Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Techland می‌خواهد پیام‌های طرفداران جزوی از گسترش دهنده جدید Dying Light باشد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  dying-light4.jpeg]

اگر تا به حال قصد نوشتن چیزی را داشتید تا در یک بازی ظاهر شود ولی موفق نبودید، حال  زمان خوبی برای این کار است چرا که Teachland سازنده بازی محبوب Dying Light این فرصت را به شما داده‌است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

Techland به تازگی از طریق صفحات اجتماعی خود اعلام کرده است که دلش می‌خواهد پیام‌های طرفدارانآخرین بازی خود، یعنی Dying Light را در گسترش دهنده جدید این بازی بگنجاند.
نقل‌قول:
آیا شما می‌خواهید در آینده به یک شخص برجسته تبدیل شوید؟ آیا به نویسندگی علاقه‌مندید؟ پس این نوشته را بخوانید:

البته محدودیت‌هایی هم وجود دارد. به طور مثال مطالب شما باید کمتر از ۲۰۰ کلمه باشد. Techland شرایطی بیشتری را در این‌باره ارائه داده است که شما می‌توانید از طریق این لینک به این شرایط دسترسی داشته باشید. [font=tahoma]Techland بهترین پیامی که یکی از طرفداران نوشته باشد را در این گسترش دهنده منتشر خواهد کرد.[/font]
این گسترش دهنده در یک محیط کاملا جدید خواهد بود و جالب است بدانید که در محیطی به بزرگی عنوان اصلی جریان خواهد داشت!
بازی Dying Light در تاریخ ۲۷ ژانویه (۷ بهمن ۱۳۹۳) برای PC ،Xbox One و PS4 منتشر شد.

منبع
اگر کمی به خودتون زحمت میدادید و توییتر رسمی Dying Light رو نگاه می کردید (که لینکش در منبع این خبر هم موجوده) متوجه می شدید که منظور این خبر یه چیز دیگست!

ماجرا از این قراره که کمپانی Techland یه رقابت ایجاد کرده، گفته یکی از مراحل Dying Light: The Following در یک اداره پست روایت میشه و در این مکان، نامه هایی از اشخاص مختلف وجود داره. حالا شما کاربران و طرفداران، خودتون رو بزارید جای شخصیت اصلی بازی. در چنین مکانی گیر افتادید و شرایط هر لحظه بدتر و بدتر میشه. در اون موقعیت، چه کلماتی به عنوان آخرین حرفاتون می نویسید؟! حالا کسی که بتونه بهترین نامه رو (که باید زیر 200 کلمه باشه) بنویسه، ما اون نامه رو با ذکر نام نویسنده، توی بازی قرار میدیم!

برای اخباری که قرار میدید ارزش قائل بشید و قبل از ارسال، مطمئن بشید که مطلب اصلی رو به بهترین شکل به خواننده میفهمانید. اما شما حتی به خودت زحمت ندادی اون عکس و نوشته رو در یک وبسایت ایرانی آپلود کنید، چه برسه به ترجمه!
(09-28-2015, 04:53 PM)Matin Mafia نوشته است: [ -> ]اگر کمی به خودتون زحمت میدادید و توییتر رسمی Dying Light رو نگاه می کردید (که لینکش در منبع این خبر هم موجوده) متوجه می شدید که منظور این خبر یه چیز دیگست!

ماجرا از این قراره که کمپانی Techland یه رقابت ایجاد کرده، گفته یکی از مراحل Dying Light: The Following در یک اداره پست روایت میشه و در این مکان، نامه هایی از اشخاص مختلف وجود داره. حالا شما کاربران و طرفداران، خودتون رو بزارید جای شخصیت اصلی بازی. در چنین مکانی گیر افتادید و شرایط هر لحظه بدتر و بدتر میشه. در اون موقعیت، چه کلماتی به عنوان آخرین حرفاتون می نویسید؟! حالا کسی که بتونه بهترین نامه رو (که باید زیر 200 کلمه باشه) بنویسه، ما اون نامه رو با ذکر نام نویسنده، توی بازی قرار میدیم!

برای اخباری که قرار میدید ارزش قائل بشید و قبل از ارسال، مطمئن بشید که مطلب اصلی رو به بهترین شکل به خواننده میفهمانید. اما شما حتی به خودت زحمت ندادی اون عکس و نوشته رو در یک وبسایت ایرانی آپلود کنید، چه برسه به ترجمه!
حیلی ممنون دوست عزیز از اینکه گفتید 
خبر اصلی(سایت) بنده ویرایش کرده بودم ولی خبری که داخل فروم بود رو یادم رفته بود که ویرایشش کنم
در مورد تصویر هم بگم که توی منبع بنده هیچ تصویری نبود. به هر حال به خاطر انتقاد شما ممنونم. اگه بنده برای اخبار خودم ارزش قائل نبودم نمیومدم 850 کلمه اچیومنت TR رو ترجمه کنم حتی با وجود اسپویل هایی که داشت تا برای خودم اسپویل بشه ولی کاربرا راحت باشن بخونن. می تونستم همون اچیومنت ها رو کپی کنم. به هر حال هر کسی اشتباه می کنه بنده از شما ممنونم که خبر رو می خونید و فقط با خوندن تیتر و دیدن تصویر رد نمی شید و ایرادات رو می گید. ممنون از شما