Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: چرا این نام کاربری؟ چرا این امضا و آواتار؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
سلام عرض میکنم خدمت تک تک عزیزان گیمفایی  S0 (74)

امروز، قصد ایجاد تایپکی به اسم "چرا این نام کاربری؟ چرا این امضا و آواتار؟" رو دارم.
ما توی این تایپک، هر وقت که نام کاربری، امضا و آواتار خودمون رو تغییر میدیم، میایم اینجا دلیل و علتش رو اعلام میکنیم! اینو اضافه کنم که انجام این کار، اجباری نیست و هر کسی که دوست داره، میاد این کار رو انجام میده. 

برای مثال:
نام کاربری قبلی xXxX نام کاربری جدید ZzZz: من از اسم قبلی خوشم نمیومد و خز بود و دوست داشتم عوضش کنم. چون علاقه خاصی به این اسم جدید دارم
آواتار جدید: من عاشق شخصیت X هستم و به همین خاطر عوضش کردم
امضا: همیشه دوست دارم امضام ......

و اما قوانین: (قوانین بچه گانه و ابتدائی رو ذکر نکردم، لطفا خودتون رعایت کنید)

سعی کنید اسپم ندید
درباره آواتار و امضا و نام کاربریتون جدید خودتون بحث کنید
سعی کنید دلیلی بیان کنید که بقیه قانع بشن
و ...     (ممکنه بعداً قوانین جدید اضاف بشه)

حالا از خودم شروع میکنم:
نام کاربری قبلیم Maji Star (تلفظ: مَجی استار) بود که عوض کردم به Javad RmR. مجی، لقبی هست که دوستان بهم اعطا کردن :| و به همین خاطر نام کاربریم رو Maji Star تغییر دادم. بعد از مدتی ازش زده شدم و راستش خودم از کلمه "مجی" بدم میاد |:    تصمیم گرفتم که عوض کنم به Javad RmR.   جواد آر اِم آر. جواد که اسمم هست، و RmR مخفف شهر ما هست (رامشیر). یه اسم خیلی خاص و خوشگل که خودم هم بهش خیلی علاقه دارم. توی اکثر شبکه های اجتماعی هم به همین اسم حاضر هستم.
اما میرسه به آواتار و امضا: خودم از بچگی همیشه سری PES رو بازی میکردم و تا حالا FIFA رو بازی نکردم (بجز 13).   با توجه به حاشیه هایی که برای 2 نسخه قبل PES و امیدواری ای که توی نسخه 2016 هست، این آواتار و امضا رو انتخاب کردم.         در ضمن: من همیشه آواتار و امضا ست شده انتخاب می‏‌کنم S0 (83)

سلام.نام کاربری قبلی من(GTA Fan)بود عوضش کردم چون به مقدار تعصبی به نظر می رسید و الان با اسم بیگ اسنیک(مار بزرگ) من این اسمو همانطور که مشخصه از رو اسم بیگ باس و اسنیک برداشتم کلمه«بیگ»ماله بیگ باس و اسنیک هم اسم رمز بیگ باس. اواتار من چون از سری بازی متال گیر سالید بسیار بهش علاقه دارم و همینطور شخصیت بیگ باس این اواتار رو گذاشتم و اما راجب امضا امضای من  هم چون از فن بوی و ادم های تعصبی خوشم نمیاد این امضا رو انتخاب کردم.ممنون

ممنون بابت این تایپ باحال و جالب.خسته نباشید
نام کاربری:من عاشق پسر های خوب هستم که بیش تر میشه تو بازی هایی مثل فاینال پیداشون کرد  :) خودم هم خوبم به خواطر همین نام کاربریم شد good boys 

اواتار:این اواتار رو گذاشتم چون توش پسر خوب بودن موج میزنه واسه نشون دادن نقاشی هام هم هست :D اینم بگم که نقاشی مربوط به prans of tennis هست 
دیگه چی می خوای؟پسر خوب خوشگل باهوش شخصیت مورد نظر رو می گم

امضا:فقط خواستم نشون بدم که همیشه طرفدار حامد زمانی هستم و واسم عزیزه و همیشه پشتشم خیلی ها مخالفش هستن ولی معنی حرفاش رو درک کنن و بفهمن چی میگه موافقش میشن البته نه همشون طرف اهنگش رو گوش نداده بعد میگه ازش بدم میاد یه می کشیم گوش کن بعد زبان مبارک رو به کار بنداز
قبلا نام کاربریم mahdi sniper بود(نام کاربریم توی سایت) و یک روز همین جوری عوضش کردم.آواتارم مربوط به یک سریال هستش که شخصیت اول سریال شخصیه که کتک خورش ملسه ولی خوب هم کتک میزنه.از این نظر مثل خودمه :217:
امضام هم چون عاشق این گروه هستم کار هاشون رو فراتر از بقیه ی خواننده ها می دونم.(توی هر سبکی)
نام کاربری:دلیل خاصی نداره ترکیب 2099 و 007
آواتار:از بتمن و دیگرشخصیت های کمیک بوکی خیلی خوشم میاد به همین دلیل این واریانت بامزه رو آواتار کردم
امضا:این افراد باعث شدند دیگه تو صفحه اصلی گیمفا کامنت نذارم از افرادی که تعصب چشاشونو کور کرده اصلا خوشم نمیاد
کاور:به بازی های ریسینگ علاقه دارم و اینم به نظرم یکی از بهتریناشونه
نام کاربریم be the story هست چون سختی های زیادی کشیدم و اگه بخوان میتونن از روی زندگیم فیلم بسازن.
در مورد اواتار باید بگم که پدرخوانده رو خیلی دوست دارم چون این عکسش خیلی معروف بود و انگار داشت نصیحت میکرد انتخابش کردم و سپس با فوتوشاپ گادفادر رو پاک کردم و نوشتم be the story.
امضا : خب یکی از شاهکار های استاد عیسی پور هستش و خیلی خوشم اومد ازش مخصوصا از اون بخشش که میگه I fight because felafel is my life  و خود اسم بیگ باس (بیگ عباس)  کلا امضا جالبیه.
کاور پروفایل: خب همه میدونن فن سرسخت مافیا هستم و حتی اگر این روند متا رو بخواد پیش بگیره باید متاش ۶۶ بشه که میدونم بالای ۸۸ میشه متاش و گوتی سال اینده با برنده شدن ۵۰۰ جابزه کل بازی ها رو میخوره.
اسمم امیر حسین و عاشق بازی و فن مورتال کمباتم اسم کاربریم رو گذاشتم AMIRMK و چون نسخه 10 بازی اومد گداشتم AMIRMK10
از آواتارم معلومه که عاشق ددپولم
و همینطور فن pc
اسمم رو به این خاطر گذاشتم Marvel Demon که از اسم Marvel خیلی خوشم میاد. 
به نظر خودمم هم يه شیطان دارم که برا همین Demon هم گذاشتم.
آواتار هم که هیچی نمیگم  S0 (18)
امضا هم به نظرم بهترین گروه موسیقی تاریخ هست
اسمم که معلومه علیرضا و دلیلی نداره ولی اکثر جاها منو به battleborn میشناسن چون این اسم رو اولین بار تو کلش استفاده کردم بعد تو skyrim  و live و psn و .....
A.T.A هم سه اول از فامیلیم هست که باید با 2 کلمه دیگه کامل شه
سلام علیک مخلص همه بچه های گل گیمفا  Ghelion   و تکفارس  S0 (43) 

آواتارم که ماشالله یه 2 سالی هستش قدمت داره و دوستان میدونن که هیچوقت عوضش نمیکنم  S0 (2) خیلی معنی های خاصی توش نهفته هست که چهره ی شخصیت اصلی سریال مورد علاقم breaking bad (هایزنبرگ) هستش و من هم فقط از چهره و لقب و ویژگی های اون برای بیان احساساتم استفاده میکنم  241 کاورمم که مشاهده میکنید که چهره ی مورده علاقم هایزنبرگ هستش با کلاه و عینک که وقتی نگاش میکنم احساس قدرت میکنم و انرژی میگیرم Confused0 (69):  بالای کاورمم بصورت فورمول شیمیایی نوشتم just gamefa (به این دلیل بصورت فرمول شیمیایی نوشتمش چونکه آقای هایزنبریگ تو سریال استاد شیمی بوده و از توانایی هایی که در زمینه ی تخصیصیش داره شروع میکنه به درست کردن مواد مخدر که بتونه پول درمان سرطانش رو دربیاره .....عخی فداش بشم S0 (23) )  

و به این دلیل اسم پروفایلم رو گذاشتم isapor123 چونکه دلیلش رو نمیدونم خداشاهده منم مثل توام  Eee

اگر هم به آواتارم نگاه کنید زیرش نوشتم (خطر اسپم) بخاطر اینکه:
 i am spamer   111

i am danger  S0 (37)  

امضای بنده هم که همیشه در حال تغییر هستش و تصاویر مختلف از بازی های مورد علاقم رو میزارم کنار هم مثل همین پایینی که مشاهده میفرمایید اگه شما هم از اینجور امضا ها خواستید به من بگید که واسه بازی مورد علاقتون درست کنم حالشو ببرید   Confused0 (21):
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10