Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: اپیزود اول بازی Minecraft: Story Mode در ماه اکتبر منتشر میشود!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  Minecraft-Story-Mode.jpg]

شرکت Telltale Games اپیزود اول بازی Minecraft: Story Mode در ماه اکتبر منتشر میکند.

عنوان The Order of the Stone نام اویلن اپیزود از 5 اپیزود میابشد که قرار در 13 اکتبر برای PC و Mac بصورت فروگشاه رسمی Telltale و steam و دیگر فروشگاه های اینترنتی عرضه شود و در نهایت یک روز بعد برای Ps3 , ps4 و xbox 360 و Xone عرضه شود.

نسخه اندروید و آیفون آن نیز در 15 اکتبر عرضه میشود.

سری کامل این بازی نیز در تاریخ دیگر برای WiiU و PsVita عرضه میشود!!! (اگر درست ترجمه کرده باشم!)

منبع: VGA
ممنون 
مشکل بزرگ خبر اینه که از علامت تعجب زیاد استفاده شده که اصلا دلیلی نداره 
!!!!!!!! = ! 
یک عدد هم کافیه در ضمن تو پایان هر جمله که از علامت تعجب استفاده نمیکنن نقطه راه درست پایان دادن به جملست.
کلا کسی برای خبر هایی که منتشر میکن تره هم خرد نمیکنه... :(

میدونم دوستم همه میگه!! ولی چشم از این به بعد اصلاح میشه.
سلام دوست عزیز
ممنون بابت فعالیت خوب و ترجمه ی خبر ها
ولی توی متن خبر یک سری مشکل هست که من تا جایی که اطلاع دارم بهتون گوش زد می کنم.
همون طور که آقای کسری کاظمی گفتند بدون هیچ دلیلی فقط از علامت تعجب استفاده کردید و چیزی به عنوان نقطه استفاده نکردید.
غلط املایی در متن خبرتون بسیتر زیاد هست.
علائم نگارشی رو به خوبی رعایت نکردید.
قسمتی از خبر رو ترجمه نکردید.
حالا می ریم سراغ متن خبر و عنوان

اپیزود(قسمت) اول بازی Minecraft: Story Mode در ماه اکتبر منتشر میشود!!(می شود.)

Telltale Game اپیزود(قسمت) اول بازی Minecraft: Story Mode در ماه اکتبر منتشر میکند.
(منتشر خواهد کرد.) 
 عنوان The Order of the Stone نام اویلن اپیزود از 5 اپیزود میابشد.(The Order of the Stone عنوان اولین قسمت از 5 قسمت این فصل می باشد.) که قرار در 13 اکتبر برای PC و Mac بصورت فروگشاه رسمی Telltale و steam و دیگر فروشگاه های اینترنتی عرضه شود و در نهایت یک روز بعد برای Ps3 , ps4 و xbox 360 و Xone عرضه شود.(، و به صورت دیجیتالی در سراسر جهان برای PC و MAC در فروشگاه های آنلاین the Telltale Online Store، Steam، و فروشگاه های برتز دیگر در 13 اکتبر عرضه خواهد شد.)

It will arrive the same day on PSN for PlayStation 3 and PS4, and through XBL on Xbox 360 and Xbox One.
در همان روز آن را بر روی PSN برای PlayStation و PS4، و از طریق XBL برای Xbox 360 و Xbox One می رسند.
این قسمت رو ترجمه نکردی.

این متن خبر هست.
Episode 1 will arrive on iOS and Android via the App Store, Google Play and the Amazon App Store, respectively, October 15.
این هم ترجمه ی شما
من که فکر نکنم این دو تا بهم اصلا ربطی داشته باشه. یک خبرنگار باید وقتی خبری رو ترجمه می کنه به صورت کامل و بدون هیچ حذفیاتی خبر رو ترجمه کنه. در صورتی باید قسمتی از خبر را حذف کرد که به خبری که شما می خواهی به خواننده منتقل کنی لطمه نزنه و خواننده رو از هدف اصلی خبر دور نکنه. در جایی هم باید ترجمه را تغییر داد و این موقعی صورت می گیره که به زیبا سازی جمله لطمه نزنه و مفهوم رو به درستی منتقل کنه.
حالا ترجمه ی این قسمت
قسمت اول برای سیستم عامل های IOS و آندروید از طریق App Store، Google Play Games و the Amazon App Store، به ترتیب، در 15 اکتبر خواهد رسید.
حالا این قسمت
سری کامل این بازی نیز در تاریخ دیگر برای WiiU و PsVita عرضه میشود!!! (اگر درست ترجمه کرده باشم!)
متن خبر اصلی
The series will also be coming to Wii U and PlayStation Vita.
ترجمه
این سری نیز در آینده برای WiiU و PS Vita خواهد آمد.
خب حالا یک قسمت دیگه هم هست که مربوط به نسخه ی فیزیکی این بازی میشه که در چه تاریخی و ویزگی های اون گفته میشه که هیچ خبری هم از این قسمت نیست.
خب امیدوارم که تونسته باشم کمکت کنم و ازم ناراحت نشی.
منتظر خبر های بهتر و صد البته کامل تر از شما هستم.
موفق باشید.

(09-16-2015, 09:26 PM)مجید نصر نوشته است: [ -> ]سلام دوست عزیز
ممنون بابت فعالیت خوب و ترجمه ی خبر ها
ولی توی متن خبر یک سری مشکل هست که من تا جایی که اطلاع دارم بهتون گوش زد می کنم.
همون طور که آقای کسری کاظمی گفتند بدون هیچ دلیلی فقط از علامت تعجب استفاده کردید و چیزی به عنوان نقطه استفاده نکردید.
غلط املایی در متن خبرتون بسیتر زیاد هست.
علائم نگارشی رو به خوبی رعایت نکردید.
قسمتی از خبر رو ترجمه نکردید.
حالا می ریم سراغ متن خبر و عنوان

اپیزود(قسمت) اول بازی Minecraft: Story Mode در ماه اکتبر منتشر میشود!!(می شود.)

Telltale Game اپیزود(قسمت) اول بازی Minecraft: Story Mode در ماه اکتبر منتشر میکند.
(منتشر خواهد کرد.) 
 عنوان The Order of the Stone نام اویلن اپیزود از 5 اپیزود میابشد.(The Order of the Stone عنوان اولین قسمت از 5 قسمت این فصل می باشد.) که قرار در 13 اکتبر برای PC و Mac بصورت فروگشاه رسمی Telltale و steam و دیگر فروشگاه های اینترنتی عرضه شود و در نهایت یک روز بعد برای Ps3 , ps4 و xbox 360 و Xone عرضه شود.(، و به صورت دیجیتالی در سراسر جهان برای PC و MAC در فروشگاه های آنلاین the Telltale Online Store، Steam، و فروشگاه های برتز دیگر در 13 اکتبر عرضه خواهد شد.)

It will arrive the same day on PSN for PlayStation 3 and PS4, and through XBL on Xbox 360 and Xbox One.
در همان روز آن را بر روی PSN برای PlayStation و PS4، و از طریق XBL برای Xbox 360 و Xbox One می رسند.
این قسمت رو ترجمه نکردی.

این متن خبر هست.
Episode 1 will arrive on iOS and Android via the App Store, Google Play and the Amazon App Store, respectively, October 15.
این هم ترجمه ی شما
من که فکر نکنم این دو تا بهم اصلا ربطی داشته باشه. یک خبرنگار باید وقتی خبری رو ترجمه می کنه به صورت کامل و بدون هیچ حذفیاتی خبر رو ترجمه کنه. در صورتی باید قسمتی از خبر را حذف کرد که به خبری که شما می خواهی به خواننده منتقل کنی لطمه نزنه و خواننده رو از هدف اصلی خبر دور نکنه. در جایی هم باید ترجمه را تغییر داد و این موقعی صورت می گیره که به زیبا سازی جمله لطمه نزنه و مفهوم رو به درستی منتقل کنه.
حالا ترجمه ی این قسمت
قسمت اول برای سیستم عامل های IOS و آندروید از طریق App Store، Google Play Games و the Amazon App Store، به ترتیب، در 15 اکتبر خواهد رسید.
حالا این قسمت
متن خبر اصلی
The series will also be coming to Wii U and PlayStation Vita.
ترجمه
این سری نیز در آینده برای WiiU و PS Vita خواهد آمد.
خب حالا یک قسمت دیگه هم هست که مربوط به نسخه ی فیزیکی این بازی میشه که در چه تاریخی و ویزگی های اون گفته میشه که هیچ خبری هم از این قسمت نیست.
خب امیدوارم که تونسته باشم کمکت کنم و ازم ناراحت نشی.
منتظر خبر های بهتر و صد البته کامل تر از شما هستم.
موفق باشید.

توضیحات آقا مجید کامل بود اما منم به نوبه‌ی خودم یه نکته رو گوشزد کنم و اون اینه که رعایت نیم‌فاصله به زیبایی متنتون کمک می‌کنه و بهتره عادت کنید که ازش استفاده کنید.
خبر خوب تایپ شده است ولی یه نصیحت از بنده به شما . در تیترهای خبر به هیچ وجه از علامت تعجب (!) استفاده نکنید .  :heart: