Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: برخی از ویژگی‌های عنوان FIFA 16 در نسخه نسل هفتمی حضور نخواهند داشت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  FIFA16_XboxOne_PS4_Gamescom_RMvATL_LR_WM...00x338.jpg]

با توجه به شواهد موجود، به دلیل محدودیت سخت‌افزاری کنسول‌های نسل هفتم، برخی از ویژگی های جدیدترین نسخه از فرانچایز محبوب FIFA در کنسول های نسل هفتم غایب خواهند بود. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

امروز کمپانی EA با انتشار پستی در وبسایت EASport، به تشریح ویژگی هایی که در تمامی نسخه های عنوان FIFA 16 حضور خواهند داشت و همچنین ویژگی‌هایی که تنها به نسخه های PC و نسل هشتم تعلق می گیرند، پرداخته است.
فهرست این ویژگی ها بسیار زیاد می باشد و ذکر تمامی آن‌ها از حوصله مطلب خارج است. با توجه به این فهرست می توان دریافت بیشتر این ویژگی ها برای اجرا به قابلیت های سخت افزاری که در کنسول های جدید یافت می شوند، نیازی ندارند. اما طبق گفته کمپانی EA، ویژگی های بزرگ این عنوان به دلیل محدودیت سخت افزاری در کنسول های نسل قبل حضور نخواهند داشت. از ویژگی هایی که در نسل قدیم نیز حضور خواهند داشت می توان به تعداد تیم ها، حالت‌های بازی و بهبودهای گیم‌پلی اشاره کرد.
و اما در پایان شما را به مشاهده ویژگی هایی که در انحصار PC و کنسول های نسل هشتم می باشند، دعوت می کنیم:
  • Creation Centre
  • قابلیت شخصی سازی موسیقی ها و شعارها
  • The FIFA Interactive World Cup
  • GameFace
  • اضافه شدن یک تیم گزارش‌گر انگلیسی (Clyde Tyldesley و Andy Townsend)
  • Match Lobbies
با توجه به فهرست، اینکه مواردی مانند وجود یک تیم گزارشگر جدید، نیاز به سخت افزار جدید و پیشرفته دارد، معلوم نیست. اما به نظر می رسد حذف برخی از ویژگی های ذکر شده، ارتباطی با ضعف کنسول های نسل هفتم نداشته و بیشتر به سیاست های کمپانی های مختلف باز می گردد.
FIFA 16 در تاریخ 22 سپتامبر سال جاری برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر خواهد شد. نسخه دمو بازی نیز هم اکنون برای تمامی پلتفرم‌ها در دسترس می باشد.

منبع
بعد اون وقت ایا پیش رفت گرافیکی هم صورت گرفته؟
کوجیما با بازی MGSV:TPP نشون داد نسل هقت قدرتش رو داره. اینا چه بهونه هایی که نمیتراشن! :dodgy:
(09-10-2015, 03:01 PM)leonpeyman نوشته است: [ -> ]بعد اون وقت ایا پیش رفت گرافیکی هم صورت گرفته؟

فکر کنم برای نسل هشتم آره، ولی نسل هفتم خیر.
به نظر من که بیشتر این محدودیت ها الکی هست و کلا ربطی به سخت افزار کنسول ها نداره.
اینا سیاست های کمپانی هاست و این محدودیت هارو اعمال می کنن تا افراد بیشتری به کنسول های نسل هشتم کوچ کنند.
(09-10-2015, 04:01 PM)K.I.A.N نوشته است: [ -> ]
(09-10-2015, 03:01 PM)leonpeyman نوشته است: [ -> ]بعد اون وقت ایا پیش رفت گرافیکی هم صورت گرفته؟

فکر کنم برای نسل هشتم آره، ولی نسل هفتم خیر.
به نظر من که بیشتر این محدودیت ها الکی هست و کلا ربطی به سخت افزار کنسول ها نداره.
اینا ***** های کمپانی هاست و این محدودیت هارو اعمال می کنن تا افراد بیشتری به کنسول های نسل هشتم کوچ کنند.
بله من هم منظورم نسل 7 بود درسته کنسول های نسل 7 قدرتش را دارند ولی از وقتی نسل 8 اومد توی نسل 7 افت گرافیک دیدم دلیلشم نمی دونم(مشخص هستش) این خیلی بده که حق کنسول های نسل 7 را بخورن یعنی الان می تونن همین بازی هارا برای ps2 هم بدن ولی این کار را نمی کنن چون ps4 اومد وقتی سری gtx900 انویدیا نیمده بود بازی ها روی گرافیک gt210 هم عالی اجرا میشدند همه ی این ها یک سیاست برای پول دراوردن هست به هر حال ممنون بابت اطلاعات