:The Best In The World که امسالم بهرین اروپا شد و توپ طلا در انتظارشه
نام کاربری:به عشق عشقم تو رسلینگ Dean Ambrose
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10