Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: صدا‌پیشه Wolfenstein: The New Order از ساخت قسمت دوم این بازی خبر داد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  wolfenstein-the-new-order-walkthrough.jpg]

صداپیشه بازی موفق Wolfenstein: The New Order خانم Alicja Bachleda-Curuś، در حال کار بر روی یک بازی جدید است که به نظر می رسد این بازی قسمت دوم Wolfenstain: The New Order باشد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.
طی مصاحبه‌ای که سایت Eurogamer با صداپیشه شخصیت Anya Oliwa یعنی خانم Bachleda-Curuś داشته، ایشان به طور غیرمستقیم اعلام کردند که در حال کار بر روی قسمت دوم بازی Wolfenstein: The New Order هستند. شما را به خواندن بخشی از این مصاحبه دعوت می‌کنم:
نقل‌قول:
من در حال حاضر در حال کار بر روی بازی هستم که قسمت اول آن در گذشته ساخته شده است و ما در حال کار بر روی قسمت دوم آن هستیم البته باید بگویم که کارمان حدود دوسال طول می‌کشد.
من در دوران کودکی این بازی را بازی کرده‌بودم و از اینکه می توانستم به هیتلر شلیک کنم بسیار خوشحال بودم.
جدا از نکات مهمی که ایشان در این مصاحبه به آن اشاره کردند شما با یک سرچ ساده در گوگل می توانید متوجه شوید که تنها بازی که خانمBachleda-Curuś بر روی آن کار کرده Wolfenstein: The New Order بوده است. پس می توان نتیجه گرفت که وی در حال کار بر روی قسمت دوم بازی Wolfenstein: The New Order است.
منبع
کلا دیوانه این سری بودم، هستم و خواهم بود!
نسخه قبلی که عالی بود فقط از یه نظر مشکل داشت اونم این بود که هوش مصنویی معمولیی داشت!
ممنون بابت خبر! :heart:
احسنت 
اولین بازی شوتر اول شخص تاریخ بود (نسخه 3D) بعدشم با نیو اوردر یه جون تازه به سری بخشیدن
2شم که امیدوارم نیاد تا به سرنوشت کالاف دچار نشه