Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاپیک تبریک تولد اعضای فروم گیمفا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
سلام خدمت همگی

خب امروز با یه تایپک کاملا شاد و خوشحال خدمت شما عزیزان هستیم. اینجا محلی هست که تولد اعضا رو اعلام میکنیم و شما دوستان، بهشون تبریک میگید تا اون شخصی که اون روز تولدش هست، توی انجمن هم روز خوشی و شادی رو پیش رو داشته باشه. امیدوارم همه نهایت لذت رو توی این تایپک ببرن ;)

نکته: قبلا یه تایپکی به همین اسم و موضوع، وجود داشته. اما به علت های زیادی، همچون: تبدیل به چت روم شدن، اسپم کده و ... بسته و حذف شد. من اصلا دوست ندارم که اون اتفاق واسه این تایپک هم بیوفته، اما اگه بعضی ها بخوان که اینجا رو تبدیل به چت روم کنن، متاسفانه باید شاهد اون اتفاق باشیم.

قوانین:
اگر روزی تولد شخصی باشه، توسط خودم اینجا اعلام میشه. لطفا شخص دیگه ای این کار رو انجام نده

به هیچ وجه، این جا رو با چت روم اشتباه نگیرید. فقط یه تبریک میگید

تا جایی که میتونید، نظم این تایپک رو زیر سوال نبرید. چون بعضیا هستن که توی یک ارسال از تعداد زیاد تصاویر و اِموجی استفاده میکنن، که باعث میشه نظم تایپک از بین بره و صفحه دیرتر لود بشه. لطفا، خواهشاً این کار رو انجام ندید

این جمله، از زبان امیر (مدیر کل انجمن) گفته شده:
نقل‌قول: لطف کنید پست را به چتروم تبدیل نکرده و ادب و احترام را رعایت فرمایید. اگر بی نظمی صورت گیرد از موضوعاتی غیر از تبریک تولد صحبتی زده شود، تایپک بسته خواهد شد.

و ...   (ممکنه بعدا قوانین دیگه ای وضع بشه)
خب دوستان، امروز 29 شهریور هست و تولد کسی نیست جز Javad RmR (خودم)
از همین حالا میتونید تبریک بگید 

Confused0101:
احسنت تبریک بزرگ رو از طرف بدترین پسر انجمن بپذیر  :cool:
تبریکی بزرگ را به اندازه قد هولو فورم ایچیگو از انیمه باز بزرگ انجمن یعنی YNW-ساما بپذیر!!
تبریک میگم s0 (104) میگم بهتر نیست تولد ها اعلام بشه و برای تبریک فقط لایک کنیم؟
s0 (104)
:heart: تبریک :heart:
تولد تولد تولدت مبارک مبارک مبارک تولدت مبارک بیا گیم پد و بردار یک دست انلاین بزنیم بیا کیبورد و بردار یک دست انلاین بزنیم تولد تولد :D
s0 (104)

Confused0 (57): 
اینم تبریک من صاف و ساده
s0 (104)
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5