Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Dishonored 2 در شهرستان آقتابی Karnaca که چندان هم لذت بخش نیست جریان خواهد داشت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  p5us1gzw3826b10wbkpn.png]

چندی پیش بتسدا یک تریلر از Dishonored 2 در E3 منتشر کرد حال Harvey Smith درباره ی مراحل بازی و مکان هایی که بازی در آن جریان دارد حرف زده.
بازیکنان از Dunwall ( جایی که قسمت قبلی در آن جریان داشت) به "جواهر جنوبی"(Jewel of The South) - شهر Karnaca که یکی از جنوبی ترین امپراتوری های جزایر است می روند.
آقای Smith آن را به عنوان منطقه مدیترانه ای اروپا توصیف کرد. این به این معنی است که؛ در بازی سواحل بسیار زیبایی وجود دارند حتی اگر مجازی باشند!
روشن و آفتابی بودن به این معنی نیست که با محیطی امن طرف هستید. همانطور که می دانید دردسر های زیادی در شهر وجود دارد و همانطور که تریلر معرفی دیدید پلیس های نظامی در بازی وجود دارند. همچنین در تعدادی از منطقه های شما مگس های خونخواری را مشاهده خواهید کرد که در بدن مرده ها زندگی می کنند شاید این موضوع در ابتدا نگران کننده نباشد اما باید به شما بگوییم که هر چه بیشتر در بازی دست به کشت و کشتار بزنید با مگس های بیشتری رو به رو خواهید شد!
Dishonored 2 در تاریخ نا مشخصی در سال 2016 منتشر خواهد شد.

VG247
چه جالبه. امیدوارم مثل Dishonored بشه.
من نمیتونم پیشگویی کنم دومش چجوری میشه

ولی گوشتونو میگیرم توش داد میزنم:

DISHONRED 1  بهترین بازی تاریخ هستش که گوتی هم شده بود
(09-20-2015, 09:04 PM)alone moon نوشته است: [ -> ]من نمیتونم پیشگویی کنم دومش چجوری میشه

1. Dishonored درسته
2. دقیقا کی گوتی شد و ما خبر نداریم ؟ گوتی 2012 واکینگ دد بود نه این !
(09-20-2015, 09:06 PM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]
(09-20-2015, 09:04 PM)alone moon نوشته است: [ -> ]من نمیتونم پیشگویی کنم دومش چجوری میشه

1. Dishonored درسته
گوتی شد!!!!
راس میگه!!!!!
البته فک کنم تو vgx نشد! :-/

1. Dishonored درسته

اشتباه تایپی بود نیازی نبود یه تذکر بدی خب آدم اشتباه میکنه اینم گناهه؟

نمراتش هم خیلی خیلی بالا بود  گوتی هستش

در ضمن ظاهرا از این خوشت نمیاد البته طبیعیه لیاقتت ویچره این بازی رو مگه میشه یه بچه 14 ساله درک کنه؟؟ اگه اینطوری بود من نمیخریدمش
(09-20-2015, 09:09 PM)Jon Snow نوشته است: [ -> ]

1. Dishonored درسته
گوتی شد!!!!
راس میگه!!!!!
البته فک کنم تو vgx نشد! :-/

خوب مگه ملاک دیگه ای جز وی جی ایکس داشتیم (دقت کنید داشتیم چون الان دیگه وی جی ایکس کنسل شده) اون زمان ملاک گوتی فقط همین جشنواره بود نه تعداد جوایز

در ضمن در جواب به فردی که میگه خوشت نمیاد بگم که 2 باز به اتمام رسوندمش
(09-20-2015, 09:11 PM)alone moon نوشته است: [ -> ]

1. Dishonored درسته

اشتباه تایپی بود نیازی نبود یه تذکر بدی خب آدم اشتباه میکنه اینم گناهه؟

نمراتش هم خیلی خیلی بالا بود  گوتی هستش

در ضمن ظاهرا از این خوشت نمیاد البته طبیعیه لیاقتت ویچره این بازی رو مگه میشه یه بچه 14 ساله درک کنه؟؟ اگه اینطوری بود من نمیخریدمش

دوست عزیز لطفا بحث ویچر رو راه ننداز 
Dishonored هم از VGX جایزه نبرد ولی از نظر خیلی از سایت ها بهترین بازی سال بود (همچنین از نظر خود من)
پس لطفا بحث راه نندازید 
ممنون بابت خوندن خبر
والا Dishonored خیلی بازی خوبی بود و لایق گوتی.نسخه دوم هم به نظرم مثل همون می شه!آرزوم اجرای نسخه دوم روی Ultra هست.