Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: راه های رسیدن به کنسول یا PC قدرتمند !
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
                                                      (به نام خدا)

[تصویر:  dqir_consoles.jpg]     
با سلام خدمت گیمفایی های عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه.

خب همان طور که از اسم تایپک پیداست توی این مقاله قصد راهای رسیدن به کنسول یا یک PC قدرتمند رو داریم (البته اگه خیلی خوش شانس باشین به 

سه تاشون میرسید البته بعضی ها هم به همون یکیش برسن کلاهشون رو میندازن بالا   :D )

1-درخواست کمک از خدا 

[تصویر:  1l4j_hhr538.jpg]

خب اولین راه و بهترین راه این است که شما از خداوند بزرگ و یکتا کمک بخواهید که تا شما را برای رسیدن به PC یا کنسول کمک کند .

آثار مثبت این راه : نزدیک شدن بیشتر به خدا و ایمان بیشتر به خدا و ...

آثار منفی این راه : آثار منفی برای این راه وجود ندارد.

2- درس خواندن 

[تصویر:  ean8_youth-study-guide.jpg] 

خب بیشتریا میدونن که والدینشون به آنها میگویند که: اگه در ترم دوم معدل بالایی بگیری (اکثرا هم میگن 19.50 یا 20) برات کنسول یا PC رو میگیریم .

البته والدین کلا سه دسته هستن در این موضوع که شامل : 

1- والدینی که در صورت گرفتن نمره خوب توسط ما به تمامی قول های خود عمل کرده و این نوع دسته والدین ها بهترین اند . 

2- والدینی که در صورت گرفتن نمره خوب توسط ما به بعضی از قول های خود عمل کرده و این نوع دسته والدین ها متوسط اند .

3- والدینی که درصورت گرفتن نمره خوب توسط ما به هیچکدام از قول های خود عمل نکرده که این نوع دسته از والدین ها خیلی ضد حالند .

آثار مثبت این راه : آینده ای درخشان و شغل و زندگی خوب و...

آثار منفی این راه : آثار منفی برای این راه وجود ندارد.

3- کار کردن 

[تصویر:  tjjr_job.jpg]

یکی دیگه از راه ها  خب کار کردنه. وقتی کسی بهت کمک نمیکنه و کسی برای گیم ارزشی قاعل نباشه خوب باید دیگه خودت دست به کار بشی و خودت 

روی پای خودت بایستی برای اینکه شما بتونی به هدف برسی شما احتیاج به پول دارین و شما نسبت به شرایط خودتون مناسب ترین شغل رو باید پیدا کنید.

آثار مثبت این راه : داشتن شغل مناسب نسبت به شرایط خود و داشتن سرمایه و پس انداز کردن سرمایه.

آثار منفی این راه : نداشتن وقت کافی برای انجام کار های دیگر .

4-پاچه خواری 

[تصویر:  0nln_untitled.png]

در این راه شما باید پاچه خواری والدین خود را بکنید یعنی خود شیرین بازی در بیاورید و خودتان رو لوس کنید که در عوض هیچ شما صاحب کنسول یا PC 

میشید که این راه بیشتر برای پول دار ها جواب میده . 

آثار مثبت این راه : بدست آوردن PC یا کنسول بدون هیچ زحمتی.

آثار منفی این راه : لوس شدن بیش از حد و خیلی ننر بار اومدن.

5-دزدی!

[تصویر:  cl2_thief.jpg]

این راه اصلا مورد پسند بنده و بیشتریا نیست که اکثرا دزدی ها سرقت از مغازه یا سرقت جواهرات خانواده خود که اصلا ارزش عواقب بعد از این کار رو نداره از 

جمله عواقب دستگیری توسط پلیس در سریع ترین زمان ممکن درضمن در آن دنیا هم بدجور باید توان کار خود را بدهید باز هم میگم این راه اصلا خوب نیست و

از انجام این کار بشدت خودداری کنید . 

آثار مثبت این راه : آثار مثبتی برای این راه وجود ندارد .

آثار منفی این راه : پست شدن شما توسط خداوند و محروم شدن شما از کمک های خداوند و کار حرام و عذاب کشیدن هم در این دنیا هم در آن دنیا و ...

خب دوستان عزیز گیمفایی امیدوارم لذت کافی رو از این مقاله رو کرده باشید خب من هم اولین تجربه مقاله نوشتن هم بود اگه اشکالی چیزی بود 

به بزرگی خودتون ببخشید دفعه بعد جبران میکنم بالاخره اولین تجربم بود و درضمن اعتبار و لایک و نظر یادتون نره .       ((خدانگهدار))
من تو کار شماره 4 هستم پاچه خواری از همه کار ساز تره لامصب
فقط مورد 3
من همه گزینه هارو امتحان کردم ولی برای تنها راه رسیدن گزینه 3 است
(09-29-2015, 06:58 PM)masterpourya نوشته است: [ -> ]من همه گزینه هارو امتحان کردم ولی برای تنها راه رسیدن گزینه 3 است
حتی دزدی ؟
خب ما که از راه گزینه 3 تونستیم به یه جاهایی برسیم.  :D
مرد باشید و مثل مرد کار کنید و خودتون واسه خودتون بخرید. دیگه کسی هم نمیتونه بهتون گیر بده. لذتش هم بیشتره S0 (25)

مقاله باحالی بود ولی جاش اینجا نیس. تا مسئولین مربوطه نیومدن و پست رو نبستن، منتقلش کن به بخش طنز
موفق باشی
خیلی جالب بودن.
ولی من هر جوری فکر میکنم میبینم تو شرایط فعلی فقط توکل به خدا جواب میده S0 (42)
دمت گرم
(09-30-2015, 10:36 PM)Rasoul_76 نوشته است: [ -> ]خیلی جالب بودن.
ولی من هر جوری فکر میکنم میبینم تو شرایط فعلی فقط توکل به خدا جواب میده S0 (42)
دمت گرم

خواهش میکنم داداش . آره همون توکل به خدا فعلا جوابگو هستش
سلام من یه pc با این سیستم دارم core i3 4130 gtx560ti ram 8gb به نظر شما این سیستم خوبه ارتقا بدم به core i5 6600 gtx 950یاgtx960
یا
کنسول بخرم فقط سریع جواب بدید
(03-02-2016, 02:14 PM)ROMAN REIGNS نوشته است: [ -> ]سلام من یه pc با این سیستم دارم core i3 4130 gtx560ti ram 8gb به نظر شما این سیستم خوبه ارتقا بدم به core i5 6600 gtx 950یاgtx960
یا
کنسول بخرم فقط سریع جواب بدید

کنسول بخر به صرفه تره البته اگر اکانت گیر بیاری
صفحه‌ها: 1 2 3