Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: نمرات بازی fifa 16 منتشر شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
به هر حال از این بحثا که بگذریم فیفا بهتره و این گیم اسپات هم امیدی بهش نیست که در همین ساعات آینده اعلام کنه :| 
ولی خدا کنه کم نیاریم از پس بازا  :D و گرنه تا فیفا 17 باید تایپکاشون رو جارو بکشیم  Confusedleepy:
۳نمره از بازی منتشر شده و 6 صفحه تبادل نظر و بحث داریم. این بد نیست و اتفاقا خوب هم هست ولی بهتره در ترد بازی Fifa 16  که ترد کم بازدیدی هم هست، این کارها رو انجام بدیم.
چرا تعصبی بودن و یا غیرمنطقی بودن رو به رخ بکشیم?!! بهتره درست و عادلانه نظر بدیم.
سلام ببخشید می گفتن pes 16 خوبه الان رفتم گرفتمش خندم گرفت این چی بود دیگه واقعا fifa 16 بهتره واقعا امیدوارم هر چه زود تر نمرات جدیدتری بیاد
دوستان بحث نداره یکی میبره یکی میبازه من هردو بازی رو بازی کردم والانبهتون میگم چی به چبه

پس

گزارشگر واقعا افت کرده گرافیک رو پی سی افتضاح صفحه تار بود و اصلا هیجانی دکار نبود

فیفا

هیجان بسیار بالا بود وبه سختی میشد گل زد فوتبال زنانم فوق العاده بود زاویه نزدیکم فوق العاده چمنا طبیعیه من فن هیچکدوم نیستم ولی امسال فیفا بهتر بود
(09-21-2015, 11:06 PM)AAROnN7 نوشته است: [ -> ]دوستان بحث نداره یکی میبره یکی میبازه من هردو بازی رو بازی کردم والانبهتون میگم چی به چبه

پس

گزارشگر واقعا افت کرده گرافیک رو پی سی افتضاح صفحه تار بود و اصلا هیجانی دکار نبود

فیفا

هیجان بسیار بالا بود وبه سختی میشد گل زد فوتبال زنانم فوق العاده بود زاویه نزدیکم فوق العاده چمنا طبیعیه من فن هیچکدوم نیستم ولی امسال فیفا بهتر بود
فیفا که کرک نشده هنوز....
حتی نسخه اورجینالشم 1ساعت دیگه عرضه میشه...
از کجا آوردی بازی رو؟
(09-21-2015, 11:09 PM)0157 نوشته است: [ -> ]
(09-21-2015, 11:06 PM)AAROnN7 نوشته است: [ -> ]دوستان بحث نداره یکی میبره یکی میبازه من هردو بازی رو بازی کردم والانبهتون میگم چی به چبه

پس

فیفا

از کجا آوردی بازی رو؟
demo :D
(09-21-2015, 11:09 PM)0157 نوشته است: [ -> ]

پس

فیفا

از کجا آوردی بازی رو؟
دمو ولی دارم سوپر delexule اگه درست باشه  میگیرمش بعد هم سی دی کی
(09-21-2015, 05:07 PM)0157 نوشته است: [ -> ]
NDTV=80
گند زده، فقط pes  :cool: :D

شما برو همون pes بازی کن باهاش کلی حال کن :P
Digital Spy=80
Ign Spain=90
متا همچنان ثبت نشده!
(09-22-2015, 12:58 AM)John cens نوشته است: [ -> ]
(09-21-2015, 05:07 PM)0157 نوشته است: [ -> ]
NDTV=80
گند زده، فقط pes  :cool: :D

شما برو همون pes بازی کن باهاش کلی حال کن :P
واقعا هم فقط پس در حد ایناست نه فیفا که شبیه ساز فوتباله.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18